להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
רחל ג'אן
רחל ג'אן
23/02/2017

אתם אחלה! היה קשה למצוא מוביל ליום שישי ואני שמחה שהמליצו לי עליכם
עצה לשיפור: תגידו למוביל שיתקשר חצי שעה לפני שמגיע

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות מנוף בחריש

 הובלה עם מנוף בחריש - בכל יום ובכל שעה

מגיע לכם מזל טוב! בקרוב תעברו לביתכם בעיר החדשה ובוודאי הגעתם הנה כדי למצוא שירות הובלות מומלץ עם פורטל המובילים בישראל, הכולל הרמת רהיטים עם מנוף בחריש.


שירותי הובלות עם מנוף בחריש להעברת דירות, משרדים ופריטים בודדים!
החל מ-300 ₪
 הרמת מוצרי חשמל ורהיטים לדירה (דרך המרפסת)
 שירותי מנוף בחריש מהיום להיום 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
053-7931-381

הובלה עם מנוף בחריש

החשיבות של מנוף הובלות בחריש

ככל שההתיישבות בעיר גדלה, גדל גם הצורך במציאת הובלה איכותית ומקצועית שמספקת מגוון שירותים נלווים לרבות אריזה, פירוק והרכבה וכמובן גם העברת פריטים לתוך הדירה החדשה באמצעות מנוף הובלה בחריש.


למי מתאימה הובלה עם מנוף בחריש?

השימוש במנוף איננו מאפיין את רוב ההובלות, אך לעתים הוא נחשב כחלק בלתי נפרד מהן. כאשר קיים קושי להעביר את תכולת הבית לתוך הדירה החדשה או כאשר מדובר בדירה בקומה גבוהה, ייתכן ויהיה צורך להזמין מנוף להעברת דירה בחריש. אך לא רק כמות גדולה של חפצים ותכולה מצריכה מנוף, אלא למעשה כל פריט כבד או מאסיבי שלא ניתן להעביר באמצעות מספר מובילים חסונים כמו למשל פסנתר, רהיט בעיצוב אישי שלא ניתן לפירוק והרכבה מחדש, פריט אומנותי גדול וכבד ועוד.

בכל מקרה שבו קיים קושי להגיע פיזית אל הבית החדש ולהניח בו את החפצים (או חלקם) ניתן לשקול הובלה באמצעות מנוף, שיוכל לשאת את הפריטים בקלות ולהעביר אותם לדירה דרך חלון המרפסת או החלון הגדול ביותר בבית.  

 

מה נדרש מהמוביל לעשות בזמן פעולת מנוף בחריש

כל הובלה עם מנוף בחריש ובכלל, תצריך מהמוביל בקיאות ומומחיות בתחום על מנת שיוכל לתפעל את מורכבות ההובלה כנדרש ולוודא שכל החפצים מגיעים אל הדירה החדשה בשלמות וללא נזקים. המוביל בדרך כלל פועל בשיתוף פעולה עם מנופאי מוסמך או עם חברת מנופים המשגרת את אחד העובדים שלה. על המנופאי להיות בעל רישוי מורשה ותקף וכן להיות איש מקצוע מנוסה עם רקע מתאים בביצוע הובלת דירות ומשרדים.

הגעת המנוף לדירה החדשה מחייבת מהמוביל לעמוד בזמנים מדויקים על פי קביעה מראש. כל איחור עשוי לגרום לכך שהמנופאי ומנופו ימתינו לרכב ההובלות זמן רב ולעתים תוך הפרעה לתנועה (ברחוב צפוף או חד סטרי למשל, מדובר במפגע ממש). בנוסף על המוביל לוודא שלא קיים פוטנציאל לסיכונים בסביבת העבודה של המנוף והוא צריך לדאוג להרחקת עוברי אורח מהמקום ולוודא שלא חונים רכבים מתחת לזרוע המנוף. באחריותו לבדוק היטב את מיומנותו ורישיונו של המנופאי טרם מועד ההובלה ולהשתמש בשירותיו אך ורק כאשר הוא בטוח באדם המקצועי שלפניו. בדרך כלל, המוביל יעדיף לעבוד מול מנופאי שהוא מכיר וסומך עליו.

 

מה חשוב לדעת על הובלות מנוף בחריש?

מכיוון שרוב הדירות בעיר הן חדשות, לחלקן קיימת מעלית משא גדולה החוסכת את הצורך להשתמש בשירותי מנוף בחריש. על כן רצוי להשתמש בשירות זה (הנושא בתשלום נלווה להובלה) בהתאם לצורך הספציפי וככל שקיימים פריטים וחפצים שלא ניתן להכניס אל הדירה בדרך אחרת.

עלות שעת מנוף הובלות היא כ-300 ₪ לשעה (ניתן לראות בפירוט את מחירי הובלות המנוף כאן). המנוף הוא כלי תפעולי יקר אך חיוני, המצריך תפעול מורכב והכשרה ארוכה, ריכוז אדיר ובקרה בשבע עיניים (ויותר!) על סוגיות הבטיחות הנדרשות. למרות זאת, ברוב ההובלות לא יהיה צורך ביותר משעת עבודה אחת והתשלום ניתן למנופאי באופן נפרד. במקרים נדירים, התשלום יועבר למוביל וממנו ישירות למנופאי. זכרו שביצוע הובלות מנוף בחריש הן עניין שגרתי בחיים הנוכחיים של התושבים המסתגלים אך אין להקל ראש בשום אופן בבחירת חברת הובלה מובילה וכמובן במנופאי מקצועי וותיק בתחומו.