להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
חופית עמר
חופית עמר
01/01/2020

לא תיארתי לעצמי עד כמה קשה למצוא הובלה קטנה של כמה פריטים מתל אביב לרמת גן, מזל שבסוף הגעתי לאתר שלכם אחרי המלצה מחברה.
אהבתי מאוד שעטפו את המזרן לפני ההובלה ובכלל ששמרו על כל הריהוט שלא ישרט.

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות מנוף בדרום

הכי גבוה שאפשר: הובלות עם מנוף בדרום

עם כל הובלה שאנו מבצעים, אנחנו מגלים כמה עלה הביקוש להובלות מסוג הובלה עם מנוף בדרום. כידוע, החיים המודרנים והטכנולוגיה המתקדמת מביאים לכך שמיוצרים כיום המון רהיטים כבדים, המון יצירות אומנות המבוססות על משקלים כבדים ומוצרי חשמל מתקדמים בגדלים תעשיתיים. כשם שהטכנולוגיה מאפשרת לייצר מניפה רחבה של פריטים מבלי שישנה הגבלה במשקלם, כך גם צריך לתת מענה מתקדם לאלו המעוניינים להוביל אותם. שירותי מנוף הובלות בדרום מטעם אתר "המובילים בישראל" הינם הזולים ביותר, היעילים ביותר והמהירים ביותר!


הובלות מנוף בדרום במחירי מבצע מיוחדים!
החל מ-300 ש"ח להובלה + מנוף
הרמה והורדה של פריטים כבדים
יש לכם דירה ללא מעלית? יש לנו פתרון נוח וזול - מנוף
מוביל מוסמך עם מנוף שמגיע גם למקומות ללא גישה
ביטוח על התכולה שלכם

לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
053-7931-381

הובלה עם מנוף בדרום

 

הכירו את סוגי המנופים בהם אנו עושים שימוש

מרבית העבודה שאנו מבצעים עם המנופים היא באמצעות מנוף ההרמה ומנוף הזרוע. מנוף הרמה הינו מנוף המגיע עד לקומה 18 בבנייני מגורים ובנייני משרדים, כאשר ניתן להשמיש אותו בשני אופנים: מנוף המרים תכולה מהמשאית אל הקומה בה אתם גרים או עובדים, אך גם ליהפך: הורדה של תכולה מהמשרד או מהבית ישירות אל עבר המשאית. מנוף זה מבוסס על הרעיון כי ישנו משטח מיוחד שעליו מניחים את התכולה, כאשר אין כל צורך בכוח פיסי של הסבלים.

המנוף השני הינו מנוף הזרוע. מנוף זה – כשמו כן הוא: מבוסס על זרוע. מדובר על חולייה שבאמצעותה ניתן להרים פריטים שונים, כאשר לרוב אלו משטחים או מכולות. בהקשר של מכולות, דעו כי ניתן להוביל גם מכולות המלאות בתכולה – כך שכמעט ואין הגבלה מבחינת משקל. כמו כן, אנו מרימים גם מכולות נטושות מחצרות, גני ציבוריים ומפעלים נטושים.

בנוסף, אנו עושים שימוש גם במנוף נייד. בעוד ישנן משאיות שאליהן מותקן כבר מנוף מראש ואיתן אנחנו מגיעים לבצע אצלכם את ההובלה, גם ישנן משאיות שמותקן עליהן מנוף והוא מוסר מיד לאחר העבודה שמתבצעת. היתרון הגדול ביותר של המנוף הזה הוא הניידות שלו, כך שבמידה והגענו לבצע אצלכם הובלה עם משאית רגילה ללא מנוף, נוכל בהתאם לתנאי ההובלה לצרף מנוף ללא כל בעיה תוך זמן קצר.


איך מבצעים בפועל הובלת דירה עם מנוף בדרום?

הובלה כולל מנוף בדרום מתבצעת במרבית המקרים על ידי שני מובילים, אך ישנם מקרים בהם הצוות הינו גדול יותר. ההובלה מתבצעת כך שאחד המובילים מתפעל את המנוף מהמשאית עצמה, כאשר מוביל נוסף או שני מובילים נמצאים בדירה או במשרד שמהם צריך להוריד תכולה או לקבל תכולה. מדובר על תהליך שאורך כמה דקות בלבד עבור כל הרמה עם המנוף, כך שנחסך זמן רב לאורך ההובלה שלכם.


הובלה קטנה עם מנוף בדרום מקצרת זמנים!

מוביל עם מנוף בדרום מבצע גם הובלות קטנות של פריט אחד בלבד עם המנוף. הובלות שכאלו רלוונטיות אם ברשותכם רהיט וינטאז' עתיק כבד שלא ניתן לפרק, במידה ויש לכם מוצר חשמלי כמו מקרר, מקפיא או מייבש שלא נכנסים אל המעלית, או פשוט במידה ואתם רוצים להתחיל ולסיים את ההובלה בכמה דקות בודדות. למרות שמדובר על אביזר שמייקר את ההובלה, המון פעמים הובלה שכזו חוסכת כוח אדם רב – כך שלעתים בחישוב הכללי הובלה עם מנוף יכולה להיות זולה יותר.


כמה עולה מנוף בדרום? כך אנו מחשבים את העלות

התוספת עבור עבודת המנוף הינה תוספת נפרדת לעלות הבסיסית של ההובלה. כך לדוגמא, אם החלטתם להזמין שירות של הרמת רהיטים עם מנוף באזור הדרום, מחיר ההובלה יבוסס על מחיר ההובלה הבסיסי + שעת העבודה של המנוף. המחיר משתנה בהתאם לסוג המנוף, משקל התכולה, ההיקף שלה והקומה ממנה מובילים או אליה מובילים.