להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
טל זיו
טל זיו
18/03/2019

חיפשתי להוביל דברים לבד כי לא רציתי להסתבך עם הובלה וכסף זה היה נשמע לי בלאגן... בסוף התייאשתי ורציתי לבדוק מחירים. כולם הציעו לי מחירים גבוהים ומופקעים עד שהגעתי למובילים בישראל שנתנו לי מחיר כ"כ נוח שישר סגרתי איתם הובלה מהיום למחר. הם הגיעו בדיוק בזמן והיו מקסימים. אפילו לקחו איתם את המכונת כביסה הישנה ופינו לי אותה.
תודה!

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות מנוף בבני ברק

מרימים לגובה! הובלות מנוף בעיר בני ברק

הובלה עם מנוף בבני ברק מגיעה אליכם במחירים מיוחדים מטעם אתר "המובילים בישראל"! מדוע צריכים הובלות שכאלו בעיר בני ברק? הסיבה הראשונה היא בנייני משרדים גבוהים כמו קונקורד ובני ברק ביזנס סנטר, בהם לא אחת נדרשת הרמה לגובה של רהיטים ומוצרי חשמל לחברות מסחריות שונות. הסיבה השניה היא מעברי דירה גדולים: העיר בני ברק מאופיינת במשפחות מרובות ילדים, כך שמעבר דירה של משפחה ממוצעת הינו מעבר גדול ומשמעותי שללא מנוף יכול לקחת המון זמן. מנוף להעברת דירה בבני ברק מקצר את הזמנים והופך את ההובלה לקלה בצורה משמעותית!

שירות מנוף הובלות בבני ברק - הכל תחת קורת גג אחת!
הובלת מנוף בבני ברק
החל מ-300 ש"ח
- שירות מנוף מהיום להיום
- אפשרות אריזה פירוק והרכבת רהיטים לפני הרמה
- מגיעים גם לקומות הגבוהות - עד קומה 18
- מבצעים עבודות מנוף גם בחורף

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 053-7931-381

 מנוף הובלה בבני ברק

מהחנות עד לבית הלקוח: הובלות מנוף בבני ברק

מנוף הובלות בבני ברק זמין לכם לא רק במעמד הובלת דירה עם מנוף בבני ברק בעת שמעבירים תכולה מדירה אחת לאחרת, אלא גם מקרים אחרים. כך לדוגמא, במידה ורכשתם כמה מוצרי חשמל חדשים ואתם רוצים להוביל אותם דרכנו, נוכל לעשות זאת! המסע שלנו יתחיל עם הגעה אל חנות מוצרי החשמל, ממנה נעמיס את המוצרים שלכם ונעשה דרכנו אל הדירה שלכם. עם הגעתנו, נפעיל את המנוף ונרים במהירות ובבטיחות את המוצרים החדשים שלכם.

האם רק פריטים כבדים עולים על המנוף?

לא בהכרח. לעתים עבודת המנוף נמצאת משתלמת הרבה יותר מעבודת סבלות, כך שהיא זו המתבצעת בסופו של דבר עבור הלקוחות שלנו. לדוגמא, ישנם מקרים בהם משפחה בבני ברק עוברת אל דירה בקומה השנייה בבניין ללא מעלית. במקום שצוות של סבלים יעלה וירד את הקומות, ניתן לפתוח את פתח המרפסת או את חלון הסלון הגדול שבדירה, ואל כיוונו להרים את כל התכולה שלכם במהירות. לעתים, אין זה רק משקל הפריטים, אלא הנסיבות הלוגיסטיות.

מדוע כדאי לבצע העברת משרד עם מנוף בבני ברק?

הובלות באמצעות מנוף מומלצות בעיקר לבעלי משרדים. הסיבה? חיסכון בזמן! כבעלי משרד ועסק, אתם רוצים לבצע את המעבר בצורה חלקה כמה שניתן ולהחזיר את הפעילות לשגרה במהירות האפשרית. יד אדם לא יוכלה להתחרות עם טכנולוגיה מתקדמת כמו המנוף, כך שעבודת סבלות במעמד ההובלה שלכם יכולה לגזול המון זמן מיותר. הובלה שתתבצע עם מנוף הינה מהירה יותר, בטוחה יותר וכזו שלא נדרש לתפעולה כוח אדם רב. מובילים עם מנוף ונהנים מהמשרד החדש במהירות יוצאת דופן!

איך מתומחרת הובלת המנוף?

על מנת ליהנות מהובלת המנוף עליכם לשלם סכום שהינו נפרד להובלה לכשעצמה. איך זה עובד? המחיר מבוסס על עלות ההובלה הבסיסית של כל פריט שאתם מובילים + שעת עבודה של מנוף. כל מנוף מתומחר בעלות אחרת (הרמה, סל או זרוע), וכל פריט מתומחר בעלות הובלה נפרדת. במעמד הצעת המחיר נוכל להציג בפניכם בשקיפות מלאה את העלות הצפוייה להובלה שלכם.

שירותי מנוף בבני ברק

הסבר על העבודה

מנוף להרמת מכונת כביסה בבני ברק

את מכונת הכביסה ניתן להוביל גם בשכיבה וגם בעמידה. ניתן להוביל את כל סוגי המכונות, כולל מכונות כביסה של מכבסות המאופיינות במשקלים כבדים

הובלת מקרר עם מנוף בבני ברק

המקרר יונח על משטח המנוף בעמידה או בשכיבה – בהאתם לגודל המקרר, מספר הדלתות ומשקלו.

הובלת חומרי בניין עם מנוף בבני ברק

ניתן להרים באמצעות מנוף הרמה את כל סוגי חומרי הבניין: פרגולות, דיקטים, ריצוף וכדומה. כמו כן, ניתן להוריד פסולת מהגובה אל הקרקע

הרמת סלון עם מנוף בבני ברק

הובלה באמצעות מוביל עם מנוף בבני ברק עבור הסלון שלכם מתבצעת במהירות! בעוד עם הובלה ידנית ישנו חשש לפגיעות בסלון, במקרה זה הסלון עולה במהירות אל הקומה הנדרשת

מנוף להובלת פסנתר בבני ברק

על מנת לבצע הובלה בטיחותית לפסנתר, קושרים אותו למשטח ורק לאחר מכן מרימים אותו לקומה הנדרשת

הובלת ספה עם מנוף בבני ברק

ניתן להרים ספות משרדיות לקומות גבוהות מאד בבנייני משרדים באזור התעשייה

הובלת ארון עם מנוף בבני ברק

באם וניתן לפרק את הארון לפני ההרמה, נעשה זאת. בכל מקרה, ניתן להרים ארונות שאינם מפורקים בשכיבה.

הובלת מכולה עם מנוף בבני ברק

הובלה של מכולות מתבצעת באמצעות מנופי זרוע. ניתן להוביל מחצרות מכולות עם תכולה משתנה ולהניח אותן במחסנים, אזורים לוגיסטיים, בסיסים צבאיים או בכל נקודת יעד אחרת