להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
חן שוורץ
חן שוורץ
17/05/2018

הזמנתי דרככם העברת תכולה של דירה מזכרון יעקב לכפר יונה
בהתחלה חששתי להזמין שירות מהאינטרנט אך משלב ההצעה ידעתי שיש על מי לסמוך
השירותי אריזה היו מעולים ומומלצים מאוד למי שאין זמן
כל המעבר היה בשעה שקבענו, גם המנוף עזר לנו מאוד להרים את המקרר והסלון
בקיצור שירות מעולה עם אנשים מדהימים!
תודה
חן

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות מנוף באשקלון

3 בדיקות שיעזרו לכם לדעת האם יש לכם צורך בהובלה עם מנוף באשקלון

פעמים רבות אנו מתבקשים וצריכים לבצע הובלות מנוף באשקלון בשל שלל סיבות ומגבלות שקשורות להובלה, בין שמדובר בהובלה בחדר מדרגות צר ובין שמדובר ברהיט שלא ניתן לפרק ולהכניס למעלית בצורה נוחה. למרבה המזל, הפיתרון המושלם קיים וכיום נעשה שימוש תכוף בשירות של העברת דירה עם מנוף באשקלון. אז איך לדעת האם עליכם להזמין מנופאי באשקלון עבור ההובלה העתידית שלכם? הנה 3 בדיקות פשוטות שתוכלו לעשות לפני שתזמינו הובלה באשקלון, שיעזרו לכם לדעת האם יהיה לכם צורך בהזמנת שירותי מנוף.


הובלות עם מנוף באשקלון במחיר הכי זול!
החל מ-300 ש"ח
מנוף הובלות לדירות, משרדים ופריטים בודדים
הזמנת הובלה + מנוף להעברת דירה באשקלון
שירותי אריזה פירוק והרכבת רהיטים טרם הרמה עם המנוף
מנופאים באשקלון מוסמכים ומורשים שזמינים לכם 24/7
אפשרות להזמין שירותי מנוף באשקלון מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

מנוף הובלות באשקלון

1. מה משקל הפריטים שמצריכים הובלה?

אף על פי שברשותנו סבלים חזקים שיכולים להתמודד בהצלחה ויצירתיות עם פריטים רבים שסבלים לא מנוסים אינם מצליחים להוביל כמו שצריך, גם לכוח שלהם יש גבול, ולעיתים הם צריכים עזרה של הובלת דירה עם מנוף באשקלון. אם למשל תבחרו להוביל פסנתר כבד ששוקל מעל 200 ק"ג בחדר מדרגות, יתכן שהמובילים יצליחו להרים אותו, אך ההובלה עצמה תהיה מסוכנת הן עבור הפסנתר והן עבור הסבלים. במקרה שכזה מומלץ תמיד להזמין מנוף הובלות באשקלון ולהימנע מכל נזק עתידי שעלול להתרחש לפריטים יקרי ערך כבדים.


2. מה הגובה שבו אתם נמצאים / אליו אתם מובילים?

הכלל הוא פשוט: אם אתם גרים מעל לקומה רביעית ובבניין שלכם ישנה מעלית קטנה ביחס לסטנדרט, ככל הנראה שיידרש לכם שירות שלמנוף להרמת רהיטים באשקלון. השימוש במנוף יעזור לכם לזרז את משך ההובלה, שכן ניתן להוביל דברים רבים יותר בעזרת מנוף מאשר על ידי סבלים שיורדים ועולים ומחזיקים בידיהם רק פריט בודד. על פי הכלל הזה, אם אתם גרים בדירה בקומה גבוהה ברחוב מגידו, יפה נוף, יונתן נתניהו או האילן למשל, מומלץ מאוד שתזמינו מראש מנוף להעברת דירה באשקלון.


3. מה כמות החפצים שעליכם להעביר?

כמובן שגם במקרה של הובלה מקומה גבוהה יש חריגה מן הכלל, למשל אם אתם צריכים להעביר אך ורק פריט בודד כמו ספה גדולה, מיטה או מקרר. עם זאת, אם עליכם להעביר שני פריטים או יותר מקומה גבוהה, ישתלם לכם יותר להזמין מוביל עם מנוף באשקלון שיגבה תשלום לפי שעה ולא לפי פריט. הן בעת הובלת פריטים בסבלות והן בעת הובלת פריטים בעזרת מנוף, הסבלים ידאגו לרפד את הפריטים שלכם בהתאם לסוגם ויוודאו שיגיעו ליעדם בבטחה, אך הצורה הבטוחה ביותר להעביר פריטים גדולים וכבדים רבים היא ללא ספק בעזרת מנוף.


דבר אחרון שחשוב לוודא – ביטוח על תכולת ההובלה

לפני שתזמינו חברת הובלות עם מנוף באשקלון עליכם לוודא דבר אחד שקשור אליה, וזה אפשרות לביטוח כל תכולת ההובלה. אמנם עבודות מנוף באשקלון נחשבות לכאלה שהסכנה בהן לנזק עבור התכולה הינה מזערית, אך זה רק בתנאי שמדובר בחברת הובלות מנוסה ואמינה, ואם היא אינה מספקת לכם ביטוח על תכולת ההובלה, העדיפו לוותר עליה ולבחור באחרת. אנחנו, המובילים בישראל, מציעים לכם לקבל שירות הובלות עם מנוף באשקלון במחיר מינימלי של 300 שקלים לשעה, וזה כולל ביטוח על כל תכולת ההובלה, בין שתועבר בעזרת מנוף ובין שתועבר בסבלות אל משאית ההובלה. הביטוח תקף לכל אורך ההובלה, מהרגע שבו הסבלים מתחילים לעטוף, לפרק ולארוז את הפריטים ועד אשר הם מניחים, פורקים ומרכיבים אותם במקומם ביעד ההובלה.