להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מני דהן
מני דהן
04/01/2018

אתמול עברנו דירה בפעם הראשונה, ושמחים שבחרנו בכם לבצע את העברת הדירה וגם את האריזה, אם היה אפשר לתת יותר מ 5 היינו נותנים
תודה על הכל 
מני וליאל דהן

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות למרחקים

רחוקה או קרובה – מידע על הובלות לכל המרחקים

עוד לפני שנדבר על ערים ועל עלויות, למה שלא נדבר על מרחקים? אתר "המובילים בישראל" מציע לכם את שירותי ההובלות, הקטנות והגדולות גם יחד, בפריסה ארצית ובכל מרחק שלא יהיה! צריכים הובלה קטנה למרחק קצר או הובלה מצפון הארץ לדרום הארץ? כל סוג של הובלה יתבצע דרכנו במחירים זולים ועל ידי מובילים מנוסים!


שירות הובלות למרחקים קצרים וארוכים!
מחיר החל מ-250 ש"ח
אפשרות אריזה והובלה עוד באותו היום
במקרים מיוחדים - מובילים גם בטנדר
עובדים בכל שעות היממה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

 הובלה למרחקים

היתרון שבהובלות למרחקים קצרים

מובן כאמור כי הובלות המתבצעות למרחקים קצרים והובלות המתבצעות למרחקים ארוכים הן הובלות שונות, וכדאי שגם אתם תכירו את ההבדלים הניכרים בין כל סוג של הובלה. ראשית, אנא  הכירו הובלות למרחקים קצרים ואת היתרונות המגולמים בהובלות מסוג זה.

ראשית, נדבר על העלויות: אחד הפרמטרים המשפיעים על עלות ההובלה שלכם הוא המרחק. ככל שהמרחק בין נקודת המוצא והיעד רחוק יותר, כך עלות ההובלה נוסקת. המשמעות היא שאם אתם צריכים הובלה למרחק קצר, דעו כי פרמטר המרחק יהיה משמעותי פחות בהשוואה להובלות המבוססות על מרחקים ארוכים.

כמו כן, מאחר והמרחק הינו קצר, לא נמליץ לכם על שעת הובלה ספציפית אלא יהיה ניתן להוביל לאורך כל שעות היום. המון פעמים כשישנו מרחק ארוך, אנו ממליצים על הובלה בשעות הבוקר המוקדמות או בסוף היום, זאת על מנת להימנע מפקקי תנועה וכדומה. כמו כן, לא תמיד יש צורך בהובלה המבוססת על תנועת המשאית – שכן ישנם מרחקים עד כדי כך קצרים שהינם מבוססים על עליית קומה או ירידת קומה, דבר המאפיין לא אחת הובלות של משרדים.


מה עליכם לקחת בחשבון עם הובלות למרחקים ארוכים?

צריכים העברת דירה למרחק ארוך? שימו לב: במרבית המקרים, נמליץ לכם חד משמעית על הובלה המתחילה בשעות הבוקר המוקדמות ולא באמצע היום – זאת על מנת שנוכל להימנע מפקקי תנועה ומעיכובים מיותרים. כמו כן, כשמבצעים הובלות למרחקים גדולים, כל סוגיית האריזה הופכת משמעותית יותר: כל פריט שלכם שנוביל יהיה חייב להיות ארוז בארגז סגור או עטוף בניילון קשיח ועבה – זאת להבדיל משירות של הובלת דירה למרחק קצר לדוגמא, בו ישנה פחות הקפדה על אריזה קפדנית, בעיקר אם מדובר על מעבר דירה באותו בניין.