להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אמיר דרעי
אמיר דרעי
12/08/2018

זרירים ומהירים ושירותי הפירוק וההרכבה ממש מומלצים
אין סיכוי שהייתי מצליח להרכיב את המיטה לבד
אחלה אתם תודה
אמיר

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות בעכו:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:19

הובלות לחיילים

נותנים את הכבוד לצה"ל עם הובלות לחיילים

אתר "המובילים בישראל" מעניק שירות הובלות ייחודי לכל הקהלים, לכל הערים ולכל האוכלוסיות. אם ישנו קהל שאנחנו מכבדים ומצדיעים לו במיוחד הוא קהל החיילים. אתם עסוקים במבצעים צבאיים? אנחנו עסוקים במבצעי הובלות דרך קבע – וכך הפכנו למומחים בתחומנו עם שירות מקצועי של הובלות לחיילים בודדים ולכל החיילים. אתם תעלו על מדי הזית, אנחנו על מדי העבודה ונוציא לפועל את ההובלה בדרך אל הדירה שלכם או אל הבסיס.


✔️ שירותי הובלות לחיילים במחירים הכי זולים
✔️ החל מ-250 ש"ח להובלה קטנה
✔️ אפשרות להזמנת שירות מהיום להיום
✔️ שירותי אריזה + פירוק והרכבת רהיטים
✔️ שירותי אחסנה במידת הצורך

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם מוביל חייגו לטלפון:
 
053-7931-381

 הובלות לחיילים במחיר זול


מעבר דירה לחיילים מתבצע בימים שמתאימים לכם

אנחנו לוקחים בחשבון את העובדה שעליכם בתור חיילים להיצמד אל לוח זמנים קדחתני. לכן, אנחנו מבצעים עבורכם את ההובלה שאתם צריכים לבצע בשעות ובימים המתאימים לכם. תרצו להעביר בשעה מוקדמת בבוקר לפני היציאה לבסיס? נוח לכם להעביר בלילה אחרי שאתם חוזרים מיום עבודה לחוץ? הובלת דירות לחיילים דרך האתר שלנו היא הובלה שלוקחת בחשבון את אורח החיים שלכם ועל כן אנו גמישים ומתאימים את עצמנו אליכם.


ניתן להעביר גם פריטים בודדים?

בהחלט! לצד שירותי הובלה גדולים יותר כמו העברת דירה לחייל בודד, אנחנו מבצעים גם הובלות קטנות יותר. כך לדוגמא, אם אתם משרתים בבסיס סגור ואתם רוצים להעביר רהיטים, מוצרי חשמל ואביזרים שונים על מנת להפוך את השהות שלכם בבסיס לשהות נעימה יותר, אנחנו נהיה שם בשבילכם עם שירות של הובלות קטנות לחיילים. אנחנו מאמינים שיש לנו יכולת להפוך את השירות שלכם לנעים יותר עם שירות של הובלת רהיטים לחיילים. מאמץ קטן שלנו – מקסימום רווח שלכם!


מחירים זולים בפקודה!

התרומה שלכם למדינת ישראל הינה תרומה שלא ניתן לאמוד בכסף, אלא רק בהערכה אינסופית. אנחנו מצאנו את הדרך שלנו להודות שלכם והיא עם מחירים זולים. כל אחד מודע לכך שהמשכורת החודשית של חייל הינה משכורת סמלית לתרומה הגדולה שלכם, ועל כן אנו באים לקראתכם עם הובלות בזול לחיילים. המטרה שלנו היא שלא תצטרכו לחשוב פעמיים לפני שתזמינו הובלה, אלא שהמחירים שאנו מציעים לכם יהיו לכם נגישים וזמינים בכל עת שרק תצטרכו.

 

הובלה לחיילים בודדים מכל הלב - רק עם המובילים בישראל

אם לחיילים "רגילים" אנחנו מצדיעים, ומספקים שירות באהבה, לחיילים בודדים אנחנו מחויבים אפילו יותר. ברור לנו עד כמה קשה להיות חייל בודד, ואיזו השקעה זו, ולכן גם אנחנו עושים עוד צעד לקראת צעירים שנותנים למדינה למרות הקושי. אנחנו מבצעים הובלה לחיילים בודדים מכל סוג שהוא במחירים הכי נמוכים שאפשר: הובלות של פריטים בודדים כמו מקרר או תנור, ספה או ארון, הובלת דירה וכל דבר אחר שאתם צריכים - דברו איתנו ונבוא לקראתכם. בנוסף אנחנו מתחייבים לספק הובלות לחיילים בודדים בדיוק בזמן שהם פנויים ורוצים, כדי שלא יצטרכו לטרוח. למי שנותן מכל הלב מגיע שירות מכל הלב!