להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מני דהן
מני דהן
04/01/2018

אתמול עברנו דירה בפעם הראשונה, ושמחים שבחרנו בכם לבצע את העברת הדירה וגם את האריזה, אם היה אפשר לתת יותר מ 5 היינו נותנים
תודה על הכל 
מני וליאל דהן

מה חדש
הובלת דירה באשקלון:

כמה עולה הובלה של דירה באשקלון של 2,3,4, ו 5 חדרים? איך מתבצע המעבר ולמה כדאי לכם להזמין מובילי דירות באשקלון דווקא אצלנו

עודכן לאחרונה: 02/05/2019, 22:08
הובלות קטנות בכפר סבא:

הובלות קטנות בכפר סבא של רהיטים ומכשירי חשמל במחירים הכי זולים כולל פירוק והרכבה

עודכן לאחרונה: 02/01/2021, 20:46
הובלות באבני חפץ:

עודכן לאחרונה: 29/03/2020, 19:00
טיפים לאריזה לפני מעבר דירה:

עודכן לאחרונה: 05/12/2017, 09:18

הובלות לחברות הייטק

הובלות משרדי הייטק במחיר הזול בישראל - מיטב החברות כאן לרשותכם והכל בלחיצת כפתור, בצעו השוואת מחירים מהירה וחסכו כסף!

ענף ההובלות הוא ענף דינאמי שמשתנה כל הזמן בהתאם לשנויים שמתרחשים בעולמנו, אם עד אמצע המאה ה-20 מעטות הן חברות ההובלה שידעו לבצע פרויקט הובלה של חברת הייטק, הרי שהיום בעידן המאה ה-21 כל חברת הובלה רצינית ומקצועית מתמחה גם בביצוע הובלות לחברות הייטק.

שירות של הובלות לחברות הייטק הוא שירות ייחודי הדורש מקצועיות רבה של חברת ההובלות ושל הצוות המקצועי שלה.

חברת הייטק שמעוינת לעבור משרדים וזקוקה לשירות של הובלות , מומלץ לה להיעזר רק בשירותיה של חברת הובלות שאכן יש לה ניסיון מקצועי בביצוע פרויקטים של הובלות לחברות הייטק.

 

ניתן להזמין הובלה של משרד הייטק מהיום למחר בהתראה קצרה במחיר הוגן לכל כיס
לפרטים חייגו: 053-7931-381

הובלת משרדי הייטק

להלן סקירה של המאפיינים הייחודיים של תהליך הובלה של משרדי הייטק:

הובלה של ציוד טכנולוגי רגיש – אחד המאפיינים הברורים של כל חברת הייטק הוא הכמות הגדולה של ציוד טכנולוגי רגיש ומתקדם שנמצא במשרדי החברה, מדובר בציוד יקר שעלותו מגיעה לעתים למליוני שקלים, ולכן יש צורך לבצע את ההובלה שלו בצורה מקצועית וזהירה מבלי שייגרם נזק כלשהו לציוד הרגיש והיקר הנ"ל.

יש צורך באריזה של המכשירים השונים באמצעות חומרי אריזה איכותיים – כדי שלציוד הטכנולוגי לא ייגרם נזק כלשהו יש צורך לעטוף אותו בחומרי אריזה חזקים ואיכותיים שיבטיחו שלציוד היקר והרגיש שיש לחברת הייטק לא יגרם נזק כלשהו במהלך ההובלה.

הובלה של חדרי מחשב – פרויקטים של הובלות לחברות הייטק כוללים בתוכם בד"כ גם שלב של הובלה של חדרי מחשב, כדי להוביל חדרי מחשב יש צורך קודם כל באנשי מקצוע שיפרקו את תשתית חדרי המחשב ורק אח"כ יעמיסו את רכיבי חדרי המחשב על משאית ההובלה.

ביטוח הובלות שמעניק כיסוי ביטוחי לכל התכולה היקרה והרגישה שמועברת – היות והציוד המועבר במהלך תהליך ההובלה של חברת הייטק הוא ציוד יקר שעלותו גבוהה ביותר, יש צורך לבטח את תהליך ההובלה הזה בביטוח הובלה רציני ומקצועי שאכן ייתן כיסוי ביטוחי מקיף לכל נזק מכל סוג שהוא שעלול להתרחש במהלך ההובלה.

הובלות לחברת הייטק נחשבות היום לשירות מבוקש, לעתים זה יהיה חברת הייטק קטנה שצמחה והפכה לחברת הייטק גדולה שזקוקה לעבור למשרדים גדולים יותר, ולעתים זה יהיה שירות הובלות לחברה שהתמזגה עם חברת הייטק אחרת.