להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
רחל ג'אן
רחל ג'אן
23/02/2017

אתם אחלה! היה קשה למצוא מוביל ליום שישי ואני שמחה שהמליצו לי עליכם
עצה לשיפור: תגידו למוביל שיתקשר חצי שעה לפני שמגיע

מה חדש
אחסון תכולת דירה בקרית מלאכי:

שירותי אחסון דירות בקרית מלאכי במחסנים אטומים ומבוקרים ובמחירים זולים

עודכן לאחרונה: 03/12/2019, 14:07
הובלות טירת הכרמל:

עודכן לאחרונה: 29/03/2020, 18:00
הובלות מנוף במודיעין:

עודכן לאחרונה: 08/05/2022, 12:45
הובלות קטנות בכרמיאל:

כמה עולה הובלה קטנה בכרמיאל כולל אריזה? הזמינו שירותי הובלות קטנות בכרמיאל במחירים מצחיקים

עודכן לאחרונה: 06/05/2020, 08:53

הובלות בכפר קאסם

ישנם שני חלקים עיקריים בתהליך המעבר מבית לבית. החלק הראשון תלוי כל כולו בעוברים עצמם והוא מורכב בעיקר מאריזה נכונה ושיטתית של המיטלטלין, כולל חפצים שונים, ביגוד וריהוט. החלק השני תלוי בבעלי המקצוע המבצעים את עבודת ההעברה.

ניתן לבצע עבורכם שירותי הובלת דירה ואריזה בכפר קאסם מהיום למחר!
החל מ-200 ש"ח (כולל ביטוח)
אפשרות הובלה בשעות הלילה - והכל במחיר הכי זול בהתחייבות!
מעבירים דירת 5 חדרים ומעלה? בדקו על המבצע שלנו וחסכו מאות שקלים!
אפשרות הובלה עם מנוף בכפר קאסם
הובלה והרכבת רהיטים בכפר קאסם
הובלת מכולות, מבנים ניידים, חומרי בניין ועוד
מוביל בכפר קאסם להעברת תכולת עסק/מחסן

לקבלת הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות חייגו: 053-7931-381
אפשר גם להשאיר הודעה - מבטחים לחזור תוך מספר דקות

אריזה שיטתית: ישנן שיטות אריזה שונות, אבל המאפיין את כולן הוא "גלגול" באריזה. המשמעות הינה אריזה הדרגתית, החל מהמוצרים שמשתמשים בהם לעיתים רחוקות, עבור דרך אלה שמשתמשים בהם ברמה בינונית וכלה באלה שמשתמשים בהם לעיתים קרובות, כאשר חלק מאלה נארזים אחרונים. החברות ערוכות למתן ייעוץ בנושא, לנוחות כל הצדדים.

ביצוע זריז ואיכותי של תהליך ההובלה באזור כפר קאסם: החלק הזה שייך כל כולו לאנשי המקצוע והם נוקטים בכל שיטה אפשרית כדי לזרז את ההעברה. בחלק גדול מהמקרים החברות עצמן מספקות ארגזים המשמשים את המשפחות או היחידים העוברים ממקום למקום לאריזה. הדבר חוסך להם את הטרדה הכל כך מוכרת וכל כך של איסוף אריזות מכל הבא ליד.

זאת ועוד – קרטונים בגודל זהה מאפשרים לחלק נכון את משקלם של כלל הפריטים על פני הארגזים, מה שמונע יצירת ארגזים כבדים מדיי. למעשה, גם אם חברות הובלה בכפר קאסם או במקומות אחרים אינן מחלקות ארגזים כאלה, מומלץ מאוד לרכוש כמה עשרות באופן עצמאי, עד כדי כך יעילה השיטה הזאת.

לפני יום ההעברה רצוי לדאוג לכך שכל הרהיטים הטעונים פירוק אכן יפורקו. לא רצוי להשאיר את זה לחברת ההובלה אם לא חייבים. לאחר הפירוק יש לקשור את כל החלקים של רהיט שפורק ביחד, על מנת למנוע בלבול כשבאים להרכיב אותו בבית החדש.

ביום ההעברה רצוי מאד שהעבודה תתבצע במהירות. בבתים המאפשרים זאת, מומלץ מאד לבצע העברת דירה בעזרת מנוף, גם אם הדבר כרוך בתוספת תשלום כל שהוא. השיטה הזאת מקצרת את זמן ההעמסה והפירוק של המשאית ביותר ממחצית ומקטינה את הפגיעה ברכוש כתוצאה מטלטול יתר.

חברת הובלות בכפר קאסם – שירותים נוספים

ישנן לא מעט חברות הובלה בכפר קאסם המשלבות שירותי ניקיון ביחד עם שירותי הובלה. זהו יתרון עצום למי שחושב להשאיר את הדירה ריקה ונקייה, הן למטרות השכרה והן על מנת להציג מודעה למכירת הדירה. חברת הובלות מציעה שירותים מקיפים ומושלמים, הכוללים העברת התכולה במהירות וביעילות וכמו כן עבודת ניקיון בדירה שפונתה ובדירה החדשה. כל מה שצריך הוא להשאיר את הפרטים שלכם, ויחזרו אליכם בהקדם.