להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
חאלד אבו כף
חאלד אבו כף
19/01/2018

חבל על הזמן
כל הכבוד על שירות שלכם

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/04/2020, 14:19
אחסון לעסקים:

שירותי אחסנה לעסקים במחירים מיוחדים לעצמאיים וחנויות.

עודכן לאחרונה: 26/05/2018, 15:31
הובלות בנס ציונה:

עודכן לאחרונה: 04/12/2019, 21:14
הובלות באשדוד:

עודכן לאחרונה: 12/04/2022, 22:35

הובלות כבדות

הרבה מאד הובלות של דירות או משרדים, כמו גם הובלות של בתי עסק ומפעלים, כוללות הובלות של ציוד כבד במיוחד, או ציוד גדול במיוחד. הובלות כאלה מצריכות הרבה מאד מיומנות, כמו גם ציוד הובלות מתקדם. חשוב לדעת כיצד לבחור חברת הובלות מתאימה לצורך הובלות מסוג זה, על מנת להבטיח את שלמותו של הציוד שלכם. במאמר זה תלמדו כל מה שצריך לדעת על שירותי הובלות ציוד כבד.

הובלת ציוד כבד במחיר קליל :)
הובלת ציוד כבד עם מנוף (גם משקלים כבדים מאוד)
הרמת ציוד כבד לקומות גבוהות בבניין
אפשרות להזמין הובלות ציוד כבד מהיום להיום
לקבלת הצעת מחיר עבור ציוד כבד שדורש התערבות מנוף או משאית הובלה מיוחדת
חייגו: 053-7931-381

 הובלה של ציוד כבד

ציוד להובלות כבדות

הובלות של חפצים גדולים וכבדים במיוחד, הן הובלות מיוחדות. שלא ככל הובלה שמצריכה בסך הכל שניים או שלושה מובילים ומשאית אחת, הרי שהובלות חפצים גדולים וכבדים הן בעייתיות יותר. חפצים כמו מקרר גדול, או פסנתר, לא תמיד ניתן להעביר בחדר המדרגות או במעלית בשל הגודל שלהם, וגם בשל הכובד שלהם.

חברות הובלות מקצועיות, יעמידו לרשותכם ציוד מתאים להובלות מסוג זה. האמצעי העיקרי בו משתמשות חברות ההובלות הוא מנוף הובלות. המנוף מורם מעלה ומתחבר למרפסת או לחלון גדול בקומה ממנה מעבירים את הציוד. במעלה המנוף נמצא אחד המובילים, ויחד עם שאר המובילים, הם משנעים את הציוד הכבד מטה, הישר למשאית. במרבית המקרים, ינוצל המנוף לשינוע כל הציוד, כך שאתם תרוויחו מהובלה מהירה ובטוחה ביותר. הרבה פעמים משתמשים בהובלה עם מנוף גם להובלת דירות / משרדים הנמצאים בקומות גבוהות או שקשה להוריד את הדברים במדרגות הצרות.

היתרון הגדול של המנוף, הוא כאמור מהירות ובטיחות. הובלה באמצעות מנוף תבטיח שהציוד שלכם יגיע ליעדו בשלום, ללא שריטה וללא כל פגם. חברת הובלה מקצועית לא תקח סיכונים ותציע לכם הובלה באמצעות מנוף, בכל מקרה של הובלת ציוד גדול או כבד.

איך בוחרים חברת הובלות לציוד כבד?

כאשר בוחרים חברת הובלות לצורך הובלות ציוד כבד, חשוב לוודא שמדובר בחברת הובלות בעלת ניסיון ומיומנות בתחום זה. לא כל חברת הובלות תוכל לספק לכם שירות מקצועי, וכל התפשרות בתחום הזה עלולה לעלות לכם ביוקר.

בחרו אך ורק חברת הובלות מנוסה ומיומנת, שצוות המובילים שלה ידע להתמודד עם ה'אתגרים' של הובלת ציוד גדול וכבד. חשוב שהמובילים ידעו כיצד לפרק את הציוד בצורה יעילה, במידת הצורך, וכן להרכיבו בחזרה. בחרו בחברה שמציעה שירותי הובלה עם מנוף, על מנת שתוכלו להבטיח שהציוד שלכם יגיע ליעדו בשלום.

חשוב שתציינו בפני חברת ההובלות, עוד בשיחת הטלפון הראשונית, באיזה ציוד מדובר בדיוק. במידה ומדובר בציוד המצריך פירוק מורכב, מומלץ לתאם עם חברת ההובלות פגישה בטרם ההובלה, על מנת שנציג של החברה יראה בדיוק באיזה ציוד מדובר. כך תוכלו להבטיח שהמובילים יגיעו עם הציוד הדרוש לשינוע הציוד, וכן יקבע מחיר סופי להובלה.

בנוסף, אנחנו ממליצים לדרוש מחברת ההובלות לבטח את הציוד בעת ההובלה ולעגן זאת בחוזה הובלות חתום על ידי שני הצדדים, כך תהיו מכוסים גם במקרה שיגרם נזק לציוד היקר שלכם. חשוב לשים לב שגובה הביטוח תואם את ערך הציוד שאתם מובילים