להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אביגיל גולדנברג
אביגיל גולדנברג
16/11/2016

חיפשנו מוביל להעברה של כמה רהיטים מחנות, המוביל הגיע בשעה שקבענו עם מנוף שהרים את הרהיטים למרפסת, המוביל הרכיב במקצועיות רבה את הרהיטים
תודה רבה על השירות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות יצאת צדיק

הובלות יצאת צדיק - השם צדיק מחייב

התוכנית המפורסמת של חיים אתגר "יצאת צדיק", שבדקה סוגים שונים של בעלי מקצוע, מצאה שבתחום ההובלות לא כולם צדיקים גדולים, ושיש יותר מדי מובילים שרק רוצים להרוויח על חשבונכם מבלי לספק תמורה הוגנת. לעומת זאת, מובילים שיצאו צדיקים, כלומר הופיעו בתוכנית ועברו בהצלחה את המבחן של הכט, התחילו לקרוא לעצמם הובלות יצאת צדיק או בכינוים מהסוג הזה, ומובילים אחרים, שבכלל לא השתתפו בתוכנית, הלכו בעקבותם ואימצו שמות דומים, ככה שהיום כבר אי אפשר לדעת מי באמת "מוביל צדיק ומי רק תפס טרמפ.

אבל אצלנו בפורטל "המובילים בישראל", אנחנו לא זקוקים ליצאת צדיק או כל תוכנית אחרת כדי לדעת שהמובילים המומלצים שלנו מקצועיים, ישרים ואמינים – אנחנו שומעים את זה מהלקוחות שזוכים ליהנות מהשירות שלהם בכל יום. במאמר הבא נבהיר לכם מה הם ערכי השירות שמובילים אותנו, ונראה לכם שגם הלקוחות שלנו מעידים שאנחנו מקיימים אותם.


מחפשים מוביל צדיק? מצאתם!
הפסיקו לחפש וחייגו עכשיו להזמנת הובלה מהיום להיום
שירותי אריזה, פירוק והרכבה
ביטוח על כל התכולה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
 053-7931-381

הובלות יצאת צדיק

 

מה לשאול מוביל כדי לוודא האם הוא צדיק?

במהלך השיחה בינכם לבין המוביל, אתם אמורים לא רק לחפש הצעת מחיר, אלא גם לנסות להבין מה אתם מרגישים מהאדם שאתם מדברים איתו. האם מרגיש שהוא ״מנפנף״ אתכם עם תשובות כלליות לשאלות ספציפיות מאוד שיש לכם? מומלץ שתשאלו את השאלות הבאות ותוודאו שאתם מקבלים עליהן תשובה:

כמה שנים אתם בעסק: ככל שלחברה יש עבר עשיר יותר, כך תוכלו לשער שמדובר בחברה מנוסה ומוצלחת יותר. 

אילו שירותי הובלה נוספים אתם מציעים: חברה מקצועית תוכל לספק לכם את כל מכלול השירותים שנדרש לכם, כולל הובלות מנוף ושירותי אחסון.

האם אפשר לקבל הצעת מחיר מדויקת: אם סיפקתם את כל הפרטים במלואם, המוביל יוכל להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת ומפורטת. מוביל חאפר יוכל לתת טווח שממנו יקבע רק ביום ההובלה, כשיראה מה צריך לעשות.

 

איך מוביל שאינו צדיק יכול לעבוד עליכם?

הצעת מחיר נמוכה מדי: אם תקבלו הצעת מחיר נמוכה מאוד ביחס להצעות שתקבלו מחברות אחרות, מומלץ שתחשדו קצת. ביום ההובלה יתכן שהמוביל יחליט שהעבודה מצריכה תשלום מעט גבוה יותר בגלל משתנה כזה או אחר.

עלויות נסתרות: זה המשך ישיר למקרה הקודם, בו המוביל לא אמר שייתכן כי תידרשו לשלם עלויות נוספות בהתאם לתנאים מסוימים. לדוגמה, ביום ההובלה תגלו שעליכם לשלם תוספת של 20% על הובלה במדרגות.

המלצות מזויפות: בדקו היטב את ההמלצות וחוות הדעת שאתם קוראים ברשת, וודאו שאכן מדובר באנשים אמיתיים ולא בפרופילים מזויפים.

 

מחפשים מובילים צדיקים לתוכנית? אנחנו מחכים לכם!

עוד לא יצא לנו להשתתף בתוכנית ולהוכיח שאנחנו צדיקים, אך אנחנו מחכים שייקחו אותנו למבחן. איננו חוששים – אנחנו חברה אמינה שעוזרת לאנשים להעביר פריטים בודדים עד בתים ועסקים שלמים ממקום למקום, ואנחנו הטובים ביותר במה שאנחנו עושים ועושים את זה באהבה. תנו לנו להוכיח את עצמנו בפני כל עם ישראל, ואנחנו מבטיחים שלא לאכזב!


מה הם ערכי השירות שלנו?

 כמו שאמרנו, אנחנו לא צריכים שיקראו לנו "יצאת צדיק חברת הובלות" כדי לדעת שיש ערכים בסיסיים בין נותני שירות מקצועיים ללקוחות שחייבים להתקיים. אלו ערכי השירות שעליהם כל העסק שלנו מתבסס:

1. מקצועיות ואחריות

אנחנו יודעים שהדבר החשוב לכם מכל הוא פשוט מקצועיות בעבודה: שהדברים יעברו בשלום, שהמובילים יידעו כיצד לפרק, להרכיב ולהעביר כמו שצריך כל פריט בבית, ושההובלה תתבצע על ידי בעלי מקצוע שיש להם מומחיות - לא סתם חאפרים שבאו "לעשות קופה" ולברוח. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, כי אחריות ומקצועיות בשבילנו הם ערך, ממש כמו שאתם יכולים לראות בהמלצות שקיבלנו מלקוחות. למשל הלקוחה ירין טובול, שכתבה לנו: "למרות שירד גשם עשיתם עבודה מעולה, הכל הגיע בשלמותו לדירה החדשה", או הלקוח אמיר דרעי שרשם: "שירותי הפירוק וההרכבה ממש מומלצים, אין סיכוי שהייתי מצליח להרכב את המיטה לבד".

2. זמינות ומידיות

יחד עם המקצוענות, אנחנו גם יודעים שללקוחות שלנו חשובה זמינות גבוהה ויכולת לקבל עבודה גם אם בהתראה קצרה. הרבה פעמים אנחנו מקבלים קריאות מאנשים שהמוביל שאיתו סגרו הבריז להם ברגע האחרון – והם צריכים את ההובלה דחוף אבל גם חוששים ליפול עוד פעם; לנו חשוב להוכיח להם שאנחנו לא כאלה, ובגלל זה היכולת שלנו גם לעמוד בזמנים וגם לתת שירות במידי, אפילו מהיום להיום, זוכה להרבה הערכה מהלקוחות שלנו; כמו למשל ההמלצה שקיבלנו מהלקוחה רווית גלולה שרשמה לנו: "איזה כיף לדעת שיש גם אנשים ישרים בין כל המובילים, אחרי שהבריזו לנו פעם אחת חששנו להזמין הובלה מחברה שאנחנו לא מכירים, שמחה שלבסוף בחרנו בכם גם בגלל המחיר אבל עכשיו אני יכולה להגיד שגם בגלל השירות".

3. מחיר הוגן

בסופו של דבר – השורה התחתונה היא המחיר, שצריך להיות גם נוח אבל גם הוגן – ושלא יקרו מקרים כמו שראינו ב"יצאת צדיק" שהמוביל והלקוח סגרו על מחיר הובלה אחד בטלפון ובשטח המוביל דרש יותר בלי שום הצדקה. חשוב כמובן שתעבירו לנו את כל המידע לגבי ההובלה מראש: תגידו לנו כמה פריטים יש ברשותכם להעביר, מאיזה קומה בדיוק לאיזה קומה, האם יש מעליות בבניינים וכל מה שבעצם רלוונטי לעבודה – אבל מהצד שני אתם יכולים לסמוך עלינו שהמחיר שניתן לכם יהיה האטרקטיבי ביותר שתמצאו, ושאנחנו נעמוד בו, כי מדובר בערך שחשוב לנו. ואם אתם לא מאמנים לנו אתם יכולים לשאול את הלקוחות שלנו: אתי רומנו, רום מויל, ראם כהן, דרור לוין ועוד, שכולם העידו ביושר ש"המחיר היה ממש הוגן".

 

לסיכום:

כמו שאתם יכולים להתרשם ממה שהלקוחות שלנו מעידים עלינו, אנחנו לא צריכים להחזיק בתואר "יצאת צדיק חברת הובלות" כדי להראות שערכי שירות ותודעת שירות אצלנו הם מעל לכל. בכל הובלה שיש לכם – הזמינו אותנו עד היום ותצטרפו לקהל הלקוחות המרוצים והממליצים שלנו.