להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
חאלד אבו כף
חאלד אבו כף
19/01/2018

חבל על הזמן
כל הכבוד על שירות שלכם

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות יפיע

הובלות ביפיע מכל הסוגים לכל התושבים!

אנחנו לא רק המובילים בישראל, אלא שאנחנו מובילים בכל ישראל! אתר "המובילים בישראל" מרחיב את אזורי השירות והפעם עם הובלות ביפיע! המועצה המקומית שהינה חלק ממחוז הצפון, נחשבת כחלק מהאזור העירוני של העיר נצרת ואנחנו מבצעים גם בה הובלות: הובלה של דירות, הובלות למשרדים, הובלות מיוחדות וגם הובלות של פריטים בודדים. אצלנו המילה "זול" הינה חלק בלתי נפרד מהשירות: מובילים בטוח מבלי לקרוע את הכיס!

 

שירותי הובלות ביפיע במחירים זולים!
החל מ-250 ש"ח להובלה קטנה
אפשרות להזמין מוביל מהיום להיום
מחירים מיוחדים לתושבי יפיע והסביבה
שירותי אריזה והובלה של דירות, ופריטים בודדים

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
053-7931-381

 

הטיפים מהמובילים להובלת הדירה שלכם!

מובילים ביפיע מבצעים גם הובלת דירה ביפיע! אם אתם עוברים דירה, כל המוטל עליכם הוא ליהנות מההתרגשות הרבה ולספור את הימים לאחור לקראת המעבר המרגש. אתם עוברים דירה משכונת אל עין אל שכונת אל עמל? העברת דירה ביפיע דרך האתר שלנו היא ההובלה הזולה ביותר והמקצועית ביותר שתקבלו! על מנת שתצאו מרוצים ועם חיוך על הפנים, אנחנו שמחים לתת לכם כמה טיפים קטנים שיוצרים אפקט גדול!

הטיפ הראשון לקראת הובלת הדירה הוא לא להשקות עציצים כשלושה ימים לפני המעבר. השקיית העציצים למעשה גורמת לכך שהם יהיו רטובים, מה שעלול לאורך ההובלה להרטיב את יתר הארגזים שלכם וכך לפגוע בתכולות רגישות כמו ארגזים עם בגדים וכדומה. כמו כן, כדאי מאד לסמן את הארגזים בעת שישנה תכולה מיוחדת: חפצים שבירים וגם מוצרי חשמל כו מחשבים ומשחקי טלוויזיה.

הטיפ האחרון הוא לפנות את חדר המדרגות לקראת הגעת המובילים. ההובלה מתבצעת גם דרך המעלית וגם דרך חדר המדרגות, כך שכדאי להבטיח שחדר המדרגות פנוי להובלה, שהוא אינו רטוב מה שחלילה יכול לגרום להחלקה של המובילים עם התכולה שלכם ושישנה תאורה בכל הקומות.


הובלה קטנה ביפיע בזול!

הובלות קטנות ביפיע הן המומחיות שלנו! כדי להוביל בקטן, נדרש צוות גדול! אנחנו מבצעים הובלות קטנות של רהיטים ומוצרי חשמל בכל יפיע! פריטים בודדים הנכנסים תחת קטגוריה של הובלה קטנה ביפיע יכולים להיות: מקרר, טלוויזיה, שידה, מראה, מזרן, מיטה תנור או מזגן. ההמלצה שלנו בכל הקשור לשירות של הובלת רהיטים ביפיע היא לפרק את הרהיטים לפני ההובלה. המון פעמים ניתן להוציא דרך דלת הבית הנוכחי שלכם את הרהיטים מבלי לפרק אותם, אך עם ההגעה אל הדירה החדשה מגלים כי התנאים קצת אחרים. במקום להגיע למצב שבו המובילים לא מצליחים להכניס מיטה או ארון דרך פתח הדלת, מומלץ לפרק את הרהיט ולהרכיבו עם ההגעה אל הדירה החדשה .


מה ישפיע על עלות הובלת המשרד שלכם?

אתם רוצים לבצע הובלת משרד ביפיע לקראת העתקת המשרד שלכם אל מאר יעקוב? אנחנו מתייצבים! אנחנו דוגלים בשקיפות ועל כן אנחנו שמחים להציג לכם את הפרמטרים שישפיעו על עלות מעבר המשרד שלכם: ראשית, ניקח בחשבון את מספר המובילים שמגיעים לבצע את ההובלה – ככל שיקחו חלק יותר מובילים, כך העלות גבוהה יותר. במרבית המקרים, הובלה של משרד קטן מבוססת על שני מובילים, בעוד הובלה של משרד גדול עם עד כ-5 חדרים מתבצעת על ידי ארבעה מובילים.

בנוסף, חשוב שנדע את מרחק הנסיעה בין המשרד הנוכחי ובין המשרד החדש. כל עוד אתם מובילים בתוך יפיע, המחיר נשאר קבוע. לעומת זאת, אם המשרד או העסק עובר מיפיע אל ירושלים, חיפה או כל עיר אחרת, יהיה תמחור בנפרד לפרמטר המרחק. ולבסוף, דעו כי שירותים משלימים כמו עבודת מנוף לדוגמא הינם שירותים בתוספת תשלום. שירותים שכאלו יכולים להיות פירוק והרכבה של רהיטים, אספקת קרטונים או שירות אריזה.

שירות העברת דירות ביפיע

מחיר משוער

הובלה של דירה בגודל חדר ביפיע

מחיר פיקס לדירות בקומת קרקע או בקומה גבוהה. מחיר עבור תכולת חדר אחד בלבד

500-900 ש"ח

הובלת דירת 2 חדרים ביפיע

ניתן לשדרג את ההובלה עם שירות של אורזים מקצועיים! האריזה מתבצעת על ידי ידיים מקצועיות ועל פי הדגשים הניתנים על ידכם

700-1,200 ש"ח

הובלת דירת 3 חדרים ביפיע

עם דירות הנמצאות מעל קומה רביעית מומלץ לשלב עבודה של מנוף הרמה: פחות כוח עבודה וגם הובלה מהירה יותר

1,000-1,800 ש"ח

הובלת דירת ארבעה חדרים ביפיע

ההובלה כוללת 50 קרטונים לאריזה ושירות של פירוק והרכבת הרהיטים בדירה

1,400-2,500 ש"ח

 

הובלה דחופה ביפיע מהיום להיום גם להובלות מיוחדות!

ההובלות המיוחדות הן הובלות המוענקות גם לאנשים פרטיים וגם לבתי עסק! הובלת מוצרי חשמל ביפיע יכולה להיות הובלה מיוחדת בעת שאנחנו מובילים חדר קולנוע ביתי. הובלות מיוחדות נוספות יכולות להיות הובלה של בעלי חיים בעת שאתם עוברים דירה, כמו גם הובלות של צימרים, הובלה של ריצוף וחומרי בניין, הובלת משטחים ביפיע הכוללים ברזל, זכוכית וגבס, הובלת מכולה ביפיע (עם תכולה ובלי תכולה), הובלה של מטבחים ועוד. את השירות המיוחד אנחנו מעניקים עם צוות מקצועי ומיומן להובלות מסוג זה בלבד!

מאיפה לאיפה?

מרחק

הובלה מיפיע לנצרת של ארון בגדים

נגיע לפרק את הארון ונוביל אותו באמצעות משאית או טנדר בהתאם לגודלו. עם ההגעה אל נצרת נרכיב אותו. (שירות פירוק והרכבה כלול במחיר)

2 ק"מ

הובלה מיפיע לאום אל פאחם של שולחן עבודה

ההובלה מתבצעת על ידי שני סבלים ובאמצעות טנדר. ניתן להוביל שולחן עבודה, שולחן סלוני ושולחן פינת אוכל באותו המחיר

34 ק"מ

הובלה מיפיע לירושלים של חדר שינה

ניתן להוביל את כל חדר השינה כולל מיטה, שידה, ארון ומזרן. ניתן לבצע את ההובלה גם ביום שישי לפני כניסת השבת

121 ק"מ

הובלה מיפיע לחיפה של פינת אוכל

ההובלה כוללת את כל הפינת האוכל – שולחן + 6 כסאות. מחיר פיקס ניתן גם עבור שולחנות נפתחים

41 ק"מ