להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ציון ופאני
ציון ופאני
01/06/2017

הזמנו הובלה בתוך נתניה של רהיטים ומוצרי חשמל
סה"כ ההובלה עברה חלק ואין לנו תלונות מלבד העובדה שהמוביל התעקש להעביר את המוצרים במעלית ולא במנוף דרך המרפסת כמו שנקבע בטלפון.
חייבים לציין שהמחיר היה נוח מאוד 

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלות בתשעה באב

הובלות בתשעה באב ובין המיצרים

בתענית תשעה באב יהודים בישראל וברחבי העולם מתאבלים על אסונות שהתרחשו לעם היהודי בדורות שונים. למרות שניתן לחשוב כי מתאבלים על אירועים שהתרחשו רק בתאריך זה, הרי שמדובר על התאבלות על אסונות שהתרחשו בסמוך לתאריך. תענית תשעה באב היא זו החמורה והמשמעותית ביותר בכל הקשור לחורבן בית המקדש. למרות היום הקדוש, עדיין ניתן לבצע הובלות בתשעה באב באישור רב.


 הובלות בתשעה באב במחירים הכי זולים!

החל מ-250 ש"ח להובלה קטנה
שירות הובלות בצאת תשעה באב ובין המיצרים
אפשרות הובלה גם בלילה
העברת דירה לפני ערב תשעה באב

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
053-7931-381

הובלות בתקופת בין המיצרים אל בתי כנסת

ימי בין המצרים הם ימים שמציינים את הימים הקשים של המצוקה והצרות של חורבנות בתי המקדש – הראשון והשני. בימים אלו מאמצים דיני אבל והם הולכים ומחריפים ככל שמתקרבים אל התאריך המוכר תשעה באב. בימים אלו המון מתפללים מגיעים אל בית הכנסת כך שלעתים יש צורך בהובלות מיוחדות ומהירות אל בתי הכנסת: ניוד של ספרי תורה מבית כנסת אחד לאחר והובלות של ציוד למתפללים כמו כסאות. אנחנו נוכל לבצע עבורכם את ההובלה בהתאם לשעות הנוחות לכם שיתאימו לאורח החיים שאתם מקיימים.


האם ניתן לבצע העברת דירה בתשעה באב?

מעבר דירה בתקופת בין המיצרים הינו מעבר רגיש מאד שמתקיים רק במקרים מיוחדים. אנשים דתיים המעוניינים לבצע מעבר דירה בתקופה זו ובדגש על תשעה באב, צריכים לקבל אישור מיוחד מהרב. כל עוד קיבלתם אישור ואורח החיים שלכם מאפשר לכם זאת, אנחנו נוכל להעביר עבורכם את הדירה בזמינות מלאה.