להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אילנה פרץ
אילנה פרץ
12/01/2017

כיף לעבוד איתכם! תמיד חוזרים בזמן עם הצעות מחיר זולות ונוחות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות בשפה הרוסית

פריבייט! הובלות בשפה הרוסית

מחפשים חברת הובלות בשפה הרוסית ?אתר "המובילים בישראל" שמח להציע לכם את כל השירותים הזמינים בשפה העברית גם בשפה הרוסית. למרות שהשפה הרשמית בישראל היא השפה העברית, ישנם לא מעטים הדוברים את השפה הרוסית, בין היתר בעקבות העלייה הבלתי פוסקת ממדינות דוברות הרוסית לישראל. אנחנו שמחים להציע לכם סבלים דוברי רוסית, וגם שירות הניתן על ידי מוביל רוסי עם מנוף. מי אמר שכדי להוביל בראש שקט אתם צריכים ללמוד עברית?


Любые виды перевозок по самым низким ценам
перевозки от 250 шекелей
Перевозка квартиры или офиса
Упаковочные услуги
Обслуживание по всей стране

телефон: 053-7931-381

הובלה בשפה הרוסית

הובלות היישר מנמל התעופה!

העלייה מרוסיה, בלארוס ואוקראינה נמשכת גם בימים אלו. המון יהודים מהתפוצות רוצים לממש את זכותם לגור במדינה של העם יהודי וכך הם עולים לארץ. אם קרוב אליכם עתיד להגיע בקרוב לישראל, נשמח לחכות לו כבר בשדה התעופה עם מוביל שמדבר רוסית. מוביל שדובר רוסית יעניק לבן המשפחה או למכר שלכם תחושה שהוא נמצא בבית, כאשר יהיה קל יותר לתקשר את ההובלה לרבות המיקום שאליו יש להגיע, לכמה מזוודות מחכים וכדומה. קבלת הפנים מתחילה כבר עם שירות הניתן על ידי מוביל רוסי מומלץ ואמין בנמל התעופה!


מחבקים את קהילת דוברי הרוסית עם מוביל רוסי

בישראל ישנו קהל גדול של עולים שכבר עלה לישראל לפני זמן רב. ככל שהקהל הינו מבוגר יותר, כך השפה העברית נטמעה פחות ועל כן ישנו העדפה ברורה לעתים לשפה הרוסית. אנחנו שמחים לשרת כל אחד ואחת מכם בשפה שנוחה לכם, לרבות בשפה הרוסית. המובילים שלנו מיומנים, אמינים ומומחים בכל סוג של הובלה, כאשר היתרון הגדול ביותר הוא היכולת לתקשר בצורה רציפה ומובנת לכם.


הובלה גם לפריטים קטנים ובודדים

אתם רוצים להעביר לילדים במתנה את הסלון שלכם? אתם רוצים לתרום את הטלוויזיה הישנה שלכם לגן ילדים? ההובלות שאנחנו מבצעים כוללות גם הובלות של פריטים בודדים בלבד, כך שאינכם מחויבים בשום מצב ואופן למינימום של תכולה. עם הובלות קטנות אנחנו דואגים להגיע אליכם עם רכב קטן כמו טנדר או מסחרית, כך שיהיה ניתן להוביל לכם בעלות זולה יותר.

כמו כן, במידה ורכשתם מוצר בחנות למוצרי חשמל או שרכשתם יצירת אומנות מתערוכה, נוכל לתאם אתכם ולהגיע להוביל עבורכם את הרכש החדש שלכם ישירות אל הדירה. אנחנו מובילים בפריסה ארצית – מצפון ועד דרום, ומתאימים את ההובלה לצרכים שלכם בלבד.


הובלה בשפה הרוסית עולה יותר כסף?

חד משמעית, לא! המון פעמים מובילים שדוברים שפה שאינה עברית עולים יותר כסף בחברות אחרות, אך לא אצלנו! עבורנו לכל אזרח ישראלי מגיע לקבל את השירות הטוב ביותר ללא כל קשר לשפה בה ניתן השירות. אתם יכולים להיות שקטים ולבקש מאיתנו במיוחד לשלוח אליכם מוביל שמוצאו מברית המועצות, כך שלא תזדקקו לקרוב משפחה שיהיה נוכח אתכם בהובלה לטובת תרגום.