להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שי רחמים
שי רחמים
06/07/2017

התקשרתי אליכם בכדי לקבל הצעת מחיר להעביר דירה בתוך נתניה, הנציגה הייתה ממש נחמדה הסבירה לי הכל, ממש תוך כמה דקות חזרו אליי 2 מובילים עם הצעות שזולות בערך ב 20% ממה שהציעו לי לפני! לאחר כמה דקות סגרתי עם אחד מהם, הוא הגיע בתאריך שקבענו עשה אחלה עבודה וגם קיבל ממני טיפ שמגיע לו בהחלט.
אמליץ עליכם בכל מקום אפשרי
שי

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלה בקירור

זקוקים לשירותי הובלה בקירור? רוצים להשוות מחירים של חברות הובלה שונות ולבחור את המתאימה לכם מביניהן? השאירו פרטים, השירות ניתן בחינם!

כרגע לא מספקים את השירות

הזמינו משאית הובלה בקירור מהיום להיום במחיר הכי זול!
שירות בפריסה ארצית
* מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר
* מובילים בקירור - שירות 24 שעות ביממה
* ניתן להזמין הובלת תרופות בקירור
* אפשרות הזמנת הובלה בקירור של ירקות פירות ומזון אחר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

אין פשוט מזה, מלאו את הטופס ותקבלו ישירות אליכם מספר הצעות משתלמות מחברות המתמחות בתחום, אצלנו תמצאו אך ורק החברות המקצועיות, האמינות והטובות ביותר בכל חלקי הארץ וכל זאת ללא כל התחייבות מצידכם.

להובלה בקירור ישנם פרמטרים וקריטריונים מאוד מדויקים, לא כל חברה יכולה לבצע הובלה בקירור וקיימים תקנים על פיהם יש לנהוג וציוד מסוים שעל החברה להחזיק על מנת שההובלה תתבצע כראוי.

הובלה בתנאי קירור חייבת להיות מותאמת לתכולה, נזק גדול יכול להיגרם אם לא פועלים לפי הכללים ועמו סכנות בריאותיות ממשיות, אם כן יש להקפיד על שירות ההובלה בקירור לפעול על פי תקן – "תקן ישראלי ת"י 1291 – "הובלת מוצרי מזון בקירור בטמפרטורה מבוקרת".

כל רכב המוביל מזון מן החי בקירור חייב ברישיון עסק מן הרשות המקומית, אישור "בדיקת כיול" שהינה בתוקף וכמובן רישיון להובלה בקירור.

הציוד הנדרש לשם הובלות בקירור הינו ציוד מיוחד, החייב להיות תקין ותקני – חברת ההובלה בקירור חייבת בהחזקת משאיות המצוידות בציוד ספציפי המקרר את התכולה הנמצאת בהן לאורכה של ההובלה ועד ההגעה ליעד, כלומר – עגלות קירור או ארגזי קירור ודופן הידראולי השומר על הקור בתוך המשאית ומונע ממנו לדלוף החוצה. כמו כן לכל תכולה/מוצר המובלים בקירור ישנה טמפרטורה מותאמת להם ויש לעמוד בה.

מה ניתן להוביל אצלנו?

הובלת בשר בקירור
הובלת מזון בקירור
הובלת פירות וירקות בקירור
הובלת סחורות בקירור