להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שי שטרית
שי שטרית
19/10/2018

אנשים אחד אחד.
עשו לי הובלה קטנה מנתניה לתל אביב מהיום להיום, התקשרתי ב9 בבוקר ב18 בערב המיטה והארון כבר היו בדירה בתל אביב.
שירות נדיר!

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות בינוניות

הכל מסביב בינוני? אנחנו מובילים!

אם הייתם בטוחים כי ישנן רק הובלות קטנות וגדולות, הגיע הזמן שתכירו את השירות החדש שלנו: הובלה בינונית של כמה פריטים! אתר "המובילים בישראל" עושה הכל על מנת להתאים עצמו אליכם, ועל כן אנו יוצאים בבשורה חדשה שיכולה לסייע לכם רבות במעמד ההובלה שלכם.


הובלה בינונית במחיר קטן!
הובלה עד 5 פריטים (רהיטים או מוצרי חשמל)
אפשרות להזמין מוביל מהיום להיום
שירותי נגרות בתוספת תשלום: פירוק והרכבת רהיטים

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
053-7931-381

הובלה בינונית של מספר פריטים

מקלים את מעבר הדירה עם הובלה בסבבים

המון פעמים נדמה כי מעבר הדירה הוא מעבר שמתחיל בבוקר ומסתיים בערב – ביום אחד בלבד. לצד אלו המעוניינים לסיים את המלאכה בסבב אחד, ישנם אלו המעדיפים לבצע את ההובלה בגלים ולהעביר את התכולה בסבבים שונים. הובלת חלק מדירה היא הובלה הנחשבת הובלה בינונית – כזו שאינה כוללת פריט אחד, אך גם אינה כוללת מספר רב של פריטים.


כמה רהיטים נחשבים כ"הובלה בינונית"?

החלטתם לבצע הובלה בינונית של מספר רהיטים? שירות של הובלה קטנה בכל הארץ מאפשר לכם להוביל רהיט אחד בודד, בעוד הובלה גדולה יותר כוללת מספר רב של רהיטים. אם כן, מה היא ההובלה הבינונית? אם אתם מעבירים דירה בגודל חדר לדוגמא, הרי שמובן כי אין לכם רהיט בודד, אך גם לא מספר רב של רהיטים – זו אם כן ההובלה הבינונית.

היתרון בהובלה הבינונית הוא שאתם יכולים ליהנות מהובלה באמצעות הטנדר – מה שמוזיל את העלויות שלכם שכן אין צורך בכוח אדם רב, ולעתים מי שיבצע את ההובלה עבורכם הוא מוביל אחד בלבד. עם הובלה זו תוכלו להוביל פינת אוכל, שולחן סלוני ומזנון, או לחילופין קומבינציה אחרת הכוללת ספה, מראה ובסיס מיטה.


כמה עולה הובלה בינונית?

אינכם משלמים יותר על שירות שכזה! העלויות נשארות אותן העלויות והתמחור נעשה על פי מספר הפריטים שתבקשו להוביל. אנחנו נתמחר כל פריט בנפרד ולבסוף תוצג לכם העלות הכוללת. המטרה הברורה שלנו היא להיות גמישים ולבצע עבורכם הובלה המותאמת למידות שלכם בלבד.

אם לדוגמא תרצו להוביל ארון, מזנון ושולחן, העלות הכללית תנוע בין 250-1,000 שקלים, בהתאם לגודל הרהיטים. השירות שלנו כולל פירוק והרכבה של רהיטים, כך שאינכם צריכים להטריד עצמכם בדבר. כשאתם צריכים להוביל – אנחנו מתייצבים!