להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מני דהן
מני דהן
04/01/2018

אתמול עברנו דירה בפעם הראשונה, ושמחים שבחרנו בכם לבצע את העברת הדירה וגם את האריזה, אם היה אפשר לתת יותר מ 5 היינו נותנים
תודה על הכל 
מני וליאל דהן

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות בים המלח

כשמחפשים חברה שתבצע העברת רכוש ממקום למקום, בין אם המדובר בבית פרטי או משרד, מעוניינים לקבל את הטוב ביותר. בדרך כלל ישנה נטייה לחפש מובילים הקרובים למקום המגורים או הפעילות של בעל הבית או המשרד. תושבי ים המלח והסביבה והנופשים בה, לדוגמא, יחפשו ברוב המכריע של המקרים חברת הובלות באזור ים המלח והדרום. השאלה הנשאלת היא האם נכון לנהוג כך והאם ניתן למצוא פתרונות אחרים.


בחירת בעל מקצוע מקומי – כל השיקולים

השיקול הראשון בבחירת חברת הובלות בים המלח היא מנין מתבצעת ההעברה ולאן. אם אדם מסוים עובר מכתובת אחת לאחרת באותה עיר עצמה, ההיגיון אומר שכדאי מאד לבחור אנשי מקצוע מקומיים או חברות הפועלות במספר מקומות..

ראשית, מוביל בים המלח מכיר היטב, בדרך כלל, את כל הכתובות או לפחות כתובות עיקריות באזור. הוא יכול להגיע בקלות לכתובת שבה נמצאים כל הציוד והריהוט המיועדים להעברה. הדבר משמעותי מאד, בעיקר במקרים שהכתובות מסובכות משהו. אותו בעל מקצוע מכיר גם את הכתובת אליה מועבר הציוד ומיד בתום האריזה הוא פונה לכתובת האחרת.

שנית, העלות של הובלה כזאת היא בהכרח זולה יחסית. הסיבה לכך פשוטה – מרחק ההובלה הוא קצר יותר ועלות הנסיעה נמוכה יותר. בנוסף לכך מתאפשר למוביל לבצע עוד העברה אחת, מה שמכפיל כמעט את ההכנסה שלו. כך קל לו יותר לנקוב במחירים נמוכים יחסית.

שלישית, יותר קל למצוא פרטים והמלצות על בעל מקצוע מקומי. הכוונה, כמובן, להמלצות ממישהו מהימן. קל מאד למצוא חברת הובלות באזור ים המלח, למשל, אם אתם בני המקום. החברות הללו מפרסמות מודעות גם במקומונים וגם באינטרנט ואפשר פשוט להתעניין אצל שכנים ומכרים באשר לאיכות העבודה של החברה הזאת.


מה ניתן לקבל מהמומחים שלנו להעברת דירות ומשרדים בים המלח

שאלה חשובה שיש לשאול בכל מקרה ולא רק במקום מסוים או בעיר מסוימת היא אילו שירותים ניתן לקבל מעצמאים בתחום העברת דירות בים המלח.

השירות החשוב הראשון שניתן לקבל הוא פירוק והרכבה של סוגי ריהוט שונים בעיקר לבתי מלון באזור. בחלק גדול מהמקרים עושים בעלי הבית עצמם את עבודת הפירוק אבל לעיתים די נדירות קורה אחרת. ניתן לסגור על השירות הזה מראש ולגלם אותו במחיר ההובלה.

שירות נוסף הוא קבלת ארגזים ייעודיים מהספק, לביצוע האריזה. אף שנראה כאילו בעל הדעת הוא הנהנה העיקרי, הדבר לא מדויק. הארגזים שנמסרים הם בדרך כלל בגודל זהה, מה שמאפשר סידור נוח יותר של המשאית, ישנן חברות הובלה בים המלח והסביבה שאכן מעניקות ארגזי קרטון מתאימים לאריזה ובחינם! אנחנו נעזור לכם למצוא אותם... השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית