להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אילנה פרץ
אילנה פרץ
12/01/2017

כיף לעבוד איתכם! תמיד חוזרים בזמן עם הצעות מחיר זולות ונוחות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות בטנדר

טנדר להובלות קטנות מהיום להיום בזמינות 24 שעות ביממה

מחפשים שירותי הובלות בטנדר להובלה של פריט בודד? אתם לא זקוקים למשאית הובלה גדולה! זה המקום לחסוך כסף ולהזמין טנדר להובלה קטנה כולל אריזה פירוק והרכבה במידת הצורך. אל תהססו ופנו אלנו עוד היום והזמינו הובלות טנדר מהיום למחר אפשרות להובלה גם בשבת ואפילו בלילה - והכל במחיר הכי זול בישראל. אנו מבצעים הובלות בטנדר בכל אזור בארץ בצפון, במרכז, בדרום, בשרון ובשפלה. כמה עולה הובלה בטנדר? החל מ-250 ש"ח בלבד! עלות הובלה בטנדר משתנה בהתאם לפריט אותו אנו מעבירים, למרות שברוב המקרים יהיה מדובר על הובלת פריט בודד המחיר של ההובלה יכול להיות יקר מאחר ומדובר על מוצר כבד במיוחד.


ביצוע הובלה קטנה עם טנדר מחיר החל מ-250 ₪
* אפשרות הובלה מהיום להיום
* מחירים הוגנים לכל כיס
* שירות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית


לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור טנדר להובלה קטנה חייגו:

 

053-7931-381  
  
הובלות בטנדר בזול

מה ואיך מעבירים עם טנדר?

הובלת פריט בודד בטנדר במחיר זול זה לא דבר נדיר כשמזמינים אותה דרכנו. זאת משום שאנחנו עשינו לעצמנו מטרה לספק לקהל הלקוחות שלנו את המחירים הזולים ביותר שיש בארץ להובלות, ובה בעת אנחנו לא חוסכים מכם דבר בנוגע לאיכות ההובלה. אם אתם מזמינים טנדר להובלה קטנה אתם רוצים לוודא במאה אחוז שהפריטים שלכם יועברו ליעדם בצורה בטוחה ונכונה, ואי אפשר לסמוך על כל מוביל חובבן שאכן יתייחס לרהיטים ולמוצרי החשמל שלכם כמו שהייתם רוצים.

לכן אנו נתאר בפניכם כעת כיצד אנחנו נעביר את הפריטים הנפוצים ביותר להובלות עם טנדר, כדי שתבינו שיש לכם על מי לסמוך באמת.

מאיפה לאיפה מובילים?

איך אנחנו שומרים על הפריטים שלכם

איך מובילים מקרר בטנדר?

אנחנו מעבירים את המקרר לטנדר בעזרת עגלה להובלה ודואגים שיישאר יציב. אם יש צורך להוביל בחדר מדרגות נעשה זאת בעזרת 2 סבלים. לעיתים יש צורך לפרק את דלתות המקרר ולהרכיב מחדש. בתוך הטנדר נקבע את המקרר למקומו בעזרת רצועות.

איך אנחנו מובילים מכונת כביסה בטנדרים?

נעדיף תמיד להעביר את המכונה בעזרת עגלת הובלה, אך אם זה לא מתאפשר, נסחוב אותה על גבנו בעזרת סבליקה. נדאג שהמכונה תישאר במצב עמידה לאורך כל ההובלה כדי שלא להזיק למחשב הפנימי שלה.

איך להוביל בקלות תנור בטנדר?

את התנור נעביר בעזרת סבליקה או עגלה אל הטנדר. הדבר שחשוב לזכור בתנור זה שבסוף ההובלה מחברים אותו לגז, ולכן המובילים שלנו מגיעים אליכם עם כלים שמתאימים למשימה זו. חשוב שתימנעו מלחבר את התנור לגז בעצמכם על מנת שלא תבצעו עבודה חובבנית שבסופו של דבר תסכן את חייכם.

טנדר הובלות להעברת טלוויזיות - גם הגדולות ביותר

ראשית נעטוף את הטלוויזיה עם כמה שכבות של ניילון נצמד כדי לוודא שהמסך לא יישרט. בנוסף, כשנציב את הטלוויזיה בטנדר נעשה זאת כשהיא על גבה – זאת על מנת שלא להעמיס משקל על המסך, מה שעלול לגרום לו להיסדק בעת הנסיעה.

איך מסדרים את המזרון על הטנדר שלא יעוף?

את המזרון נעטוף היטב בכמה שכבות של ניילון נצמד, ויש לכך 2 מטרות. האחת היא כדי להגן עליו מפני כל אפשרות שייקרע בעת ההעמסה לטנדר ובזמן הנסיעה עצמה, והשנייה היא כדי שיהיה לנו איפה לתפוס את המזרון בנוחות בזמן שניקח אותו בידיים – ניצור חורים בניילון עבור הידיים שלנו.

איך להוביל ויטרינה שבירה בטנדר?

כשמדובר בוויטרינות מזכוכית אנחנו תמיד ממליצים ומעדיפים לפרק אותן ולהעביר בחתיכות. זאת משום שעל אף שניתן לאבטח את הוויטרינה בתוך טנדר, הטלטול שלו בנסיעה עלול לגרום לזכוכית להישבר. לכן נעטוף כל זכוכית בנפרד ונעמיס את החלקים כך שלא יוכלו להיתקע אחד בשני ולהישבר. בסיום ההובלה נרכיב את הוויטרינה מחדש.


הטכניקות שלנו להעמסה חסכונית ויעילה בטנדר

כשמובילים בטנדר חשוב לנצל כל סנטימטר קטן של מקום, וזאת על מנת שלא נצטרך לדחוס ולהעמיס פריטים אחד על השני.

כך אנחנו עושים את זה:

1. פירוק רהיטים: אם ניתן לפרק את המיטה או השולחן, נעדיף לעשות זאת לא רק מכיוון שזה יקל על הסחיבה וההעמסה לטנדר, אלא כי זה פשוט יהיה יעיל וחסכוני יותר במקום.

2. הפריטים הכבדים ראשונים: כל מה שכבד ייכנס לטנדר ראשון ויהיה בתחתית ויחסית בקדמת הטנדר, זאת על מנת לשמור על איזון בחלוקת המשקל שברכב.

3. העמסה אנכית לפריטים ארוכים: כל מה שארוך, כמו מקרר או מזרן, יעמוד לגובה ובצורה אנכית כך שלא יצטרך להיות מתחת לפריטים אחרים.

4. מילוי חלל עם פריטים רכים: כל מה שרך וגמיש, כמו שמיכות, כריות ושקיות עם פריטים שאינם שבירים או עדינים, יכול לשמש למילוי החללים הריקים שנותרו בטנדר.

 

איך מאבטחים את הפריטים בתוך טנדר להובלה קטנה?

להעמיס זה רק השלב הראשון, והשלב השני הוא לוודא שכל פריט ופריט מאובטח למקומו ולא יוכל לזוז בשום צורה, או לפחות לא בצורה שמסוכנת לו ולפריטים האחרים.

את זה אנחנו עושים כך:

√ מיקום אסטרטגי של שמיכות הובלה: כדי להגן על רהיטים וחפצים עדינים, אנחנו עוטפים אותם בשמיכות הובלה שמרפדות אותם ומונעות את תזוזתם.

√ קשירה ברצועות: אנחנו משתמשים ברצועות כדי לאבטח חפצים מאסיביים למקומם, כמו ספות, מקררים, מכונות כביסה וכדומה.

√ התייחסות מיוחדת לפריטים שבירים: ארגזים עם פריטים שבירים יוצבו במקומות שבהם לא יוכלו לזוז ברחבי הטנדר, ומעל ארגזים אחרים כך שלא יופעל עליהם משקל.


מה לקחת איתכם ומה להעמיס לטנדר?

תוכלו להוביל חלק מהפריטים שלכם ברכב, ומומלץ לעשות זאת. לא מדובר בארגזים שלמים, אלא בכמה פריטים שחשוב שיישארו צמודים אליכם לאורך כל ההובלה למניעת כל אפשרות של עוגמת נפש.

1. מסמכים אישיים: דרכונים, תעודות לידה וכל מסמך חשוב אחר חייב להיות עליכם כדי שלא ילך לאיבוד בשום צורה.

2. תכשיטים: מומלץ מאוד להעביר תכשיטים עדינים יחד איתכם פשוט למען השקט הנפשי שלכם.

3. מכשירי אלקטרוניקה: מחשבים ניידים או טאבלטים עלולים לספוג נזקים במהלך ההובלה, ומומלץ להעביר אותם בעצמכם ובתיק.


איך להכין את היעד לקראת הגעת הטנדר

כדי שההובלה תסתיים בצורה חלקה, מומלץ שתוודאו מראש שהיעד נמצא במצב שאפשר לפרוק אליו את כל הפריטים שבטנדר בנוחות ובבטחה. בדקו וודאו את הדברים הבאים:

1. מעברים פנויים: דאגו שהמדרכה, שביל הגישה לבניין ואזור הלובי שליד המעלית פנויים לחלוטין ושלא יהיה שום דבר שיפריע לסבלים לפרוק את הפריטים מהטנדר.

2. חנייה פנויה: דאגו שתהיה חנייה לטנדר ועדיף כמה שיותר קרוב לכניסה לבית.

3. נקו לפני שנגיע: יהיה לכם קל הרבה יותר לנקות את הבית כמו שצריך לפני שיגיעו אליו הרהיטים. מומלץ שתנצלו את ההזדמנות לעשות זאת לפני שנגיע לפרוק.


איך פורקים את החפצים מהטנדר?

כדי לשמור על סדר צריך לעשות דברים בסדר מסוים, והפריקה יכולה ליצור הרבה בלגן אם לא עושים אותה נכון. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לפרוק עם כמה שפחות כאב ראש:

* קודם כל הדברים החשובים: דאגו שיהיו לכם נייר טואלט, מברשות שיניים, מגבות, מצעים, כלי אוכל ומטבח ובגדים לשינה ללילה. כל השאר יכול לחכות.

* פורקים לפי חדרים: אל תתפזרו יותר מדי, ונסו לסיים עם כל חדר לפני שתעברו לחדר הבא. תתחילו עם המטבח וחדר השינה.

* הרכבת רהיטים: הרכיבו את הרהיטים עוד לפני שאתם פורקים את הארגזים עם החפצים הקטנים שתצטרכו להציב במגירות או בארונות.

 

תשובות לשאלות נפוצות

המחיר הזול ביותר להובלת פריט בודד הוא 250 שקלים, וכשמדובר בהובלה למרחק ארוך המחיר יכול לעלות ל-500 שקלים. הובלת דירה שלמה יכולה לעלות החל מ-500 שקלים כשמדובר בדירת חדר ועד 2,000 שקלים כשמדובר בדירת 2 חדרים.
מוצרי חשמל גבוהים כמו מקרר למשל יכולים ליפול במהלך הנסיעה, ואת זה יש למנוע בכל מחיר. לכן כשמובילים פריטים שכאלה בטנדר, נהוג לאבטח אותם עם ראצ'טים.
יש אנשים שחושבים שטנדר מעיד על מוביל חובבן, אך למעשה כמעט כל חברת הובלה מחזיקה בבעלותה טנדרים ומשאיות. הבחירה בכלי הרכב תלויה אך ורק בסוג ההובלה, כשעבור הובלות קטנות מקדישים טנדר, ולהובלות גדולות מקדישים משאיות.
בטנדר סטנדרטי נכנסים 3 נוסעים, כולל הנהג, ולכן מוביל עם טנדר יוכל להגיע יחד עם 2 סבלים. 3 אנשים יכולים להוביל יחדיו כל פריט ללא שום בעיה, לכן לא צריך יותר מזה – אפילו אם הם נדרשים להוביל בחדר מדרגות.
כל עוד המוביל הגיע רק עם סבל אחד, ייתכן שיהיה לו מקום עבורכם בטנדר שלו ולא תהיה שום בעיה שתיסעו יחד איתו. אם אין לכם איך להגיע ליעד ואתם צריכים להיות שם, דאגו לברר את השאלה הזו מול המוביל עוד לפני שהוא מגיע כדי לוודא שאכן יהיה לכם מקום בטנדר שלו.