להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
עוז תנעמי
עוז תנעמי
15/05/2019

איזה כיף להמליץ עליכם
היה ממש כיף לעבוד איתכם
עברנו דירה מהמרכז למושב בשרון והכל עבר בצורה חלקה.
כל מי שקורא את ההמלצה - מציע לכם להתקשר להתרשם ולהחליט לבד.

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות בגוש עציון

הובלות בגוש עציון לכל יעד שתרצו במחיר משתלם

גוש עציון מכיל מספר יישובים הממוקמים בדרום ירושלים בין בית לחם לעיר חברון, אם אתם זקוקים לשירותי הובלות בגוש עציון של פריטים בודדים או הובלה של תכולת דירה בגוש עציון אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים או לחייג אלינו ואנחנו כבר נדאג עבורכם למובילים מומלצים באזור מגורכם עם המחיר הזול ביותר והשירות הכי טוב!


ניתן להזמין חברת הובלות בגוש עציון מהיום להיום!
הובלות קטנות בגוש עציון החל מ-250 ש"ח
מעבירים דירת 5 חדרים ומעלה?
בדקו מחיר דרכנו וחסכו מאות שקלים
הובלה + אריזה + פירוק והרכבה
הובלות דירה בגוש עציון
במחיר הוגן לכל כיס

לייעוץ חייגו אל טלפון הובלות בגוש עציון: 
053-7931-381

אפשר גם להשאיר הודעה :)

הובלות גוש עציון 

היישובים בגוש עציון בהם אנו מבצעים הובלות

אבי הנחל: מאחז שממוקם 21 ק"מ מירושלים ואשר הוקם בתחילת שנת 1999 על ידי חסידי ברסלב – מתלמידי רבי ישראל בער אודסר, אשר שאפו לגור בקרבת הטבע.

אלון שבות: ישוב קהילתי דתי שנמצא במרחק 20 ק"מ מירושלים ושהוקם ביוזמת משה מושקוביץ. ביישוב חיים יותר מ-3,000 נפשות (נכון לשנת 2013) והוא אחד מהיישובים היהודיים הגבוהים ביהודה ושומרון.

אלעזר: יישוב קהילתי דתי שממוקם כ-18 ק"מ דרומית מירושלים והוקם ככפר תעשייתי על ידי דתיים שעלו מארצות הברית.

בת עין: יישוב קהילתי כפרי דתי במערב גוש עציון שנמצא 24 ק"מ מירושלים ושוכן על גבעה שנישאת לגובה של כ-870 מטר, בגבול שבין השטח ההררי של גוש עציון ושפלת בית שמש.

הר גילה: יישוב קהילתי שנמצא במרחק 2.5 ק"מ מירושלים ושהינו אחד מהיישובים הראשונים שהוקמו והורחבו אחרי מלחמת ששת הימים – ממוקם מעל לעיר הפלסטינית בית ג'אלה.

כפר אלד: כפר קהילתי בהרי יהודה שנמצא במרחק 18.5 ק"מ מירושלים ושנקרא על שמו של ד"ר ישראל אלדד, ממנהיגי הלח"י. היישוב שוכן צפונית-מערבית למעלה רחבעם, וצפונית-מזרחית לנוקדים.

כפר עציון: קיבוץ שנמצא במרחק 23 ק"מ מירושלים והוקם בשנת 1943 – נקרא על שם שמואל צבי הולצמן, ראש חברת "אל ההר" שפעלה בשנות ה-30 להקמת גוש יישובים באזור.

כרמי צור: יישוב קהילתי שממוקם בדרום מערב גוש עציון, מערבית לכביש 60, צפונית לחברון, באמצע הדרך בינה לבין צומת גוש עציון, בסמוך לעיירות הפלסטיניות בית-אומר וחלחול, מדרום לחנה הפליטים אל ערוב.

מגדל עוז: קיבוץ דתי שנמצא במרחק 28 ק"מ מירושלים ושנוסד בשנת 1977 במקום שבו הוקם 50 שנים קודם לכן היישוב מגדל עדר, אשר נחרב במאורעות תרפ"ט.

מעלה עמוס: יישוב חרדי בדרום-מזרח גוש עציון שממוקם כ-20 ק"מ מירושלים ושהוקם בשנת 1981 על ידי קבוצה של אברכים ובאמצעות תנועת משקי חרות בית"ר.

מעלה רחבעם: מאחז שנמצא בתהליכי הסדרה וששוכן על הגבול בין מדבר יהודה להרי יהודה, בקו המתאר של היישוב כפר אלדד בקרבת נוקדים.

מיצד (אספר): היישוב החרדי הדרום מזרחי ביותר בתחום המועצה האזורית גוש עציון. היישוב ממוקם כ-32 ק"מ מירושלים.

נווה דניאל: יישוב קהילתי השוכן בראש רכס א-צלח, כ-17 ק"מ מירושלים, בגובה של בין 935-997 מטר מעל פני הים – זוהי ההתנחלות השנייה בגובהה בהרי יהודה.

נוקדים (אל דוד): התנחלות משותפת לדתיים וחילוניים שהוקמה בשנת 1982 ליד הר הורדוס על ידי קבוצת משפחות מההתנחלות הסמוכה – תקוע. היישוב נמצא דרומית-מזרחית לבית לחם, במרחק של כ-19 ק"מ מירושלים.

פני קדם: מאחז בשטח היישוב מיצד שנמצא במרחק 32.5 ק"מ מירושלים ושהוקם באוגוסט 2000. מתגוררים בו כ-55 משפחות.

קדר: יישוב קהילתי כפרי שמצוי במרחק 24 ק"מ מירושלים ובו מתגוררות כ-200 משפחות חילוניות, מסורתיות ודתיות.

ראש צורים: קיבוץ במרחק 24.5 ק"מ מירושלים המשתייך לתנועת הקיבוץ הדתי ונוסד בשנת 1969 במקום שבו שכנה עין צורים, אשר נחרבה במלחמת העצמאות.

שדה בועז: הוקם בשנת 2002 במרחק 14 ק"מ מירושלים על ידי קבוצה של סטודנטים ואנשי צבא – נקרא על שם בעז ממגילת רות.

תקוע: התנחלות בצפון מדבר יהודה, צפונית מזרחית לחורבות הישוב המקראי תקוע, סמוך לעיירה הפלסטינית תקוע ודרומית-מערבית להר ההרודיון.

בית ברכה: התנחלות השוכנת על כביש 60, בסמוך למחנה הפליטים אל ערוב, במרחק 4.5 ק"מ מירושלים.

 

שירותי הובלה בגוש עציון


מה צריך לדעת על הובלת דירות בגוש עציון?

הדבר שחשוב לזכור כשמזמינים מוביל דירות בגוש עציון זה שמומלץ מאוד לבצע את ההזמנה לפחות חודש מראש, זאת על מנת לוודא שאכן תוכלו לבצע את ההובלה שלכם במועד ובזמן שנוחים לכם גם אם מדובר על שירות הובלות קטנות של מספר חפצים או הובלות גדולות. חברת הובלת דירות בגוש עציון תוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר אם תעשו זאת כך.


הובלות קטנות בגוש עציון מהיום להיום

אם לא דרושה לכם העברת דירה בגוש הציון ואתם בסך הכל מחפשים חברה אמינה שתבצע עבורכם הובלה קטנה בגוש עציון, הזמינו אותנו מיד ואנחנו נהיה אצלכם תוך שעה אחת מרגע ההזמנה ונבצע עבורכם הובלת פריטים בודדים בגוש עציון בעלות הזולה ביותר שיש!


איך מוודאים שמוצאים מובילים מומלצים בגוש עציון

אם אתם מחפשים המלצה על מוביל אמין בגוש עציון, אל תסמכו רק על כזו שתשמעו מפה לאוזן, משום שלפני שמזמינים חברת הובלות בגוש עציון יש לוודא שאכן מדובר בחברה בעלת ניסיון רב שנים, אשר מספקת את מכלול שירותי ההובלה, לרבות אריזה, פריקה, פירוק והרכבה, ביטוח מלא על תכולת ההובלה ושירותי מנוף.

בנוסף מוביל אמין וזול בגוש עציון אמור לספק לכם הצעת מחיר שלא תשתנה ביום ההובלה – שימו לב שמובילים חובבנים רבים עלולים להציע לכם מחיר אחד ולשנות אותו ביום ההובלה, אולם אנחנו לעולם לא נעשה זאת. המחיר שתקבלו דרכנו בשיחה הטלפונית זה המחיר שתשלמו ביום ההובלה.


המלצות למועדי הובלה: מתי כדאי לעבור דירה?

1. הימנעו מתקופות העומס: הקיץ ותקופת החופש הגדול מעמיסים מאוד על המובילים, כשמשפחות רבות עוברות דירה בתקופה זו. העדיפו להזמין הובלה למועד אחר, או שיתכן כי תצטרכו להתפשר על המחיר שתשלמו.

2. שקלו לעבור בסוף השבוע: תוכלו להזמין הובלה גם לשישי, וזה יחסוך לכם את הצורך לקחת יום חופש בעבודה. זה גם ייתן לכם זמן לפרוק במהלך הסופ״ש לפני שיתחיל השבוע.

3. אפשר להזמין גם הובלה בחגים: אם אתם זקוקים להובלה כדי להעביר ציוד רב ממקום אחד לאחר במהלך החג, אנחנו זמינים עד ערב החג.

 

טיפים לאריזה – איך לעשות את זה נכון

√ התחילו מוקדם: אריזה לוקחת הרבה מאוד זמן, אז אל תחכו לרגע האחרון. התחילו כמה שיותר מוקדם עם החפצים שלא נדרשים לכם באופן יומיומי, ובשבוע האחרון ארזו בהדרגתיות את אלו שכן.

√ תייגו כל ארגז: יעזור מאוד לפרוק את הארגזים אם תתייגו אותם ותדעו מה יש בכל אחד מהם. זה לכל הפחות יסייע לכם לדעת אילו ארזים לפרוק לפני אחרים.

√ חלקו נכון את המשקל: אל תארזו פריטים כבדים בארגזים גדולים, אלא העדיפו לשים אותם בארגזים קטנים שיוכלו לתמוך במשקלם. השתמשו בארגזים הגדולים לפריטים קלי משקל או מכשירי חשמל.

√ ארזו גם במזוודות: תוכלו לארוז בגדים, מגבות וכל מיני דברים אחרים במזוודות, ובכך לחסוך לעצמכם את כמות הארגזים שתצטרכו להזמין.

 

איך לארוז פריטים שבירים להובלה?

1. השתמשו בקרטונים קטנים וחזקים: עדיף לשים פריטים שבירים בקרטון כמה שיותר קטן – תוכלו להזמין דרכנו קרטונים למעבר בכל גודל.

2. מלאו חללים ריקים בקרטון: כדי שלא לאפשר לפריט לזוז בתוך הקרטון, רפדו אותו בניירות עיתון מגולגלים, גרביים, מגבות וכדומה.

3. סמנו ״שביר״: המובילים חייבים לדעת שהם מרימים פריט שביר, לכן מומלץ לסמן בצורה ברורה על הקרטון שיש בו חפץ שביר.

 

מה כולל שירות הובלה קומפלט?

רוצים לשבת רגל על רגל ולתת למובילים לעשות את הכול? אצלנו זה אפשרי, וכך נראה שירות הובלה קומפלט מ-א׳ ועד ת׳:

תכנון ואריזה: אנחנו מתכננים את ההובלה שלכם לפרטי פרטים ומגיעים עד אליכם כדי לארוז לכם את הבית לקראת ההובלה.

פירוק והרכבה: אם יש רהיטים שצריך או עדיף לפרק אותם, אנחנו נעשה זאת. זה כולל גם מוצרי חשמל.

סבלות: מעמיסים את כל הפריטים, הרהיטים ומוצרי החשמל שבבית שלכם למשאית, בין אם במדרגות, במעלית או בעזרת מנוף.

שינוע: מאבטחים את כל הפריטים במשאית ומעבירים אותם לבית החדש.

פריקה: פורקים את המשאית ומעבירים את כל הארגזים, הרהיטים ומוצרי החשמל לבית. בתוך הבית החדש נפרוק את הארגזים, נחבר את מוצרי החשמל ונציב את כל הרהיטים במקומם.

 

למה גוש עציון בחרו בנו כחברת ההובלה מס׳ 1

√ צוות מקצועי: כל אחד ואחד מאנשי הצוות שלנו מנוסה, אחראי ומומחה לאריזה, פירוק והרכבת רהיטים והובלה. אנחנו נעזרים גם בציוד מקצועי שהופך את כל תהליך הסבלות לפשוט ומהיר.

√ עמידה בזמנים: אם קבענו שעה מסוימת, אנחנו נדאג להגיע בה, ואיתנו לא תצטרכו לדאוג שההובלה שלכם תתעכב. תוכלו להזמין אותנו גם מעכשיו לעכשיו ונהיה אצלכם תוך שעה.

√ הלקוח הוא במרכז: אנחנו מסורים ללקוחותינו וזוכרים תמיד שאנחנו עובדים בשבילכם ולא ההיפך. נעשה כל מה שנוכל כדי לוודא שיום ההובלה שלכם ילך חלק בדיוק כמו שתכננתם.

 

איך אנחנו מתאימים את תוכנית ההובלה לצרכים שלכם

הובלה מותאמת אישית: נוכל לעבוד איתכם לפי התקציב שלכם, וכך נדע אילו שירותים יהיו זמינים לכם יותר ואילו פחות, כמו גם אילו שירותים יידרשו לכם יותר ואילו פחות.

אספקת קרטונים ואריזה: אם אין לכם איך לארוז את הפריטים שלכם, אל דאגה. תוכלו להזמין דרכנו ארגזים בכל גודל אפשרי, וגם להיעזר בנו לאריזה במידת הצורך.

שירותי אחסנה: צריכים לעשות עצירה בדרך ולאחסן כמה חפצים? אין בעיה! נדאג לכם גם למחסן לאחסנה במחיר משתלם.

הובלה 24 שעות ביממה: אנחנו עובדים לא רק בימים, אלא גם בלילות, ואם נדרשת לכם הובלה בלילה נוכל לבצע אותה בכל שעה שתהיה נוחה לכם.