להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
סיון ואריאל
סיון ואריאל
22/05/2017

היינו צריכים חברה הובלות להעברת דירה מהיום למחר והגענו אליכם, המענה היה מהיר, תואם לנו מוביל לשעה שרצינו, המחיר היה הוגן וחבר'ה ממש נחמדים גם דאגו להרכיב את הארון בחדר שינה

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

הובלות באותו רחוב

שירותי איכותי וטוב של הובלות המתבצעות באותו הרחוב

מה אתם חושבים כשאתם חושבים על הובלות? לרוב עולה לראש תמונה של נסיעה ארוכה מהדירה הנוכחית שלכם אל הדירה החדשה, לוגיסטיקה סבוכה ונטישת המקום שבו הייתם רגילים לגור לטובת פתיחת דף חדש במקום אחר. מה אם נגיד לכם כי אנחנו מבצעים עבורכם גם שירות של הובלת תכולת דירה באותו רחוב בזול? מי אמר שכדי לעבור דירה חדשה צריך לבחור גם בשכונה חדשה? אננחו מבצעים עבורכם הובלות דירה באותו רחוב עם טנדר או עם משאית בהתאם לגודל הדירה שלכם, ואתם? פשוט נהנים!

יש לכם הובלה באותו רחוב ואתם מחפשים שירות מהיר וזול?
החל מ-150 ₪ להובלה באותו רחוב
* מגיעים אליכם ומעבירים את הציוד שלכם בבטחה
* שירות 24 שעות ביממה (גם בלילה)
מעבירים דירת 5 חדרים ומעלה? מגיעה לכם הנחה על הקרטונים

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם מוביל חייגו: 053-7931-381

שירותי הובלה באותו רחוב

הובלה של דירה באותו רחובנשארים נאמנים לשכונה

כבר הכרזתם לא אחת שאת העיר שלכם אתם לא תעזבו, אך מה לגבי השכונה? אפילו אתם הופתעתם. מעבר דירה מסמל התרחבות וגדילה, ורצון לשדרג את איכות החיים שלכם. אתם גרים כיום בעיר ובשכונה שאתם אוהבים, וכעת מצאתם דירה שעונה על כל הצרכים שלכם בשכונה בה אתם כבר גרים? אנחנו מציעים לכם שירות נפלא של הובלת דירה קטנה באותו רחוב או של דירה גדולה ברחוב בו אתם גרים.

למה חברת הובלה עוזרת לכם גם במקרים כאלו?

לפעמים קשה לעשות את הקישור כי חברת הובלות יכולה לעזור גם במקרים של הובלת דירת שותפים באותו רחוב או של הובלת דירת סטודנט באותו רחוב. לא אחת ישנם אלו המאמינים כי חברת ההובלה תקפה ורלוונטית רק במקרים של מעברי דירה מעיר אחת אל עיר אחרת, אך ברגע שחושבים על זה, מגלים כי אין כל חשיבות או קשר למרחק בין הדירה הנוכחית לחדשה שלכם, וכי בכל מקרה חברת ההובלה מסייעת לכם.

העובדה כי אתם עוברים לדירה באותו הרחוב, לא אומרת כי אתם פטורים מאריזת הבית שלכם, ניוד כל התכולה שלכם אל הדירה החדשה, העמסת וסחיבת החפצים הקלים והכבדים שלכם גם יחד והקדשת זמן רב לטובת כל התהליך. לכן, כדי ליהנות מיום הובלה קל ופשוט – עובדים עם חברת הובלה שמבצעת הובלת יחידת דיור באותו רחוב או של כל דירה אחרת באותו הרחוב שבו אתם גרים.

כמה יעלה לכם לבצע מעבר שכזה?

אז השאלה הגדולה ביותר כעת היא כמה עולה מעבר כזה של הובלת דירת 2 חדרים באותו רחוב, מעבר של דירה קטנה יותר בהיקף של דירת חדר או לחילופין שירות מעט גדול יותר כמו הובלת דירת 3 חדרים באותו רחוב. השירות שלנו מתומחר בהתאם לאופי ההובלה שלכם, כך שאין לנו מחיר פיקס המתאים לשירות כשירות, אלא הוא משתנה בהתאם אליכם. כך לדוגמא, הובלת דירה ללא מעלית באותו רחוב תייקר את ההובלה שכן יש צורך או בעבודה של מנוף או בעבודה של סבלים .בנוסף, גודל הדירה משפיע גם הוא על העלות הסופית – מעבר של דירה קטנה יותר יהיה זול יותר בהתאם לדירה גדולה יותר וכדומה.