להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
עליס נימני
עליס נימני
23/05/2019

תודה על מעבר דירה בתוך חולון שהקל לנו על החיים, השירותי אריזה מאוד מומלצים ונוחים למי שאין זמן לארוז

מה חדש
הובלות לדתיים וחרדים:

עודכן לאחרונה: 24/05/2018, 08:41
הובלת יחידת דיור:

עודכן לאחרונה: 19/01/2020, 16:21
הובלות דירה בראש העין:

שירותי הובלת דירה ובתים פרטיים בראש העין בשכונות החדשות והישנות כולל שירותי אריזה מתקדמים

עודכן לאחרונה: 19/01/2020, 12:14
אחסון תכולת דירה בנהריה:

שירותי אחסון בנהריה לדירות, משרדים ופריטים בודדים במחירים זולים כולל שירות אריזה והובלה.

עודכן לאחרונה: 03/12/2019, 14:25

הובלות באותו רחוב

שירותי איכותי וטוב של הובלות המתבצעות באותו הרחוב

מה אתם חושבים כשאתם חושבים על הובלות? לרוב עולה לראש תמונה של נסיעה ארוכה מהדירה הנוכחית שלכם אל הדירה החדשה, לוגיסטיקה סבוכה ונטישת המקום שבו הייתם רגילים לגור לטובת פתיחת דף חדש במקום אחר. מה אם נגיד לכם כי אנחנו מבצעים עבורכם גם שירות של הובלת תכולת דירה באותו רחוב בזול? מי אמר שכדי לעבור דירה חדשה צריך לבחור גם בשכונה חדשה? אננחו מבצעים עבורכם הובלות דירה באותו רחוב עם טנדר או עם משאית בהתאם לגודל הדירה שלכם, ואתם? פשוט נהנים!

יש לכם הובלה באותו רחוב ואתם מחפשים שירות מהיר וזול?
החל מ-150 ₪ להובלה באותו רחוב
* מגיעים אליכם ומעבירים את הציוד שלכם בבטחה
* שירות 24 שעות ביממה (גם בלילה)
מעבירים דירת 5 חדרים ומעלה? מגיעה לכם הנחה על הקרטונים

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם מוביל חייגו: 053-7931-381

שירותי הובלה באותו רחוב

הובלה של דירה באותו רחובנשארים נאמנים לשכונה

כבר הכרזתם לא אחת שאת העיר שלכם אתם לא תעזבו, אך מה לגבי השכונה? אפילו אתם הופתעתם. מעבר דירה מסמל התרחבות וגדילה, ורצון לשדרג את איכות החיים שלכם. אתם גרים כיום בעיר ובשכונה שאתם אוהבים, וכעת מצאתם דירה שעונה על כל הצרכים שלכם בשכונה בה אתם כבר גרים? אנחנו מציעים לכם שירות נפלא של הובלת דירה קטנה באותו רחוב או של דירה גדולה ברחוב בו אתם גרים.

למה חברת הובלה עוזרת לכם גם במקרים כאלו?

לפעמים קשה לעשות את הקישור כי חברת הובלות יכולה לעזור גם במקרים של הובלת דירת שותפים באותו רחוב או של הובלת דירת סטודנט באותו רחוב. לא אחת ישנם אלו המאמינים כי חברת ההובלה תקפה ורלוונטית רק במקרים של מעברי דירה מעיר אחת אל עיר אחרת, אך ברגע שחושבים על זה, מגלים כי אין כל חשיבות או קשר למרחק בין הדירה הנוכחית לחדשה שלכם, וכי בכל מקרה חברת ההובלה מסייעת לכם.

העובדה כי אתם עוברים לדירה באותו הרחוב, לא אומרת כי אתם פטורים מאריזת הבית שלכם, ניוד כל התכולה שלכם אל הדירה החדשה, העמסת וסחיבת החפצים הקלים והכבדים שלכם גם יחד והקדשת זמן רב לטובת כל התהליך. לכן, כדי ליהנות מיום הובלה קל ופשוט – עובדים עם חברת הובלה שמבצעת הובלת יחידת דיור באותו רחוב או של כל דירה אחרת באותו הרחוב שבו אתם גרים.

כמה יעלה לכם לבצע מעבר שכזה?

אז השאלה הגדולה ביותר כעת היא כמה עולה מעבר כזה של הובלת דירת 2 חדרים באותו רחוב, מעבר של דירה קטנה יותר בהיקף של דירת חדר או לחילופין שירות מעט גדול יותר כמו הובלת דירת 3 חדרים באותו רחוב. השירות שלנו מתומחר בהתאם לאופי ההובלה שלכם, כך שאין לנו מחיר פיקס המתאים לשירות כשירות, אלא הוא משתנה בהתאם אליכם. כך לדוגמא, הובלת דירה ללא מעלית באותו רחוב תייקר את ההובלה שכן יש צורך או בעבודה של מנוף או בעבודה של סבלים .בנוסף, גודל הדירה משפיע גם הוא על העלות הסופית – מעבר של דירה קטנה יותר יהיה זול יותר בהתאם לדירה גדולה יותר וכדומה.