להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
עוז תנעמי
עוז תנעמי
15/05/2019

איזה כיף להמליץ עליכם
היה ממש כיף לעבוד איתכם
עברנו דירה מהמרכז למושב בשרון והכל עבר בצורה חלקה.
כל מי שקורא את ההמלצה - מציע לכם להתקשר להתרשם ולהחליט לבד.

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלה משולבת

החיים קלים גם עם הובלה לשני יעדים

אז כמו שאתם כבר בטח יודעים, שירותי ההובלות הפכו את החיים של רבים לקלים ונוחים. כעת, הגיע גם תורכם להנות מהאפשרות להסתייע בשירותי ההובלה המתקדמים דרך אתר "המובילים בישראל" – לכל סוג של הובלה. לא משנה מה נקודת המוצא שלכם, מה נקודת היעד והאם אתם צריכים לעצור בדרך כדי לאסוף פריט נוסף – אתם מקבלים מענה מלא.

הובלה משולבת עם עצירה או הובלה ל-2 יעדים
במחיר של יעד אחד!
- מחירים נוחים לגולשי האתר
- אפשרות הובלה מהיום להיום
- שירותי אריזה פירוק והרכבת רהיטים 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
053-7931-381

 הובלה משולבת

מה היא הובלה משולבת?

אז בלא מעט מקרים, ההובלות מתבצעות באופן כזה שבו מגיעה חברת ההובלות, אוספת את החפצים שלכם מנקודת המוצא, ולוקחת אותם ישר אל נקודת היעד. למרות שמדובר על אופן ההובלה השכיח ביותר, לא חסרים מקרים בהם הלקוחות דורשים בשירות הובלה ל 2 יעדים. מתי זה קורה?

הדוגמא הקלאסית ביותר היא בעת שישנם שני שותפים שעוברים ביחד אל דירה חדשה. כעת, כל שותף גר בדירה אחרת, וביחד הם עוברים אל דירה חדשה. חברת ההובלה תחילה תאסוף את חפציו של השותף האחד, לאחר מכן תבצע עצירה נוספת בדירתו של השותף השני, ולבסוף: נסיעה אל נקודת היעד החדשה – הדירה החדשה. אתר "המובילים בישראל" לא רק שמציע לכם חברות הובלה המספקות את השירות הייחודי שחוסך לכם הרבה זמן וכאב ראש, אלא אתם גם יכולים להיות בטוחים כי אתם מקבלים שירות של הובלה משולבת בזול.


במה תלוי המחיר של הובלה כזו?

המחיר שאתם תשלמו הוא מראש המחיר הזול ביותר שתמצאו, מאחר ומדובר על התחייבות של אתר "המובילים בישראל". לשאלתכם, כמה עולה הובלה משולבת, הרי שמדובר על עלות משתנה בהתאם למרחק בין הנקודות השונות. ככל שהמרחק קצר יותר, כך תשלמו פחות. אם מדובר על מרחק בין שלושת הנקודות – הרי שהמחיר עתיד לעלות. זכרו: כך או כך – המחיר שתקבלו דרך אתר "המובילים בישראל" הוא המחיר הנוח ביותר!


למה דווקא אתר "המובילים בישראל"?

אתם לא זוכים בחיים קלים רק עם הרגע בו מופיע המוביל, אלא עוד הרבה לפני! אנחנו מחפשים לכם את המובילים המתאימים לכם ביותר מבלי שאתם צריכים לעשות דבר. את ההובלה המשולבת שלכם אתם מבצעים רק דרך אתר "המובילים בישראל"!