להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ציון ופאני
ציון ופאני
01/06/2017

הזמנו הובלה בתוך נתניה של רהיטים ומוצרי חשמל
סה"כ ההובלה עברה חלק ואין לנו תלונות מלבד העובדה שהמוביל התעקש להעביר את המוצרים במעלית ולא במנוף דרך המרפסת כמו שנקבע בטלפון.
חייבים לציין שהמחיר היה נוח מאוד 

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלה ירוקה

שומרים על הסביבה ומובילים בבטחה
הובלה ירוקה במחיר מנצח החל מ-250 ש"ח
ביטוח מלא על כל התכולה
לא זורקים ציוד לזבל - מעבירים לתרומה עם שירות הובלה ירוקה

לקבלת הצעת מחיר עבור הובלה ירוקה חייגו:
053-7931-381

הובלה ירוקה


חוסכים בקרטונים ומובילים עם ארגזים רב פעמיים

בניגוד למה שאתם עשויים לחשוב, הקרטונים שבהם משתמשים מובילים לא ממוחזרים, ולמעשה רובם מוצאים את עצמם בפח האשפה ועקב כך במזבלה. אם תעדיפו למחזר בעצמכם את הקרטונים, אין שום בעיה שתבקשו מהמובילים לספק לכם אותם לאריזה ולאחר מכן תשליכו אותם לפח המחזור, אך מנגד, ניתן להעביר בשיטה ירוקה עם ארגזים רב פעמיים.

היתרון המשמעותי שיש לארגזים שכאלה הוא שהם לא מצריכים שימוש בציוד אריזה נוסף, כמו דבק למשל, שגם הוא בסופו של דבר מגיע לפח האשפה. עם זאת, עדיין יהיה צריך לעשות שימוש בציוד אריזה לריפוד, וזאת עבור הפריטים השבירים שלכם – בסופו של דבר חשוב לנו לשמור גם על כך שהפריטים שלכם יגיעו ליעדם בשלום.

 

המלצות נוספות להובלה בשיטה ירוקה

יש הרבה דברים שאתם יכולים לארוז בפריטים שכבר יש לכם בבית: תיקים, פחי אשפה, דליים, מזוודות, סלי כביסה וקופסאות כאלה ואחרות – כל אלו יכולים לשמש אתכם לאריזה של פריטים שיכולים להיכנס לתוכם. כדי לרפד בין פריטים שבירים, פשוט השתמשו במגבות, חולצות או מצעים.

בנוסף, תהליך האריזה מהווה הזדמנות מצוינת לבדוק מה אתם באמת צריכים בבית החדש ומה ביכולתכם לתרום – עשו לעצמכם קופסה מיוחדת של פריטים לתרומה, ונוכל להעביר אותה עבורכם לכל ארגון או עמותה שתתנו לנו את הכותבת שלהם.


לסיכום

הובלה ירוקה היא גישת הובלת דירות ששמה את איכות הסביבה במרכז, בזמן ההעברה. תורמים את הציוד שאינכם רוצים להעביר, ממחזרים מה שניתן למחזר - בקיצור גם עוברים דירה וגם שומרים על הסביבה במינימום תקציב ובמינימום מאמץ - הכל עלינו!