להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
גילי שם טוב
גילי שם טוב
02/02/2017

הייתי צריך הובלה של מכונת כביסה ומייבש מהיום להיום, הגעתי לאתר שלכם די בטעות ואני לא מצטער לרגע!
תודה לכם אנשים טובים

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלה ירוקה

שומרים על הסביבה ומובילים בבטחה
הובלה ירוקה במחיר מנצח החל מ-250 ש"ח
ביטוח מלא על כל התכולה
לא זורקים ציוד לזבל - מעבירים לתרומה עם שירות הובלה ירוקה

לקבלת הצעת מחיר עבור הובלה ירוקה חייגו:
053-7931-381

הובלה ירוקה


חוסכים בקרטונים ומובילים עם ארגזים רב פעמיים

בניגוד למה שאתם עשויים לחשוב, הקרטונים שבהם משתמשים מובילים לא ממוחזרים, ולמעשה רובם מוצאים את עצמם בפח האשפה ועקב כך במזבלה. אם תעדיפו למחזר בעצמכם את הקרטונים, אין שום בעיה שתבקשו מהמובילים לספק לכם אותם לאריזה ולאחר מכן תשליכו אותם לפח המחזור, אך מנגד, ניתן להעביר בשיטה ירוקה עם ארגזים רב פעמיים.

היתרון המשמעותי שיש לארגזים שכאלה הוא שהם לא מצריכים שימוש בציוד אריזה נוסף, כמו דבק למשל, שגם הוא בסופו של דבר מגיע לפח האשפה. עם זאת, עדיין יהיה צריך לעשות שימוש בציוד אריזה לריפוד, וזאת עבור הפריטים השבירים שלכם – בסופו של דבר חשוב לנו לשמור גם על כך שהפריטים שלכם יגיעו ליעדם בשלום.

 

המלצות נוספות להובלה בשיטה ירוקה

יש הרבה דברים שאתם יכולים לארוז בפריטים שכבר יש לכם בבית: תיקים, פחי אשפה, דליים, מזוודות, סלי כביסה וקופסאות כאלה ואחרות – כל אלו יכולים לשמש אתכם לאריזה של פריטים שיכולים להיכנס לתוכם. כדי לרפד בין פריטים שבירים, פשוט השתמשו במגבות, חולצות או מצעים.

בנוסף, תהליך האריזה מהווה הזדמנות מצוינת לבדוק מה אתם באמת צריכים בבית החדש ומה ביכולתכם לתרום – עשו לעצמכם קופסה מיוחדת של פריטים לתרומה, ונוכל להעביר אותה עבורכם לכל ארגון או עמותה שתתנו לנו את הכותבת שלהם.


לסיכום

הובלה ירוקה היא גישת הובלת דירות ששמה את איכות הסביבה במרכז, בזמן ההעברה. תורמים את הציוד שאינכם רוצים להעביר, ממחזרים מה שניתן למחזר - בקיצור גם עוברים דירה וגם שומרים על הסביבה במינימום תקציב ובמינימום מאמץ - הכל עלינו!