להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
רום מויאל
רום מויאל
22/05/2017

רצינו להודות לכם על השירות שלא מובן מאליו, אחרי שנפלנו כבר עם חברת הובלות הגענו אליכם ואתם נתתם לנו פשוט הרגשה אחרת! המחיר היה ממש הוגן עם תנאי תשלום נוחים וגם המובילים היו פשוט מדהימים באחד הימים הכי חמים בשנה! 
תודה לכם!
רום ושרה מויאל

מה חדש
הובלות בחורף:

עודכן לאחרונה: 05/05/2018, 15:34
הובלות בגבעת שמואל:

עודכן לאחרונה: 29/04/2020, 17:36
הובלות בבת ים:

עודכן לאחרונה: 21/01/2021, 19:19
הובלות בגוש דן:

עודכן לאחרונה: 30/01/2022, 11:54

הובלה בשעה מאוחרת

הובלות גדולות בשעות הקטנות

אתר "המובילים בישראל" עושה אתכם לילה לבן עם שירות הובלה בשעה מאוחרת! צוות המובילים שלנו זמין לכם בכל שעה ביום. סטנדרט השירות שהגדרנו לעצמנו הוא סטנדרט התואם את הצרכים שלכם בלבד. על כן, לא משנה באיזו שעה אתם זמינים, מה תרצו להוביל ומה הסיבה: ההובלות דרכנו מתבצעות גם בשעות הקטנות של הלילה. הובלה המתבצעת בשעה לילית מתבצעת על ידי צוות של מובילים שנח לפני ההובלה שלכם, זאת מאחר ואנו דבקים בסטנדרט הגבוה ביותר של בטיחות בהובלה.

שירות הובלות בשעה מאוחרת - גם אחרי השעה 18:00
- מעבירים כל פריט שתרצו
- שירות מעבר דירות בערב
- אפשרות להובלה משרד או תכולת מחסן שעות הערב
- אריזה, פירוק והרכבה - כלול במחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

הובלה בשעה מאוחרת

פריט בודד או דירה שלמה – אנחנו מובילים

השירות שאנו מציעים לכם אינו שירות SOS להובלות דחופות בלבד, אלא להפך. כשם שאנחנו מתאמים עם לקוחות המעוניינים בהובלה בשעת בוקר מוקדמת, כך אנחנו יכולים לתאם אתכם הובלה בשעת לילה מאוחרת. הרציונאל מאחורי שירות זה הוא להעניק את השירות הטוב ביותר שאנחנו יכולים להעניק! מסיבה זו, יש לכם אפשרות לבצע הובלה בשעה לא שגרתית בתיאום מראש עבור טלוויזיה או ארון בלבד, אך גם תוכלו להוביל דירה שלמה.

למי הובלה בשעות הערב יכולה להתאים?

במרבית המקרים, הדרישה מצד הלקוחות היא לבצע את ההובלה בשעות הבוקר: לוקחים יום חופש ומסיימים את מלאכת ההובלה ביום אחד בלבד. יחד עם זאת, ישנם אלו שלא יכולים לחתום על ימי חופש בקלות מאחר ומרבית העבודה שהם עושים מאפשרת להם להיות זמינים רק בלילה: החל מחיילים, דרך אנשי כוחות הביטחון ועד אנשי קריירה שעובדים סביב השעון. אם נוח לכם לבצע הובלה אחרי השעה שש בערב, אנחנו נתייצב לבצע אותה!

האם הובלה לילית היא הובלה יקרה יותר?

ההובלות שאנחנו מבצעים בשעות הלילה הן הובלות כמו כל ההובלות האחרות: התמחור מתבצע על בסיס כמה פרמטרים: משקל התכולה, היקף התכולה, כמה אנשי צוות לוקחים בה חלק ומה המרחקים בין נקודות ההובלה. אנחנו לא גובים תשלום נוסף עבורהובלה לילית, אלא רק במקרים בהם ההובלה התבצעה בהתראה קצרה. מעבר לכך, אתם מוזמנים לתאם איתנו מראש הובלה בשעה שנוחה לכם, גם אחרי שעת הפעילות הפורמלית המוגדרת בשעה חמש בערב.