להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שולה גבאי
שולה גבאי
07/05/2017

למרות שאיחרתם ברבע שעה מגיעה לכם מילה טובה
הייתם סבלנים וגם עזרתם לנו להוציא את הספה הישנה מהדירה
תודה על הכל
שולה גבאי

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אריזה והובלה

אריזה הובלה ופריקה הכל במקום אחד

חלק חשוב מאד בהצלחת ההובלה הוא אריזה ופריקת הציוד. ציוד שמסודר בקרטונים שיודעים מה הם מכילים עוד טרם פתחו אותם יסייע בפריקה מהירה וחזרה לשגרה.

הדבר חשוב בעיקר כשיש ילדים בבית ויש צורך בציוד זמין על מנת לטפל בהם. תהליך האריזה לוקח זמן. לא לכולנו יש זמן להקדיש את הזמן הנחוץ לארוז את הציוד לפני ההובלה. לצד המשימות היומיומיות הרבות שלנו, רבים מאיתנו צריכים לטפל בכל כך הרבה פרוצדורות הכרוכות במעבר וגוזלות מאיתנו זמן והרבה מאד אנרגיה ןלכן יש צורך בשירותי חברת הובלה ואריזה שתספק לכם את השירות.

התקנת טלפון, התקנת כבלים עדכון כתובת במשרדי הממשלה, חברת הסלולאר ועוד הן רק חלק מהמשימות שיש לבצע עוד לפני שהתעסקנו באירוז החפצים. ניתן להזמין שירותי אריה ופריקה, או רק שירותי אריזה בלבד. צוות המובילים יגיע עם הציוד הנדרש ויבצע עבורכם את המשימה.


שירות הובלה עם אריזה במחיר מעולה - פריסה ארצית!
* שירותי הובלה ואריזה למשרדים
* שירות אריזה והובלת דירות ובתים פרטיים - להזמנת הובלות דירה
* שירותי אריזה והובלה למפעלים ומחסנים
הנחות והטבות למזמינים הובלת דירה 5 חדרים ומעלה
* שירותי אריזה והובלה 24 שעות ביממה
* אספקת קרטונים למעבר דירה או משרד
* אפשרות להזמין שירות מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר ללא תחרות חייגו:
053-7931-381
גם להשאיר הודעה זה בסדר :)

 אריזה והובלה של דירה או משרד

שירותי אריזה והובלה, פירוק והרכבה למשרדים

אם אתם מתכננים הובלת משרד, אתם בוודאי לוקחים בחשבון שיום ההובלה הוא יום עבודה שהפסדתם. שילמתם לעובדים שלא נתנו תפוקה, לא טיפלתם בלקוחות קיימים וחדשים. כך למעשה כל רגע שבו אתם מתעסקים בסידורים מעכב את החזרה לשגרה של העסק ומשמעות הדבר היא הפסד הרבה מאד כסף. חוסר סדר במשרד יגרום אי נוחות לעובדים וחשוב להימנע ממצב כזה ולהעמיד את המשרד החדש על תילו במהירות. בנוסף, במשרד קיים בדרך כלל ציוד אלקטרוני רגיש שיש לארוז במקצועיות.

 

פריקה והובלה בסיומה – השירות המשלים

אם הזמנתם שירות של אריזה ביחד עם ההובלה מתוך צורך או מגבלה מסוימת שמונעת מכם את היכולת לארוז בעצמכם, סביר להניח שתצטרכו עזרה גם בפריקה ובסידור של הבית בסוף ההובלה. כמובן שגם את זה נוכל לעשות בתוספת תשלום סמלית להובלה, שתהיה אף זולה יותר משירותי האריזה עצמם.

פריקה והובלה בסיסית שבה הסבלים מעלים את כל הפריטים לבית שלכם מהמשאית היא לא שירות מיוחד ולמעשה מתבצעת כחלק משירות ההובלה הכולל, אך אם תרצו שנפרוק את הארגזים בתוך הבית עצמו ונסדר אותם לפי ראות עיניכם, פשוט ציינו זאת בפנינו כבר במעמד השיחה הטלפונית וכמובן שנשמח לעזור לכם גם בזה. בסופו של דבר תקבלו שירות הובלה מ-א' ועד ת' שבסיומו תוכלו להתחיל לחיות בבית החדש בנוחות, מבלי שתהיו מוקפים בארגזים שתצטרכו לפרוק למשך מספר ימים.


אריזה והובלה מחירים

כמה עולה אריזה והובלה של דירה או משרד? אם תזמינו שירותי אריזה של דירה או משרד, חברת ההובלה תדאג להביא את הציוד הנדרש: קרטונים בכמה גדלים, נייר נצמד, אריזת פצפץ, סרטי הדבקה, קלקר וחומרי בידוד. אריזת קרטון בודד מתומחרת 25-50 ₪, אריזת קרטון לציוד שביר עם חומר מבודד מתומחרת 40-70 ₪.

√ אריזה והובלת חדר משרדי – עד 12 קרטונים 550-800 ₪.

√ הובלה ואריזת דירת 2 חדרים – 20 קרטונים בממוצע 500-1,000 ₪. תוספת פריקה 600-800 ₪.

√ הובלה ואריזת דירת 3 חדרים – 30-45 קרטונים בממוצע 600-1,500, תוספת פריקה 600-1,500 ₪.

√ אריזה והובלת דירת 4 חדרים – 45-60 קרטונים בממוצע 1,200-2,200, תוספת פריקה 1,100-1,900 ₪.

√ הובלה ואריזה של דירת 5 חדרים – 60-80 קרטונים בממוצע 1,800-2,900, תוספת פריקה של 900 ₪ ומעלה.

אריזה והובלה של דירה או משרד

הובלה ואריזה של בתים ביום אחד

האתגר הגדול ביותר בהובלה הוא האריזה, שכן התהליך הזה דורש תכנון מוקפד שיצריך מכם לדעת מה תארזו באילו ארגזים ומתי. לדוגמה, את כלי המטבח כדי לכם לארוז אחרונים מאחר שסביר להניח שתצטרכו להשתמש בהם עד ליום ההובלה. תוכלו להימנע מכאב הראש שמתלווה לתהליך הזה אם רק תזמינו שירות אריזה + הובלה ביום אחד, כשאנחנו נגיע אליכם על הבוקר כדי להתחיל את המשימה ונסיים להעביר את כל הבית ליעד החדש לכל היותר עד הערב.

באופן שכזה לא תצטרכו לקחת ימי חופש מהעבודה כדי להתכונן למעבר או על מנת לסדר את הבית, וכך תוכלו באופן עקיף לחסוך המון בעלות ההובלה, בהתאם לשכר שלכם. בדקו האם משתלם לכם יותר להמשיך לעבוד כרגיל ולשלם לנו כדי לארוז לכם את הבית, ואם כן, בהחלט עדיף לכם להזמין את השירות המשולב הזה.


הנה כמה שיטות אריזה שקיימות היום

אריזה בהתאם לחדרים – האריזה הכי שימושית והכי מוכרת היא אריזה בהתאם לחדרים, כל המוצרים המגיעים מחדר ילדים יהיו בארגזים עם צבע אדום, וכל הציוד המגיע מחדר המטבח יהיו בארגזים עם מדבקה בצבע ירוק וכך הלאה והלאה.

אריזה בהתאם לחומר ממנו עשוי המוצר - סוג אחר של אריזה הוא אריזה ע"פ סוג החומר, אריזה של מוצרים ופריטים העשויים מפלסטיק, ואריזה של מוצרים ופריטים העשויים מזכוכית, ואריזה של מוצרים פריטים העשויים קרמיקה או חרסינה וכך הלאה והלאה.

אריזה בהתאם לחשיבות המוצר ועד כמה אנו זקוקים לו - אם אנו עוברים בקיץ הרי שאין לנו צורך דחוף בבגדי חורף לכן אנו יכולים לארוז את כל בגדי החורף בארגזים, ואין לנו צורך דחוף לפתוח אותם עכשיו וגם אין לנו צורך דחוף לארגן את תנורי החורף, ואפשר להשאיר אותם בצד.

חומרי אריזה - יש סוגים שונים של חומרי אריזה המתאימים לסוגים שונים של מוצרים אותם אנו צריכים לארוז , כך למשל למוצרי זכוכית אנו צריכים חומר אריזה מבודד, ולמוצרים כמו בגדים יש צורך בחומר אריזה אחר לגמרי.


השוו מחירי אריזה עם הובלה וחסכו עלויות

אם תבצעו הכנה ליום ההובלה כנדרש ותבצעו אריזה מקצועית, מעבר דירה בכל עיר יהיה מהיר ויעיל וללא עיכובים מיותרים. היום תוכלו לקבל שירותי אריזה אצל כל חברת הובלות כחלק משירותי ההובלה. חשוב להשוות מחירי אריזה, תוכלו לחסוך עלויות באופן משמעותי.


הובלות כולל אריזה – מתי זה משתלם?

יש לא מעט מקרים שבהם יצא לכם משתלם יותר להזמין שירותי אריזה יחד עם ההובלה. המקרה הראשון הוא כמובן אם אתם מתכננים לקחת כמה ימי חופש כדי לארוז את הבית כמו שצריך. אם אנחנו נארוז לכם את הבית, תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולהרוויח את הכסף שהייתם מפסידים. מקרה אחר שבו ישתלם לכם להזמין הובלות ואריזה הוא במידה ויש לכם חפצים יקרי ערך שאינכם יודעים כיצד לארוז באופן בטוח. אם אתם מעוניינים לשמור עליהם כמו שצריך, המובילים יוכלו לארוז אותם עבורכם ואף יבטחו לכם את הפריטים שלכם.

מקרה נוסף שבו עשוי להשתלם לכם להזמין אריזה הוא במידה ואתם מעוניינים להזמין מחברת ההובלה ארגזים וקרטונים. במקרים מסוימים יגבו מכם כסף על ציוד האריזה, ויתכן שישתלם לכם להוסיף עוד קצת בשביל שגם יעשו עבורכם את העבודה השחורה.


שאלות ותשובות לפני שאורזים ומובילים

שירותי אריזה מייקרים את עלות ההובלה הבסיסי בכ-25 שקלים לקרטון, כך שככל שהדירה שלכם גדולה יותר, כך תשלמו יותר על האריזה. להובלת דירת 3 חדרים כולל אריזה למשל משלמים בממוצע עד 1,500 שקלים, ולהובלת דירת 4 חדרים המחיר יכול להגיע גם ל-2,200 שקלים.
למעט במקרים בודדים שבהם יש צורך בעבודה רבה, כמו למשל כשאורזים ומובילים משרד גדול, ההובלה תיעשה באותו היום שבו יתחילו באריזה. המטרה שלנו כמובילים היא להקל עליכם כמה שיותר, ולכן חשוב לנו שלא לבזבז לכם זמן מיותר.
המובילים יעדיפו להתחיל באריזה כבר מהבוקר, וייתכן שיצטרכו לפנות יום שלם בשביל האריזה וההובלה. לכן הם ירצו לקבוע איתכם זמן כמה שיותר מראש, זאת על מנת שיוכלו לתכנן את יום ההובלה שלכם כמו שצריך. אנחנו ממליצים להזמין אריזה יחד עם הובלה חודש מראש.
המובילים אמורים לתת לכם הצעת מחיר בסיסית להובלת הדירה, ועל האריזה תשלמו לפי כמות הקרטונים שצריך יהיה לארוז. לכן קשה לתת הצעת מחיר טלפונית לאריזה, אולם אם תספקו מידע על כמות וסוג הפריטים שצריך לארוז, נוכל תת לכם הערכה והצעה ראשונית בטלפון.