להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מה חדש
הובלה חלקית:

הובלה חלקית של תכולת דירה, רק ריהוט, רק ארגזים, רק מוצרי חשמל? הכל אנחנו מבצעים.

עודכן לאחרונה: 01/01/2022, 16:47
אחסון תכולת דירה ברעננה:

אחסון דירה ברעננה כולל אפשרות הובלה ואחסנה ברעננה מהיום להיום גם של פריטים בודדים.

עודכן לאחרונה: 01/01/2022, 16:47
הובלות בחולון:

עודכן לאחרונה: 07/11/2021, 12:28
הובלות בהוד השרון✔️:

עודכן לאחרונה: 07/11/2021, 12:25
הובלות ברחובות:

עודכן לאחרונה: 07/11/2021, 12:24
הובלת פסנתר:

מחפשים הובלת פסנתרים? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעות מחיר עבור הובלת פסנתר בכל חלקי הארץ ולחסוך עד 40% מעלות ההובלה

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 07:40

אריזה והובלה

חלק חשוב מאד בהצלחת ההובלה הוא אריזה ופריקת הציוד. ציוד שמסודר בקרטונים שיודעים מה הם מכילים עוד טרם פתחו אותם יסייע בפריקה מהירה וחזרה לשגרה.

הדבר חשוב בעיקר כשיש ילדים בבית ויש צורך בציוד זמין על מנת לטפל בהם. תהליך האריזה לוקח זמן. לא לכולנו יש זמן להקדיש את הזמן הנחוץ לארוז את הציוד לפני ההובלה. לצד המשימות היומיומיות הרבות שלנו, רבים מאיתנו צריכים לטפל בכל כך הרבה פרוצדורות הכרוכות במעבר וגוזלות מאיתנו זמן והרבה מאד אנרגיה ןלכן יש צורך בשירותי חברת הובלה ואריזה שתספק לכם את השירות.

התקנת טלפון, התקנת כבלים עדכון כתובת במשרדי הממשלה, חברת הסלולאר ועוד הן רק חלק מהמשימות שיש לבצע עוד לפני שהתעסקנו באירוז החפצים. ניתן להזמין שירותי אריה ופריקה, או רק שירותי אריזה בלבד. צוות המובילים יגיע עם הציוד הנדרש ויבצע עבורכם את המשימה.


שירות הובלה עם אריזה במחיר מעולה - פריסה ארצית!
* שירותי הובלה ואריזה למשרדים
* שירות אריזה והובלת דירות ובתים פרטיים - להזמנת הובלות דירה
* שירותי אריזה והובלה למפעלים ומחסנים
הנחות והטבות למזמינים הובלת דירה 5 חדרים ומעלה
* שירותי אריזה והובלה 24 שעות ביממה
* אספקת קרטונים למעבר דירה או משרד
* אפשרות להזמין שירות מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר ללא תחרות חייגו: 
053-7931-381
גם להשאיר הודעה זה בסדר :)

 אריזה והובלה של דירה או משרד

 

שירותי אריזה והובלה, פירוק והרכבה למשרדים

אם אתם מתכננים הובלת משרד, אתם בוודאי לוקחים בחשבון שיום ההובלה הוא יום עבודה שהפסדתם. שילמתם לעובדים שלא נתנו תפוקה, לא טיפלתם בלקוחות קיימים וחדשים. כך למעשה כל רגע שבו אתם מתעסקים בסידורים מעכב את החזרה לשגרה של העסק ומשמעות הדבר היא הפסד הרבה מאד כסף. חוסר סדר במשרד יגרום אי נוחות לעובדים וחשוב להמנע ממצב כזה ולהעמיד את המשרד החדש על תילו במהירות. בנוסף, במשרד קיים בדרך כלל ציוד אלקטרוני רגיש שיש לארוז במקצועיות.


אריזה והובלה מחירים

כמה עולה אריזה והובלה של דירה או משרד? אם תזמינו שירותי אריזה של דירה או משרד, חברת ההובלה תדאג להביא את הציוד הנדרש: קרטונים בכמה גדלים, נייר נצמד, אריזת פצפץ, סרטי הדבקה, קלקר וחומרי בידוד. אריזת קרטון בודד מתומחרת 25-50 ₪, אריזת קרטון לציוד שביר עם חומר מבודד מתומחרת 40-70 ₪.

אריזה והובלת חדר משרדי – עד 12 קרטונים 550-800 ₪

הובלה ואריזת דירת 2 חדרים – 20 קרטונים בממוצע 500-1,000 ₪. תוספת פריקה 600-800 ₪.

הובלה ואריזת דירת 3 חדרים – 30-45 קרטונים בממוצע 600-1500, תוספת פריקה 600-1500 ₪.

אריזה והובלת דירת 4 חדרים – 45-60 קרטונים בממוצע 1200-2200, תוספת פריקה 1100-1900 ₪.

הובלה ואריזה של דירת 5 חדרים - 60-80 קרטונים בממוצע 1800-2900, תוספת פריקה של 900 ₪ ומעלה

אריזה והובלה של דירה או משרד

 

הנה כמה שיטות אריזה שקיימות היום

אריזה בהתאם לחדרים – האריזה הכי שימושית והכי מוכרת היא אריזה בהתאם לחדרים, כל המוצרים המגיעים מחדר ילדים יהיו בארגזים עם צבע אדום, וכל הציוד המגיע מחדר המטבח יהיו בארגזים עם מדבקה בצבע ירוק וכך הלאה והלאה.

אריזה בהתאם לחומר ממנו עשוי המוצר - סוג אחר של אריזה הוא אריזה ע"פ סוג החומר, אריזה של מוצרים ופריטים העשויים מפלסטיק, ואריזה של מוצרים ופריטים העשויים מזכוכית, ואריזה של מוצרים פריטים העשויים קרמיקה או חרסינה וכך הלאה והלאה.

אריזה בהתאם לחשיבות המוצר ועד כמה אנו זקוקים לו - אם אנו עוברים בקיץ הרי שאין לנו צורך דחוף בבגדי חורף לכן אנו יכולים לארוז את כל בגדי החורף בארגזים, ואין לנו צורך דחוף לפתוח אותם עכשיו וגם אין לנו צורך דחוף לארגן את תנורי החורף, ואפשר להשאיר אותם בצד.

חומרי אריזה - יש סוגים שונים של חומרי אריזה המתאימים לסוגים שונים של מוצרים אותם אנו צריכים לארוז , כך למשל למוצרי זכוכית אנו צריכים חומר אריזה מבודד, ולמוצרים כמו בגדים יש צורך בחומר אריזה אחר לגמרי.


השוו מחירי אריזה עם הובלה וחסכו עלויות

אם תבצעו הכנה ליום ההובלה כנדרש ותבצעו אריזה מקצועית, מעבר דירה בכל עיר יהיה מהיר ויעיל וללא עיכובים מיותרים. היום תוכלו לקבל שירותי אריזה אצל כל חברת הובלות כחלק משירותי ההובלה. חשוב להשוות מחירי אריזה, תוכלו לחסוך עלויות באופן משמעותי.


שאלות ותשובות לפני שאורזים ומובילים

שירותי אריזה מייקרים את עלות ההובלה הבסיסי בכ-25 שקלים לקרטון, כך שככל שהדירה שלכם גדולה יותר, כך תשלמו יותר על האריזה. להובלת דירת 3 חדרים כולל אריזה למשל משלמים בממוצע עד 1,500 שקלים, ולהובלת דירת 4 חדרים המחיר יכול להגיע גם ל-2,200 שקלים.
למעט במקרים בודדים שבהם יש צורך בעבודה רבה, כמו למשל כשאורזים ומובילים משרד גדול, ההובלה תיעשה באותו היום שבו יתחילו באריזה. המטרה שלנו כמובילים היא להקל עליכם כמה שיותר, ולכן חשוב לנו שלא לבזבז לכם זמן מיותר.
המובילים יעדיפו להתחיל באריזה כבר מהבוקר, וייתכן שיצטרכו לפנות יום שלם בשביל האריזה וההובלה. לכן הם ירצו לקבוע איתכם זמן כמה שיותר מראש, זאת על מנת שיוכלו לתכנן את יום ההובלה שלכם כמו שצריך. אנחנו ממליצים להזמין אריזה יחד עם הובלה חודש מראש.
המובילים אמורים לתת לכם הצעת מחיר בסיסית להובלת הדירה, ועל האריזה תשלמו לפי כמות הקרטונים שצריך יהיה לארוז. לכן קשה לתת הצעת מחיר טלפונית לאריזה, אולם אם תספקו מידע על כמות וסוג הפריטים שצריך לארוז, נוכל תת לכם הערכה והצעה ראשונית בטלפון.