להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ברוך ואתי
ברוך ואתי
27/09/2018

איזה שירות חבל על הזמן!!!
תודה לכם נשמות טובות על העברת ציוד של עסק למחסן בהתראה קצרה כל כך ובמחיר מאוד הוגן

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אלף בית של הובלות

עוברים דירה בפעם הראשונה בחייכם? משדרגים למשרד גדול יותר? עולם ההובלות הוא באמת עולם ומלואו, אז הנה מילון מונחים להובלות. כאן תמצאו את כל המידע וכל ההסברים מאלף ועד תו.

אריזה – אחד השלבים החשובים ביותר בהובלת דירה, הובלת משרדים, או הובלת עסק. אריזת הציוד חייבת להעשות בצורה מקצועית ורצינית, תוך שימוש בחומרי אריזה איכותיים בלבד. ניתן להשתמש בשירותי הובלה עם אריזה של חברת ההובלות, על מנת לחסוך לעצמכם זמן יקר.

ביטוח – אם אתם מעבירים תכולה רבה, ובעיקר כאשר מדובר בהובלת של עסק או משרד, חשוב לבטח את הציוד. ביטוח הציוד יעוגן בחוזה עליו תחתמו מול חברת ההובלות.

גודל הציוד – אחד הפקטורים החשובים בקביעת עלות ההובלה. אם ברשותכם ציוד גדול ומאסיבי במיוחד, ציינו זאת בפני חברת ההובלות, על מנת שלא יהיו הפתעות בהמשך.

דקה התשעים – מצאתם שוכר לדירה ואתם צריכים לפנות אותה תוך כמה ימים? שירותי הובלות בדקה התשעים יפתרו לכם את הבעייה.

הובלות קטנות – הובלות של מספר מצומצם של פריטים, כגון מזרון או מקרר. הובלות קטנות אופייניות בדרך כלל לצעירים ולסטודנטים אשר עוברים לדירות שותפים.

ותק וניסיון – זהו הקו המנחה לבחירת חברת הובלות. חברה מנוסה ובעלת ותק, תבצע את ההובלה בצורה הטובה ביותר, ותהפוך את כל תהליך ההובלה לקליל וחלק.

זכרו לתאם הובלה מראש – חברות הובלה מקצועיות הן בדרך כלל מבוקשות ביותר, בעיקר בחודשי הקיץ, עונה ה'חמה' של ההובלות. חשוב מאד לתאם את ההובלה מראש, לפחות חודש מיום ההובלה הרצוי.

חברת הובלות – הבסיס של כל הובלה טובה. בחרו בחברה מקצועית, עם ותק וניסיון ותהנה מהובלה יעילה ומהירה.

טיפול בציוד כבד / גדול – אם יש לכם בדירה או במשרד ציוד כבד או גדול במיוחד, כגון פסנתר, מקרר גדול, ארון גדול וכו', חשוב ליידע את חברת ההובלות על כך. במקרים מסויימים, חברת ההובלות תעדיף לבצע את ההובלה בעזרת מנוף, ולעיתים המובילים יגיעו לפרק את אותו חפץ מבעוד מועד, במידה והדבר אפשרי.

ילדים – אם אתם עוברים דירה עם ילדים, חשוב להיות קשובים להם ולמצוא זמן בשבילם, גם בתוך כל הבלאגן של המעבר. מדובר בשינוי גדול עבורם, ולכן כדאי למצוא דרכים להפוך את השינוי לחיובי ומלהיב ככל הניתן. תכננו יחד אתם כיצד יראה החדר החדש, קשטו את החדר החדש במדבקות קיר או בתמונות מהחדר הישן וכן הלאה. מומלץ להתחיל את פריקת הציוד בחדר הילדים, כך שיוכלו להתרגל לסביבה החדשה כמה שיותר מהר.

כיתוב על הקרטונים – אל תתעצלו והקפידו לכתוב על כל קרטון מה הוא מכיל מכל צדדיו!. נכון, זו משימה מתישה, אך ללא ספק משתלמת, בעת פריקת הציוד.

לא ל'חאפרים' – תחום ההובלות הוא כר פורה ל'חאפרים'. אותם חובבנים שעוסקים בהובלות ללא אישור וללא רישיון, עשויים לגרום ללא מעט נזקים לרכוש שלכם ולעוגמת נפש גדולה עבורכם. שמרו מרחק, גם אם מציעים לכם מחירים אטרקטיביים.

מנוף להובלות – אם יש ברשותכם ציוד כבד או גדול, ואם חדר המדרגות בבניין פשוט צר מלהכיל, מומלץ להשתמש בהובלות מנוף. המנוף משמש לשינוע הציוד מחלון הדירה או המשרד, הישר למשאית ההובלות, ומשם ליעד החדש.

ניילון בועות (פצפצים) – אותו ניילון איתו אהבנו להשתעשע בילדותנו. השתמשו בו בנדיבות לאריזת הציוד השביר והרגיש שלכם.

סטודנטים – אחת מאוכלוסיות היעד של תחום ההובלות. סטודנטים עוברים בדרך כלל דירה לפחות פעמיים, אם לא יותר במהלך התואר שלהם. חברות הובלות רבות מציעות הובלות לסטודנטים, במחירים הנוחים לכיס הסטודנט הממוצע.

עלות ההובלה – נקבעת על פי כמות הציוד, משקל הציוד, סוג הציוד וכמובן על פי מרחק ההובלה.

פריקת הציוד – עם הגעתכם לדירה או למשרד החדש, יהיה עליכם לפרוק את הציוד. מומלץ להתכונן לכך מראש ולסמן את הקרטונים אותם חשוב לכם לפרוק ראשונים. ממש כמו בשלב אריזת הציוד, גם כאן תוכלו להעזר בשירותיה של חברת ההובלות, אשר תשלח אליכם אנשי מקצוע שיסייעו לכם בפריקת ציוד מהירה ויעילה.

ציוד שביר – כוסות, קערות זכוכית, מסכי טלויזיה או מחשב וכן הלאה, יש לארוז בקפידה ובזהירות. מומלץ לעטוף אותם בניילון בועות ולרפד בניירות.

קניית ציוד אריזה – רכשו את הציוד מחברת ההובלות, או מחנות לציוד משרדי. אריזה נכונה ומוקפדת תשמור על הציוד שלכם שלם, ללא נזקים ופגיעות מיותרות.

רישום הציוד – חשוב לבצע רישום של כל הציוד בעת אריזתו בקרטונים. מומלץ להכין אינדקס עם רישום מפורט ומסודר.

שימוש באמצעי הובלה מתקדמים – חברת הובלות מקצועית תהיה בעלת הכלים והאמצעים להעביר את הציוד שלכם בצורה היעילה והבטוחה ביותר. כך למשל, תוכל להציע לכם הובלה באמצעות מנוף, מספר גדול של מובילים, ציוד להגנה ולשמירה על הציוד שלכם וכן הלאה.

תמונות וחפצי נוי – אם חשוב לכם שהתמונות האהובות שלכם, או חפצי הנוי היקרים, יגיעו ליעדם בשלום, עטפו אותם במספר שכבות של ניילון בועות, ובשמיכה שתחצוץ ביניהם לבין שאר הציוד.