להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שונית טרבלסי
שונית טרבלסי
21/05/2020

פשוט אין מילים!
מוביל ביטל לנו את ההובלה בגלל הקורונה ולא ידענו מה לעשות, היינו צריכים לעזוב את הדירה כי אנחנו גרים בשכירות
במקרה אמרתי לבעלי בוא נחפש מוביל דירות באינטרנט מה יש להפסיד!
הגענו אליכם ולמרות שלא היה לכם מוביל זמין דאגתם לנו שיגיע המוביל בלילה ויוביל לנו את הדירה עם כל הפריטים עטופים כמו שצריך
המוביל הגיע עם כפפות ומסכה וממש שמר על הכללים של משרד הבריאות!
אין עליכם ממליצה באמת מכל הלב

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

איך לארוז בגדים ונעליים?

מעבר דירה יכול להיות עניין מלחיץ – יש המון מה לסדר, לארוז ולארגן לפני שהמובילים מגיעים, ולרובנו ייקח הרבה זמן עבודה כדי להגיע למצב שבו כל הבית מוכן להובלה. אחת השאלות היותר נפוצות שאנחנו נתקלים בהם כאשר אנשים רוצים להזמין הובלות היא: "יש לנו המון בגדים והרבה זוגות נעליים, איך אנחנו יכולים להצליח לסדר את כולם בארגזים? אפשר פשוט להשאיר אותם בשידה או בארון ואתם כבר תיקחו אותם ככה?"


עוברים דירה? צריכים לארוז?
יש לנו פתרון נוח וזול עבורכם!
אריזה והובלה של דירה - לפרטים לחצו כאן

לקבלת הצעת מחיר רק להובלה או רק לאריזה
חייגו: 053-7931-381

אריזת בגדים ונעליים

אז דבר ראשון: אנחנו לא ממליצים בכלל להשאיר את הבגדים בתוך הארונות או השידות, כי אז לא נוכל לפרק ולהעביר אותם בקלות.

דבר שני: יש הרבה שיטות, טיפים וטריקים שיעזרו לכם לארוז בקלות את כל הבגדים והנעליים לפני מעבר דירה, ויעזרו לנו להעביר אותם בקלות ובבטיחות, אז למה שלא תשתמשו בהם? כדי לתת לכם יד בעניין, אספנו בשבילכם כמה מהטיפים האלו, שבהם תוכלו להשתמש במעבר הקרוב שלכם.


טיפים לאריזת בגדים לפני מעבר דירה

1. סדרו את הבגדים בארגז לפי הגודל והנפח – כשאתם מתחילים את האריזה, אל תנסו לדחוף את כל הבגדים ביחד אל תוך הארגז בשביל למלא אותו כמה שיותר מהר. תארזו את הדברים תמיד לפי הסדר הנכון: ראשונים שימו בארגז את הפריטים הגדולים שלכם שתופסים הרבה נפח – מעילים, ז'קטים, מצעים וכו', ועליהם תניחו את הפריטים הקלילים יותר כמו טישירטים, מכנסיים קצרים גופיות ותחתונים; ככה תוכלו לנצל נכון את כל הנפח של הארגז.

2. קפלו את הבגדים בשיטת ה"חבילה" – בשביל באמת לחסוך במקום ולגרום לבגדים שלכם לתפוס כמה שפחות נפח בתוך הארגז, מומלץ שתקפלו אותם בשיטת ה"חבילה". תעשו את זה ככה:

· קחו את אחד מפריטי הביגוד הגדולים שלכם: ג'קט רחב, מעיל או סוודר עבה, והניחו אותו ישר על משטח נקי.

· עכשיו תתחילו לשים על גבי הפריט הגדול שלכם פריטים קטנים יותר – התחילו בעוד פריט גדול שהוא רק קצת יותר קטן מהפריט הראשון, המשיכו בפריט בגודל בינוני וככה הלאה עד שתגיעו להניח פריט הקטן. 

· תפסו את הבגד הגדול בקצה התחתון שלו והתחילו לגלגל כלפי מעלה, ככה שבסוף תצאו עם חבילה אחת של כל הפריטים שלכם מגולגלים ביחד. אתם יכולים להדק את הכל בעזרת גומייה לשיער או כמה גומיות רגילות כדי להבטיח שהכל יישאר ביחד.

         .

איך אורזים נעליים במעבר דירה?

1. ארזו את הנעליים בנפרד מהבגדים – גם אם אתם רוצים לארוז מהר, תזכרו לעולם לא לערבב בין הבגדים לנעליים; אם אתם לא רוצים שהנעליים שלכם יפגעו בבגדים וילכלכו אותם, תקפידו תמיד לארוז את שני אלו  בארגזים נפרדים.

2. הניחו כל זוג נעליים בקופסת נעליים – אם אתם מקפידים לשמור את הקופסאות שבהן אתם קונים את הנעליים, זה הזמן להשתמש בהן. הניחו כל זוג נעליים בתוך הקופסה שלו, ורק אחר כך שימו אותם באופן מסודר בארגז.

3. עטפו ומלאו את הנעליים בנייר עטיפה – עוד דרך להגן על הנעליים בזמן המעבר היא למלות כל נעל בכדור נייר עטיפה, אחרי זה לעטוף כל זוג עם הנייר, ורק אז לשים אותן מסודר בתוך קופסת הנעלים ואז בארגז.