להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אילנה פרץ
אילנה פרץ
12/01/2017

כיף לעבוד איתכם! תמיד חוזרים בזמן עם הצעות מחיר זולות ונוחות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

אחסנה במכולות

מאחסנים את הדירה במכולה

אם אתם עוברים דירה, הרי שנחוצה לכם חברת הובלה שתבצע עבורכם את ההובלה. מה קורה אם אתם עוברים דירה אך צריכים גם תחנת ביניים לטובת שמירת החפצים שלכם? האם ידעתם כי תוכלו ליהנות אצלנו משירות של אחסנה במכולה? אם פעם היה עליכם לחלק את החפצים שלכם בין חברים, למכור אותם או להיפטר מחלקם, עם אחסון דירה במכולה אתם לא צריכים לוותר על אף חפץ שלכם!

הזמינו שירות אחסנה במכולה במחיר הזול במדינה!
החל מ-200 ₪
* אפשרות אחסנה מהיום להיום
* אחסנה במכולות לתקופות ארוכות וקצרות
* שמריה על הציוד 24 שעות ביממה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

אחסנה במכולות

לא עובדים קשה עם אחסון במכולה

אתם עוברים לחו"ל לשנה ללמוד סימסטר בעיר נחשקת? קיבלתם קידום מהעבודה ואתם מנסים את מזלכם במדינה חדשה? אחסון תכולת דירה הוא בדיוק מה שאתם צריכים! צברתם את הרכוש שלכם לאורך שנים רבות הכולל רהיטים, מוצרי חשמל וחפצים אישיים. אין שום סיבה שתפזרו את החפצים שלכם, תתרמו אותם או תמכרו את חלקם – עם השירות שלנו אתם מקבלים מענה לחפצים שלכם, הממתינים לכם עד לרגע שתרצו אותם שוב.

בנוסף, אם רכשתם דירה ואתם רוצים לחסוך את כספכם ועל כן עברתם למגורים זמניים אצל ההורים או חברים, אינכם צריכים להעביר איתכם את כל הציוד שלכם אל המקום הזמני. המכולות הן הפתרון האידיאלי עבורכם המאפשר לכם לשמור על החפצים מבלי להתנייד איתם ממקום אל מקום.

היתרונות של אחסנה במכולות

כשאתם בוחרים בשירות של אחסון רהיטים במכולה, אתם בוחרים בטוב ביותר. המכולות שומרות על החפצים שלכם על הצד הטוב ביותר, תוך שאינן מושפעות מקרני השמש או מטיפות הגשם. כך, לא צריך להבטיח תנאים מיוחדים של אחסנה וביקורת הנערכת חדשות לבקרים, שכן המכולה כמכולה עושה את שירותי האחסנה על הצד הטוב ביותר. השכרת מכולה לאחסון דירה תאפשר לכם לנסוע לתקופת המעבר שלכם בראש שקט, תוך שאתם יודעים כי יש מי שממתין כאן לשובכם.

למה להזמין שירותי אחסנה במכולות מאתר "המובילים בישראל"?

השירות שלנו מאפשר לכם ליהנות מחיים קלים וממחירים נוחים. מחיר אחסון במכולה דרכנו הוא המחיר הזול ביותר שתקבלו! המחיר הינו מחיר חודשי המתחדש עם השירות, והינו משתנה בהתאם למספר הארגזים, כמות הרהיטים וכובד התכולה שברשותכם. דברו איתנו לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים