להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
עוז תנעמי
עוז תנעמי
15/05/2019

איזה כיף להמליץ עליכם
היה ממש כיף לעבוד איתכם
עברנו דירה מהמרכז למושב בשרון והכל עבר בצורה חלקה.
כל מי שקורא את ההמלצה - מציע לכם להתקשר להתרשם ולהחליט לבד.

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אחסון תכולת דירה ברעננה

אמרתם השכרת מחסנים ברעננה לאחסון דירות ומשרדים? אמרתם אתר "המובילים בישראל"! האתר שלנו שמח להציע לכם שירות טריפל שיעניק לכם את הראש השקט והשקט הנפשי להם אתם כמהים: 1.אריזת כל הציוד שלכם. 2.הובלה של הציוד אל המחסן. 3.אחסנת כל הציוד בתוך יחידות אחסון ברעננה. רעננה הוכרזה כעיר בשנת 1982 וכיום, בשנת 2024 זוכים כל תושבי העיר לשירות בסטנדרט הגבוה ביותר! לא הופכים את הבית או המשרד למחסן – אלא מאחסנים בתוך מחסנים ברעננה.


שירותי אחסנה ברעננה של דירה, משרד או פריט בודד!
אחסון תכולת דירה ברעננה מחיר זול - הנחה לפונים מהאתר
אפשרות לבצע הובלה ואחסנה ברעננה כולל שירות אריזה
אחסנת תכולת דירה ברעננה כולל ביטוח מלא על כל התכולה
שירות מצלמות אבטחה מתקדמות 24/7
אפשרות אחסנה לטווח קצר או ארוך (מיום ועד 3 שנים)
ביטוח מלא על כל התכולה
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7931-381

 שירות אחסנה ברעננה

כלל הברזל: מחסן אטום ונקי!

שירות אחסנה ברעננה הוא שירות שאנו מעניקים תוך שאנחנו יודעים שהוא דורש מאיתנו אחריות רבה. את הציוד שלכם צברתם לאורך שנים והשווי שלו יכול להגיע למאות אלפי שקלים. על כן, בעת שאנו מציעים שירות כמו השכרת מכולה לאחסון ברעננה, יש לנו כלל ברזל: אחסנת כל הציוד בתנאים נאותים ובטוחים. על כן, דעו כי כל יחידות האחסון שלנו – ממכולות ועד מחסנים לוגיסטים, נקיות ומוכנות לשימוש ולאחסנה. מעבר לכך, אנו דואגים לכך שכל המחסנים יהיו אטומים על מנת למנוע חדירה של מים ושל קרני שמש אל תוך המחסן.

עד כמה בטוח לאחסן תכולה במחסן חיצוני?

מעבר לכך שאנו מגנים על הסחורה שלכם מפני פגעי מזג האוויר הקרים והחמים, חשוב לנו להגן על הסחורה שלכם גם מפני כנופיות גנבים. שירות של השכרת מכולה לאחסון תכולה ברעננה הניתן לכם דרכנו, ניתן בסטנדרט הגבוה ביותר! בכל מחסן בו אנחנו מאחסנים ניצבת מצלמה המתעדת את התנועה סביב למחסן כ-24/7. המצלמות מרתיעות את כנופיות הגנבים במידה והן אכן הגיעו אל אזור המחסן שלכם, כך שהן מפחיתות את סיכויי הפריצה. המהות של שירות אחסנה בתוך מחסנים להשכרה ברעננה הוא להעניק לכם ראש שקט, ואנחנו עושים הכל כדי להבטיח זאת.

סוגרים את החנות? שומרים על הסחורה

עד היום הייתם בעלים של חנות בקניון רננים ברעננה? אם הגעתם למיצוי עם החנות שלכם ואתם מחפשים אופק חדש, או במידה ומסיבות שונות העסק לא פעל כמצופה ואתם סוגרים אותו, דעו כי יש לכם מה לעשות עם הסחורה. את החנות אולי אתם צריכים לפנות במיידי, אך את הסחורה שלכם כדאי לשמור מאחר והיא שווה כסף. שירות אחסון תכולת חנות ברעננה המוצע לכם דרכנו הינו שירות המותאם אליכם: אתם מחליטים לכמה זמן תרצו לאחסן את הסחורה במחסנים שלנו. אחרי סגירת חנות המון פעמים ניצבים בעלי החנויות בצומת דרכים, כך שקבלת החלטה פזיזה יכולה לגרום לכם להפסיד לא מעט כסף. לכן, אנו מציעים לכם להסתייע בשירות אחסון במכולות ברעננה שישמור על הציוד שלכם עד לרגע בו תקבלו החלטה.

חוזים אל ההורים לתקופה? אחסון תכולת דירה ברעננה

המון זוגות צעירים מחליטים בשלב מסוים לחזור אל בית ההורים לתקופה קצרה. הסיבה? החל משיפוץ שעושים בבית ועד ההחלטה לחסוף כסף כזוג צעיר. הבעיה? הספקתם לצבור לא מעט ציוד לאורך חייכם המשותפים כך שצריך למצוא סידור זמני גם לכל התכולה שלכם. אין כל סיבה להעתיק את כל חייכם ביחד עם הציוד אל בית ההורים, אלא ישנם מחסנים שידאגו לכם. אתם עוזבים את הבית בקריית שרת וחוזרים אל ההורים בלב הפארק? אחסון דירה ברעננה הוא הפתרון המושלם בשבליכם! שירות אחסנת דירה ברעננה אינו מוגבל בזמן ואינו מחייב אתכם בפרק זמן ידוע מראש: אחסנו את כל הציוד שלכם ועברו דירה בראש שקט.

הפריטים הבודדים שניתן לאחסן עם שירות אחסון פריטים בודדים ברעננה

מכולות להשכרה ברעננה הזמינות דרכנו מאחסנות גם פריטים בודדים בלבד. בעוד ישנם אנשים שרוצים לאחסן תכולה של דירה שלמה או סחורה רבה שהגיעה מחנות, ישנם אנשים שכל מבוקשם הוא לאחסן ארון שאין בו שימוש, מקרר אקסטרה שיש בבית, טלוויזיה ישנה או מיטה וחצי של הילד שעזב את הבית.

אנחנו מאחסנים גם פריטים בודדים בלבד כאשר המחיר שאתם משלמים הוא עבור הפריט שאתם מאחסנים בלבד. אנחנו לא גובים מינימום תשלום, אלא התשלום הינו עבור הפריטים שאתם מאחסנים. באופן זה אתם זוכים בתנאי אחסון הוגנים שמטיבים עמכם ובעיקר דואגים לכך שכל סוג של פריט שתאחסנו יהיה מאוחסן בתנאים ההולמים ביותר. 

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים