להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
נמרוד נול
נמרוד נול
26/07/2017

מסתבר שקל לעבור דירה
כל כך חששנו מהמעבר, אנחנו זוג צעיר וחיפשנו מחיר זול ושירות טוב ומצאנו אותו באתר שלכם
תודה רבה גם על האריזה וגם על המעבר החלק

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

אחסון תכולת דירה ברמת גן

לטווח הארוך או הקצר – מאחסנים תכולה בעיר רמת גן

אתר "המובילים בישראל" יכול להיות גם פתרון האחסון האולטימטיבי עבורכם! אתם צריכים מחסנים לאחסון תכולה ברמת גן? אנחנו נספק לכם אותם! בעוד ישנם אנשים המעוניינים בשירות של הובלה, גם ישנם אלו הזקוקים לשירות המשך לאחר ההובלה: אחסנה. יש לכם משרד באזור מתחם הבורסה או במגדל קונקורד ואתם רוצים לאסחן אותו עם שירות אחסנת תכולת משרד ברמת גן? לנו יש מענה למה שאתם צריכים!

שירות אחסון דירות ברמת גן והסביבה במחיר הכי זול!
החל מ-190 ש"ח לאחסון פריטים בודדים ברמת גן
אחסון תכולת דירה ברמת גן לטווח ארוך וקצר
השכרת מחסן ברמת גן כולל ביטוח תכולה ומצלמות אבטחה 24/7
יחידות אחסון להשכרה ברמת גן (מכולות ומחסנים)
ניתן להזמין אחסנה ברמת גן מהיום להיום
ביטוח מלא כל כל התכולה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

אחסנה ברמת גן

אתם משפצים את הדירה, אנחנו מאחסנים אותה

אז מי מכם צריך שירות השכרת מחסנים לאחסון תכולה ברמת גן? החלטתם בשעה טובה לחדש את הדירה שלכם עם שיפוץ? ברכות חמות! על מנת שיהיה ניתן לבצע את השיפוץ על הצד הטוב ביותר, הרי שעליכם להזיז את החפצים שלכם בתוך הדירה מחדר לחדר בהתאם לאזור בו מתבצע השיפוץ. אז זהו, שלא! איתנו אתם יכולים לשפץ את הדירה בקלות יתרה ובמחיר זול יותר – זאת מאחר ושיפץ דירות ריקות הינו זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירות עם רהיטים. אחסנת דירה ברמת גן דרכנו זמינה לכם גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך על פי הצרכים שלכם.

רגע לפני נתב"ג: מה אתם עושים עם כל הציוד שלכם?

אחסון פריטים בודדים ברמת גן לעתים הוא כל הנדרש מכם, בעיקר כשאתם נוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה. עשיתם סבלט על הדירה עם כל התכולה שלכם אך החלטתם לאחסן כמה חפצים אישיים במחסנים מבוקרים? אנחנו מאחסנים גם פריטים בודדים – החל ממוצרי חשמל, דרך כלי נגינה ועד רהיטים. אינכם מחוייבים לכמות מסוימת על מנת ליהנות משירות האחסנה שלנו, אלא השירות והמחסן מותאמים אליכם על פי הצורך שלכם וזמן האחסנה הנדרש.

איך אנחנו בוחרים עבורכם מחסנים להשכרה ברמת גן?

אנחנו לא משדכים לכם מחסן אחסנה לפני שנבין את סוג התכולה שלכם. ישנו סוג של ציוד הזקוק למחסן גדול יותר, בעוד ישנם סוגי פריטים שיכולים להיות מאוחסנים במחסנים קטנים. כמו כן, חשוב מאד לאפיין את התכולה על מנת שיהיה ניתן לבחור בסוג המחסן המועדף ביותר. כך לדוגמא עם רהיטים מעץ ומוצרי חשמל, שחשוב לאחסן אותם במחסן שהטמפרטורה בהם קרה ושלא חודרת אליהם שמש. זאת על מנת לשמור על הפריטים שלכם ולהשיב לכם אותם באותה האיכות שבה אחסנתם אותם.

מדוע חשוב לארוז בצורה חסכונית את התכולה שלכם?

מחיר אחסון דירה ברמת גן או מחיר של אחסנת פריטים בודדים מושפע בין היתר מהיקף התכולה שאתם מבקשים לאחסן. בעוד ישנם פריטים שניתן לכמת אותם כמו מוצר חשמלי או רהיט, ישנם גם פריטים שאתם מכניסים אל תוך ארגזים ומבקשים לאחסן אותם ביחידות אחסון. באופן זה, נתמחר את העלות על פי כמות הארגזים שלכם, כך שככל שיהיו ברשותכם פחות ארגזים, כך עלות האחסנה פוחתת. על כן, דאגו לארוז בצורה חסכונית, ובאופן כזה שלא משאיר אזורים ריקים בארגזים שלכם.

אז כמה עולה אחסון תכולת דירה ברמת גן? כאמור, המחיר מושפע מהיקף התכולה שלכם. כך לדוגמא, אם אתם מעוניינים בשירות אחסנה עבור דירה בגודל של שלושה חדרים, המחיר החודשי נע בין 500 ל-900 שקלים עבור אחסון עד כ-30 קוב. לעומת זאת, אם שירות האחסנה הנדרש על ידכם הינו עבור דירה בגודל חמישה חדרים, המחיר עולה ומתומחר בעלות של 1200-2500 שקלים לעד כ-70 קוב.

כמו כן, באפשרותכם ליהנות מהשכרת מחסן המתומחרת על פי קוב, כאשר המחיר עבור קוב נע בין 20 ל-40 שקלים לחודש עבור קוב אחד.

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים