להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
נמרוד נול
נמרוד נול
26/07/2017

מסתבר שקל לעבור דירה
כל כך חששנו מהמעבר, אנחנו זוג צעיר וחיפשנו מחיר זול ושירות טוב ומצאנו אותו באתר שלכם
תודה רבה גם על האריזה וגם על המעבר החלק

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אחסון תכולת דירה ברמלה

אחסנה לכל סוגי הציוד ברמלה

אתר "המובילים בישראל" שומר על החפצים היקרים לכם מכל עם השכרת מחסנים לאחסון תכולה ברמלה! בעוד ישנה תכולה המשרתת אתכם בכל יום, ישנה גם תכולה שתרצו לשמור אותה שלכם אך אין לכם שימוש בה. רגע לפני שאתם מתפתים למכור מוצרי חשמל או רהיטים, חכו: אנחנו נוכל לשמור על החפצים שלכם בשירות חודשי על פי דרישה. מחסנים להשכרה ברמלה הם כל מה שאתם צריכים, ואנחנו נדאג לאחסן לכם את התכולה במחסנים ייחודים על פי סוגה. אז באילו מקרים צריך את השירות שאנו מציעים לכם?

שירותי אחסנה של דירות ומשרדים ברמלה
החל מ-190 ש"ח 
מחסנים מאובטחים 24/7
ביטוח מלא על כל התכולה
אחסנה לטווח ארוך (עד שנתיים) או טווח קצר (שבוע)
מחירים מיוחדים לתושבי רמלה והסביבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

 אחסנה ברמלה

מחסנים לאחסון תכולה ברמלה לאחר פשיטת רגל

המטרה שלכם הייתה לצעוד עם העסק שלכם מספר רב של שנים, אך לבסוף החלטתם מסיבה השמורה לכם לסגור אותו? ניתן לאחסן את כל תכולת העסק במחסן! מדוע לאחסן את הציוד ולא למכור אותו? לא תמיד בעלי העסק יודעים מה הם הולכים לעשות – לפתוח את העסק במקום אחר, לשלב את חלק מהציוד בבית או לתרום אותו. על כן, אינכם צריכים לקבל החלטות מיידיות, אלא תוכלו להסתייע בשירות שלנו המתחדש בכל חודש ואינו דורש מכם התחייבות ארוכת טווח!

החבילה הזוגית התפרקה? חבילות הציוד לא

כשם שעסקים לא תמיד מצליחים, כך גם חבילות זוגיות שמתפרקות מתוך הבנה כי סיפור האהבה נגמר. גרתם עד כה בבית משותף וכעת החלטתם לצאת לדרכים נפרדות? חלוקת הרכוש היא אחד מהחלקים הסבוכים ביותר בפרידה, כך שאינכם חייבים להתעסק בה כעת. את הרכוש המשותף שלכם תוכלו לאחסן במסגרת שירות אחסון פריטים בודדים ברמלה עד לרגע שתחליטו מה תרצו לעשות עם התכולה. שירות שכזה מאפשר לכם לפנות את הדירה המשותפת במהירות, מבלי להתעכב ולשלם תשלומי שכירות נוספים רק בגלל שלא הגעתם להסכמות לגבי הרכוש.

אחסנת תכולת משרד ברמלה עד תום השיפוץ שלכם

המשרד שלכם נמצא בשכונת בן גוריון ואתם משפצים אותו כעת? על מנת שהשיפוץ יהיה לכם זול יותר וקל יותר לביצוע, עליכם לפנות את המשרד. אנחנו מאחסנים גם ציוד של משרדים הכולל מחשבים, חדרי רשת וציוד משרדי אחר. השירות המוצע לכם אינו מחייב אתכם לטווח הארוך, אלא תוכלו ליהנות ממנו גם לטווח הקצר עם שירות לחודש אחד בלבד. בתום השיפוץ שלכם, יהיה ניתן להוביל את כל הציוד מאזור האחסנה אל המשרד החדש והמשופץ שלכם!

מנסים את מזלכם בחו"ל, הציוד נשמר כאן

אתם עוזבים את הדירה בשכונת גני דן ונוסעים לנסות את מזלכם בחו"ל? המון ישראלים בוחרים לעזוב את הארץ לטובת לימודים או עבודה מעבר לים. מאחר ולא תמיד יודעים איך הפרק המרתק יסתיים ותוך כמה זמן הוא יסתיים, מומלץ שלא למכור את התכולה והחפצים היקרים ללבכם, אלא לאחסן אותם. שירות אחסנת דירה ברמלה הוא כל מה שאתם צריכים על מנת לנסוע למסע חייכם בראש שקט. אנחנו נוכל לשמור על כל סוג של ציוד עד לרגע שבו תרצו לשחרר אותו בחזרה. וכמה השירות יעלה לכם?

מחיר אחסון דירה ברמלה – כמה אתם תשלמו?

אז כמה עולה אחסון תכולת דירה ברמלה משכונת נווה רם? המחיר המוצע לכם מבוסס על פי גודל הדירה והתכולה שלכם, כאשר המחיר הינו על פי קוב. כך לדוגמא, בהנחה ואתם צריכים פתרון לאחסון תכולה של דירה בגודל של עד 2 חדרים, המחיר הממוצע עומד על בין 350 ל-750 שקלים עד 20 קוב. במידה והתכולה שלכם מגיעה מדירה גדולה יותר, כמו דירה 4 חדרים לדוגמא, המחיר עומד על בין 800-1600 שקלים עד 50 קוב. 

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים