להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ראם כהן
ראם כהן
19/10/2017

צוות של אלופים !!
תודה רבה על מעבר דירה מהיום להיום בשעה קשה בפקקים ועדיין הגעתם בזמן, המחיר היה הוגן ושירות אין דברים כאלה.

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

אחסון תכולת דירה בראש העין

אחסנה מלאה ובטוחה לכל החפצים שלכם בראש העין

מעבר דירה לרוב מתבצע באותו הפורמט: אורזים את כל הבית ומכניסים את כל החפצים אל תוך ארגזים מסודרים, קוראים לחברת הובלה שמעמיסה את כל הארגזים, היא פורקת אותם בבית החדש שלכם ואתם מתחילים במלאכת פתיחת הארגזים. איך שירות של אחסון בקונטיינר בראש העין מסייע לרבים? לא אחת, ישנם אלו הדורשים מעבר של החפצים מהדירה הנוכחית שלהם אל עבר תחנת ביניים. אנחנו, באתר "המובילים בישראל", שמחים להעניק לכם שירות ייחודי של אחסון תכולת דירה בראש העין.

שירותי אחסנת דירות בראש העין במחיר הזול בישראל!
הנחה מיוחדת לפונים דרך האתר
- אחסנה במחסנים מתחוזקים ומאובטחים 24/7
- שמירה מלאה על הציוד שלכם
- אחסון דירה בראש העין לתקופה קצרה או ארוכה
- אפשרות אחסנה מהיום להיום
- מבצע מיוחד למאחסנים דירה למעלה מ-3 חודשים!

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם מוביל חייגו: 053-7931-381

אחסון דירה בראש העין

למה שירותי אחסון עדיפים על פני אחסנה במחסן פרטי שיש לכם?

הצורך בשירות של אחסון דירות בראש העין עולה בעת שיש לכם פריטים שאין לכם שימוש תדיר בהם, אך עדיין אינכם רוצים למכור או לתרום אותם. כך קורה לרוב במעמד של מעברי דירות, שרבים מגלים כי ברשותם רהיטים, מוצרי חשמל וחפצים שונים בעלי ערך סנטימנטלי רב שאין בהם כל שימוש יום יומי, אך עדיין ערכם גבוה. אחסנה בראש העין היא שירות מקצועי המאפשר לכם לאחסן את כל סוגי התכולה שברשותכם. המחסנים שיש לכם לא תמיד הולמים אחסנה ארוכה ועל כן הם לא תמיד מתאימים לאחסנה של מוצרי חשמל ורהיטים. אחסון רהיטים בראש העין וגם אחסון מוצרי חשמל בראש העין מתבצעים אך ורק במחסנים מתאימים המאפשרים את שמירת איכות החפצים שלכם.

אחסון תכולת חדר בראש העין – מתי זה רלוונטי?

שירות של אחסנה בראש העין לא מתאים רק לדירות גדולות שבסוף אריזתן לקראת מעבר הדירה מתגלות כמויות אדירות של תכולה שאין בה שימוש, אלא המון פעמים השירות נדרש דווקא על ידי סטודנטים הגרים בדירות סטודנט בנות חדר. אתם חוזרים אל בית ההורים עד לסיום התואר? במקום להעביר איתכם תכולה של דירה שלמה, תמיד תוכלו להסתייע בשירותי האחסון שלנו, הכוללים גם אחסון פריטים בודדים בראש העין. כמו כן, שירות אחסנת דירה בראש העין תקף ורלוונטי גם במקרים בהם סטודנטים נוסעים למסע בן שנה של לימודי סימסטר בחו"ל – כך שבמקום למכור את הציוד או להעביר אותו לבתים של חברים, פשוט ניתן לאחסן אותו. השירות יכול להיות משודרג אף יותר עם אחסון ואריזת דירה בראש העין כך שלא נדרש מכם דבר לטובת אחסנת התכולה.

שומרים על כבודו של אדם שנפטר דרך חפציו

לצד שירותי כמו אחסון פריטים בודדים בראש העין או אחסנה של דירות גדולות בעקבות מעברי דירה, ישנו סוג נוסף של אחסון שחשוב להכיר. במידה ואדם קרוב אליכם נפטר ואתם רוצים לפנות את הדירה בה הוא גר אך לשמור על חפציו, תוכלו לעשות זאת. חפצים של אדם שנפטר הם מזכרת של ממש מחייו, כך שהרצון שלכם לשמור על החפצים ברור ומובן. לאחר שנבין את כמות התכולה, נדע האם לבצע אחסון במכולה בראש העין או במחסנים קטנים יותר.

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים