להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
נמרוד נול
נמרוד נול
26/07/2017

מסתבר שקל לעבור דירה
כל כך חששנו מהמעבר, אנחנו זוג צעיר וחיפשנו מחיר זול ושירות טוב ומצאנו אותו באתר שלכם
תודה רבה גם על האריזה וגם על המעבר החלק

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

אחסון תכולת דירה בפתח תקווה

מאחסנים את הציוד בעיר פתח תקווה

אתר "המובילים בישראל" הופך את החיים של תושבי העיר שהוכרזה בשנת 1937 לקלים יותר ומסודרים יותר עם שירות אחסנה בפתח תקווה! המציאות היא שאתם לא יכולים בלי הציוד שלכם, וגם אין סיבה שתהיו בלעדיו. יחד עם זאת, ישנן תקופות שונות ואירועים שונים המצריכים מכם לאחסן את הציוד היקר לכם מכל במחסנים חיצוניים – לפרק זמן קצר או לפרק זמן ארוך. ברשותנו יחידות אחסון בפתח תקווה מסוגים שונים המתאימות לתכולות שונות, שניתן לאחסן בהן את מיטב הציוד שלכם: מוצרי חשמל, רהיטים, ארגזים עם תכולה משתנה, חומרים מסווגים או כל תכולה אחרת שיש ברשותכם. איך עובד שירות השכרת מכולה לאחסון תכולה בפתח תקווה? התשובות לפניכם.

שירותי אחסנה בפתח תקווה במחסנים מאובטחים 24/7!
אחסנה פתח תקווה החל מ-190 ש"ח לאחסון דירות קטנות
שירות אחסון דירות, משרדים וחנויות בפתח תקווה
ניתן להזמין שירות השכרת מכולה לאחסון בפתח תקווה
ביטוח מלא על כל אחסנה דרכנו
ניתן לאחסן פריטים בודדים
מתחייבים למחיר הכי זול!
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

 שירותי אחסנה בפתח תקווה

אחסנת דירה בפתח תקווה לטווח הקצר ולטווח הארוך

המקרה הקלאסי והשכיח ביותר הוא אחסון דירה בפתח תקווה. השירות שלנו מבוסס על התאמה לצרכים שלכם, כך שאין אנחנו מחייבים אתכם במסלולי אחסנה קבועים מראש, אלא אתם אלו שמכתיבים את הטון: אחסנה לטווח הקצר או אחסנה לטווח הארוך. המקרים בהם יש צורך באחסנה לטווח הארוך הם מקרים בהם אתם עוזבים את הדירה שלכם בנווה גן לכמה שנים בעקבות מעבר למדינה זרה, טיול ארוך או מעבר לעיר אחרת בארץ.

מקרים בהם תזדקקו לשירות של מחסנים להשכרה בפתח תקווה לטווח קצר הם מקרים בהם אתם רוצים לשפץ את הבית בכפר גנים, מקרים בהם אחד הילדים עזב את הבית ואתם רוצים לרוקן לבינתיים את החדר שלו מציוד, ולפעמים הסיבה היא שאתם רוצים להפוך את הבית לגדוש פחות ברהיטים שונים וכך אתם מאחסנים אותם במחסן חיצוני עד שתחליטו מה לעשות איתם. אחסון במכולות בפתח תקווה נותן לכם את הפתרון האידיאלי ביותר: אחסנה בתנאים מעולים ובטוחים.

ארבע עיניים: הציוד שלכם מאובטח 24/7!

החשש של המון אנשים עם שירות כמו אחסון תכולת דירה בפתח תקווה הוא שהציוד האישי שלהם אינו באחריותם אלא נמצא באחריות של ידיים אחרות. אכן, בעת שאתם רוכשים מאיתנו שירות השכרת מכולה לאחסון בפתח תקווה, האחריות על הציוד שלכם עוברת אלינו ואנו מתחייבים לשמור עליו בתנאים האיכותיים ביותר. כל המחסנים בהם אנחנו מאחסנים מצויידים במצלמות המתעדות את אזור המחסנים כ-24 שעות ביממה. מעבר לכך, כל המחסנים אטומים לחלוטין על מנת למנוע פריצות, והם נעולים במספר מנעולים על מנת להבטיח את שמירת המחסן והציוד שלכם.

אחסון תכולת חנות בפתח תקווה: שירות VIP לבתי עסק

מחסנים בפתח תקווה לא משרתים אך ורק אנשים פרטיים, אלא שהשירות שלנו רלוונטי גם לבעלי עסקים כמו משרדים, מפעלים וחנויות. יש לכם חנות בקניון פתח תקוה או באזור תעשייה סגולה? השכרת מחסנים בפתח תקווה לאחסון דירות ומשרדים יכולה לסייע גם לכם. יש לכם ספירת מלאי המתבצעת לאורך שבוע ואתם רוצים לאחסן את הציוד? אנחנו נוכל לאחסן את כל הסחורה שלכם לשבוע אחד בלבד.

כמו כן, ישנם מקרים בהם צריך את פתרון האחסנה לזמן ארוך יותר: אתם משפצים את החנות? מכולות להשכרה בפתח תקווה ישמרו על הסחורה שלכם בדיוק באותו המצב שבו היא נכנסה. השירות שלנו רלוונטי גם במקרים אחרים כמו עם סגירת בית העסק. אם החלטתם לסגור את העסק לתקופה זמנית או כהחלטה סופית, תוכלו לאחסן את מיטב הציוד שלכם אצלנו במחסנים עד שתחליטו מה תרצו לעשות איתו.

אורזים את התכולה בצורה חסכונית וחוסכים המון כסף!

כשאתם צריכים אחסון פריטים בודדים בפתח תקווה הרי שאין לכם מה לארוז שכן הפריט מאוחסן כפי שהוא. יחד עם זאת, במקרים בהם אתם מאחסנים מגוון פריטים, ההמלצה שלנו היא לארוז אותם בצורה חסכונית. אריזה חסכונית היא אריזה המבוססת על מיצוי מלא של הארגזים בהם אתם אורזים. הסיבה לכך פשוטה: ככל שתארזו יותר ציוד בפחות ארגזים, כך עלות השירות תפחת.

כמה זמן מרגע אחסנת התכולה אתם יכולים לשחרר אותה?

התכולה שאתם מאחסנים היא התכולה שלכם! אינכם מוגבלים בימים או בשעות או בחוזים עם תאריכים: אתם יכולים לשחרר את התכולה שלכם בכל רגע נתון ולהוציא אותה מהמחסן לשימוש פרטי שלכם. איתנו תוכלו לאחסן את הציוד שלכם בראש שקט!

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים