להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מעיין סגל
מעיין סגל
06/11/2017

הייתם נהדרים לאורך כל הדרך תודה על הובלה קטנה עם שירות גדול.

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

אחסון תכולת דירה בנתיבות

איך מאחסנים את הדירה בזול בנתיבות?

משפצים את הבית? טסים לחו"ל לתקופה ומסבלטים? מעוניינים לפנות חלק מתכולת הבית ולשמור חפצים במקום בטוח? אחסון דירות יתאים לכם במיוחד.

אחסון דירה בנתיבות הוא שירות שמתאים לכל אדם ולכל תקופת זמן, המאפשר לשמור במקום בטוח את תכולת הבית או חלקה ולקבל אותה בחזרה מתי שתצטרכו. למעשה, ניתן לאחסן בקלות כל פריט שתרצו – ממספר ארגזים בסך הכל ועד חפצים גדולים וכבדים כמו פסל יקר ערך, כלי נגינה גדול, רהיטים ועוד. שירותי האחסון מציעים מחסנים גדולים ונעולים שבהם כל החפצים החשובים שלכם יישארו בהשגחה מלאה מבלי שאדם נוסף יהיה בעל גישה אליהם וככל שהמקום איכותי וחדיש יותר, כך הוא יוכל להבטיח שהתכולה תישמר באופן מיטבי, גם אם תאספו אותה לאחר פרק זמן ארוך.


שירותי אחסון תכולת דירה בנתיבות מחיר החל מ-190 ש"ח
למה אנחנו? 
 מאחסנים פריטים בודדים מהיום להיום (גם פריט אחד)
√ מגוון מחסנים בכל גודל - גם קטנים וגם גדולים
 אחסון תכולה לטווח ארוך וקצר (שבוע - 5 שנים)
√ אבטחת מחסנים 24/7
 אפשרות הובלה ואחסנה + אריזה בנתיבות

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו:
 
053-7931-381

אחסון תכולת דירה בנתיבות בזול

אחסון תכולת דירה בנתיבות: מי זקוק לה ומתי?

√ כאשר בבית מתבצע שיפוץ ויש צורך לפנות תכולה רבה למקום גדול ופנוי

 אם אתם עומדים לטוס לחו"ל לטיול, לשליחות, או כרילוקיישן לפרק זמן ארוך

√ במצב שבו נגרם נזק לבית או ליסודות, המצריך פינוי מהיר ככל האפשר של החפצים כדי למנוע מהם לצבור נזקים נוספים

√ בכל זמן שבו יש לכם רצון לפנות חלק מהחפצים או הרהיטים בבית מבלי להיפטר מהם באופן סופי, למשל כשעוברים לבית קטן יותר או כשהילדים גדלים ועוזבים את בית ההורים

√ כשמתרחש מעבר דירה "מתנגש" שבו הבית החדש עדיין לא פנוי למגורים אך זמנכם בדירה הנוכחית כבר הסתיים ותאלצו ללון במקום זמני בימים או שבועות אלה

אתר המובילים בישראל הינו בעל ותק וניסיון בענף ההובלות של למעלה מ-15 שנים ופועל באופן שוטף מול אתרי אחסון תכולת דירה בנתיבות. אצלנו תמצאו מגוון רחב של מובילים איכותיים בפריסה ארצית המבצעים את כל סוגי ההובלות ונכונים להוביל את תכולת הדירה והחפצים השונים במידת הצורך אל מקום האחסון. המוביל יוכל גם לבצע את ההובלה בנתיב ההפוך – כאשר יש צורך לקחת אותה ממקום האחסון בחזרה לביתכם הנוכחי או החדש. הפריטים ייארזו וייעטפו במקצועיות ויובלו באופן בטוח אל המחסן, כך שהם יישמרו היטב ויוכלו לשוב אליכם בשלמותם.


מקום אחסון טוב צריך לעמוד בכמה קריטריונים חשובים:

ראשית, על המקום להיות מסוגל לבצע אחסון פריטים בודדים בנתיבות ובסביבתה, לטובת אנשים המבקשים להותיר מאחור רק כמות קטנה של חפצים, ארגזים או רהיטים. מקום שכזה זקוק למחסנים בגודל משתנה, כך שמגוון פתרונות האחסון באותו המקום יהפוך לאופטימלי ביותר ומתאים למספר רחב של צרכים ושימושים.

שנית, על המחסן להיות נקי ומתוחזק היטב על מנת שתוכלו לאחסן את הדברים מהדירה שלכם ללא דאגות. אם המקום רעוע או מיושן וסובל רבות מאבק או חוסר איטום מפני גשמים, הוא עלול להסב נזק בלתי הפיך לתכולה היושבת בתוכו. כמו כן, בעל מקום אחסנה בנתיבות הפועל מולנו בשוטף מתחייב לדאוג להדברת המקום ממזיקים שונים ולהותיר את המחסן הכולל את חפציכם נעול ושמור היטב, ללא שכפול מפתחות לאנשים חיצוניים וללא היתרי כניסה לאנשים אחרים.

בנוסף, אחסנה בנתיבות והסביבה צריכה להיות במקום יציב מאוד בנוגע לתקופת האחסון. מאחר ואתם אלה שקובעים את פרק הזמן והוא לעיתים עלול להיות ארוך ואפילו להתארך מעבר למה שחשבתם, עליכם להיות בטוחים בכך שהמקום יעמוד בהתחייבותו לשמור על החפצים לאורך כל התקופה, מבלי שיווצרו בעיות שונות בנוגע לשטח המחסנים או הבעלות על המקום. בהקשר זה נציין שיש חשיבות רבה לקבלת פרטיו של בעלי המקום. חברת ההובלות תוכל כמובן לספק לכם אותם.


כמה עולה האחסנה?

השכרת מחסנים לאחסון תכולה בנתיבות היא פיתרון יעיל, אפקטיבי ומשתלם למגוון רחב של קהלים וצרכים. התעריף בנוגע לאחסון משתנה על פי כמות התכולה המאוחסנת והוא עומד באופן נפרד מהתשלום המתבצע בעבור ההובלה מטעם המובילים שלכם. התשלום בעבור האחסון הוא יומי או חודשי (תלוי אם מדובר בתקופה ארוכה או לפרק זמן קצר). חלק מהמחסנים נוהגים לצייד את בעלי התכולה במפתח אישי למחסן הספציפי, כאשר עותק נוסף נשמר אצל אחראי המקום או הבעלים בלבד. כך כאשר תגיע למקום חברת ההובלות איתה בוחרים לעבוד, היא תוכל להשתמש במפתח הקיים מבלי לאסוף אותו מכם קודם לכן וכל שנותר לכם הוא להמתין לקבלת החפצים החשובים בחזרה.

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים