להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ירין טובול
ירין טובול
07/12/2017

למרות שירד גשם עשיתם לנו עבודה נהדרת, הכל הגיע בשלמותו לדירה החדשה בתל אביב תודדדדה!
יש לי רק בקשה קטנה :)
להבא תציינו באתר שאתם מספקים ארגזים להובלה, לא ידענו וקנינו ממקום אחר בכמעט פי 2 מחיר


מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אחסון תכולת דירה במזכרת בתיה

אחסון תכולת דירה במזכרת בתיה בזול - רק איתנו!

אם אתם נערכים לשיפוץ בבית, לרילוקיישן או אפילו מעוניינים לפנות חלק מהתכולה הביתית שלכם לפרק זמן מסוים למקום בטוח, לא בהכרח שתוכלו להניח את החפצים בבית של קרובי משפחה או מכרים ולזמן ממושך ועל כן דרוש לכם מקום המספק פתרונות אחסנת תכולה.

אחסון דירה במזכרת בתיה הינו שירות שנקשר בדרך כלל לתחום ההובלות, למרות שהוא עומד בפני עצמו. האחסון מתאים לכל סוגי הצרכים, הזמנים וכמויות התכולה, כאשר במסגרתו תוכלו לשמור במקום סגור, נעול ונקי את החפצים היקרים שלכם ולקבל אותם בחזרה מתי שתרצו ותצטרכו. שירותי האחסנה הינם גמישים ומאפשרים אחסון של כל סוגי הפריטים – ממספר ארגזים בלבד, דרך חפץ אחד גדול ומאסיבי כמו כלי נגינה או דגם חשוב ועד תכולה של בית שלם. לאורך תקופת האחסון, כלל החפצים שלכם נשארים בהשגחה מלאה וצמודה, עם איסור גישה לאנשים זרים. ככל שמקום האחסון יהיה איכותי וגמיש יותר בסל השירותים שהוא מעניק, כך הוא יבטיח לכם תקופת אחסנה שבה התכולה תישמר באופן מיטבי ותקנה לכם שקט נפשי למשך התקופה.

 

שירותי אחסנה במזכרת בתיה לתכולה של דירה, משרד או חנות
במחיר ללא תחרות
החל מ-190 ש"ח לחודש
שירות בזמינות גבוהה: מתקשרים היום - מאחסנים היום
שירות הובלה ואחסנה + אריזה במזכרת בתיה - הכל עלינו
מחסנים מאובטחים 24/7 
מאחסנים דירות שלמות וגם פריטים בודדים

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

איחסון תכולת דירה במזכרת בתיה בזול

 

אחסון תכולת דירה במזכרת בתיה: מתי תזדקקו לה?

√ אם אתם משפצים את הבית ואמורים לפנות ממנו את כלל הרהיטים, הטקסטיל ואפילו כלי המטבח ולשמור אותם במקום פנוי וגדול.

 אם אתם טסים לרילוקיישן, שליחות או טיול ארוך בחו"ל.

√ כאשר הבית חלילה ניזוק או נפגע ואתם חייבים לפנות ממנו במהירות הבזק את כל החפצים כדי למנוע מהם לספוג נזקים חמורים.

√ בכל זמן שבו אתם ממיינים ומארגנים מחדש את הבית ורוצים לשמור חפצים מסוימים במקום אחר, מבלי לזרוק אותם

 אחסנה במזכרת בתיה אפשרית גם במצב שבו אתם נמצאים בין דירות, כאשר פיניתם את הדירה הנוכחית אך החדשה עדיין לא התפנתה ובזמן זה אתם לנים במקום זמני אחר.

אתר המובילים בישראל הוא האתר המקיף והמקצועי ביותר בענף ההובלות הישראלי ופועל בתחום לאור ניסיון ומקצועיות שנצברו במשך למעלה מ-15 שנים! האתר פועל באופן שוטף מול טובי המובילים וכן מול שירותי אחסנה איכותיים בפריסה ארצית. תוכלו לשלב בין הובלה ובין השכרת מחסנים לאחסון תכולה במזכרת בתיה, על ידי איסוף החפצים מטעם המובילים עד למקום האחסון והובלתם בחזרה אליכם עם סיום התקופה. כל הרהיטים, החפצים והפריטים ייארזו וייעטפו כך שיישארו מוגנים בכל זמן נתון ויוכלו לשוב אליכם שלמים ובאותו המצב.


מקום אחסון טוב נדרש לעמוד במספר תנאים חשובים:

1. על המקום להיות גמיש ביחס לאפשרויות האחסנה שלו ולספק מקום מתאים הן לכמות גדולה של חפצים ועדאחסון פריטים בודדים במזכרת בתיה. חלק מהמחסנים יציעו חדרים וחללים בגדלים משתנים כך שהפתרון שהם מציעים הינו מגוון ויתאים לכם גם בעתיד, אם תידרשו לאחסן חפצים נוספים.

2. המחסן צריך להיות נקי, מודבר ומתוחזק כראוי. מקום שחשוף מאוד לדליפות גשמים או מיושן מידי עשוי להסב נזקים בלתי הפיכים לחפצים המתגוררים בו. בעל המקום הפועל מולנו צריך להתחייב לשמירה על תחזוקת המקום ולהדברה ממזיקים, כמו גם להשארת חלל האחסון נעול ושמור, מבלי שתותר גישה לאנשים נוספים וכמובן עם רמת זמינות טובה בעבורכם.

3. יש לבצע את אחסנת תכולת הבית במקום יציב, בעיקר אם דרושה לכם אחסנה לפרק זמן ארוך, מתארך ואפילו בלתי ידוע. לכן עליכם להיות בטוחים במלוא מאת האחוזים שהמקום ימשיך לעמוד בהתחייבות שלו לשמור היטב על חפציכם לאורך התקופה ללא בעיות לגבי השטח שבו ניצבים המחסנים או בעלות המקום. זוהי סיבה נוספת לכך שחשוב לדרוש את פרטי בעל המקום וניתן לבקש זאת גם מחברת ההובלות עצמה.


כמה יעלה אחסון תכולת דירות?

אחסון תכולת דירה במזכרת בתיה הוא פיתרון יעיל ואפקטיבי המתאים לכל אדם, מטרה וצורך. תעריפי האחסון נקבעים על פי פרק זמן האחסנה וכמות התכולה המאוחסנת, כך שהמחיר יתייקר ככל שהתכולה רבה יותר והתקופה ארוכה יותר. אם מדובר על פרק זמן גדול, המחיר יהיה נקוב בחודשים. אם מדובר על פרק זמן קצר של כשבוע שבועיים, הוא יעמוד על עלות יומית מסוימת. יש לציין שתעריפים אלה עומדים באופן נפרד לחלוטין מהשירות שתספק לכם חברת ההובלות והיא תשמח להוביל את הפריטים ליעד, על פי התעריף שנקבע מולה.

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים