להובלה דחופה היום או מחר
השאירו הודעה או חייגו:
053-7931-381
חוזרים מיד

אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה בזול – שיטה נוחה ובטוחה לשמור על הרהיטים והחפצים

אחסון תכולת דירה הוא פתרון מצוין שמתפתח מאוד בשנים האחרונות וישראלים רבים מחליטים לבחור בדרך הזו בסיטואציות מסוימות שמגבילות אותם עם החפצים והרהיטים בביתם.

אחסון תכולה לדירה קטנה או גדולה - מחיר הכי זול בהתחייבות!
אפשרות אחסון בית פרטי של יותר מ-6 חדרים! 
יחידות אחסון להשכרה מחיר החל מ-190 ש"ח
קרטונים במחיר סמלי למזמינים מעבר דירת 5 חדרים ומעלה
למה אנחנו?
 אחסנת פריטים בודדים מחיר הזול בישראל - בהתחייבות!
 אחסנה לטווח ארוך (עד 5 שנים) או קצר (לשבוע)
 מצלמות אבטחה 24/7                 
 מחסנים אטומים עם טמפרטורה מבוקרת למניעת לחות
 שירות אריזה והובלה ישירות למחסן    
 ביטוח מלא על כל התכולה כולל נזקי אש ורעידות אדמה     
ייעוץ בחינם כולל המלצה איפה כדאי לאחסן את הדירה
מתקשרים היום מאחסנים היום - חייגו: 053-7931-381 

המלצות על שירות אחסון תכולה מלקוחות

המלצה על אחסון דירההמלצה על שירותי אחסנה 


אחסנת תכולת דירה נועדה עבור אנשים הטסים מחוץ לישראל לתקופה ארוכה ורוצים להבטיח את תכולת ביתם במקום שמור ובטוח, עבור אנשים הנמצאים בתהליך מעבר דירה אך כבר עזבו את הדירה הישנה וטרם קיבלו את המפתח לדירה החדשה, עבור משפצי דירות שמעדיפים להבטיח את שמירת הציוד שלהם בזמן השיפוצים ולא רוצים לקחת סיכונים, עבור ירושות או מתנות גדולות מבני המשפחה אשר אין להם מקום בבית ועבור אנשים שעברו לבית או דירה קטנה יותר ולא מוצאים מקום לכל החפצים והרהיטים שיש ברשותם.

אחסנת דירה מיועדת עבור כל מי שיש בבעלותו רהיטים וחפצים גדולים יקרי ערך אשר הוא אינו מעוניין בשימושם כרגע אך כן מעוניין להשתמש בהם בעתיד. אחסנת תכולת דירה זה שירות מצוין עבור משפחות, סטודנטים, זוגות צעירים, בעלי עסקים הנמצאים ימים ארוכים מחוץ לבית ועבור כל מי שיש ברשותו ציוד רב שאינו בשימוש בימים אלו. הבית קטן מדי? הדירה החדשה עדיין לא מוכנה? נפלה עליכם ירושה בהפתעה? אחסון תכולת דירה זה הפתרון המושלם עבורכם.

אחסון תכולת דירה

עלות אחסנת דירה – השוואת מחירים ביחס לתנאים

כמה עולה אחסון תכולת דירה? כמו בכל עסקה, גם כאשר אנו מחפשים שירות של אחסון דירה למחיר יש השפעה עצומה על החברה בה נבחר. באתר המובילים בישראל ריכזנו עבורכם את החברות המובילות בתחום, החברות בעלות הניסיון הרב ביותר והחברות שמציעות לכם את התנאים הטובים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר. עלות אחסנת דירה נקבעת כמובן על פי איכות האחסנה, על פי המיגון שהושקע במקום שבו יאוחסנו החפצים שלכם, על פי שטח המקום שאתם זקוקים, על פי כמות הרהיטים והחפצים שיש ברשותכם וכמובן על פי כמות הזמן שאתם זקוקים לאחסנה.

אז בשורה התחתונה- כמה עולה אחסנת דירה? כאמור המחיר נקבע על פי פרמטרים קבועים וכך למשל על תכולת דירה שניתן לאחסן בשישה עד שניים עשר קוב תשלמו בין 190-360 שקלים בחודש. יש לציין שדירה הדורשת שטח כזה היא לרוב דירת סטודנטים או דירה של זוגות צעירים. המחיר של אחסון דירה של שלושה או ארבעה חדרים אשר מצריכה שטח של 30 קוב לערך כבר תעלה לכם הרבה יותר. כמובן שככל שזמן האחסנה גבוה וגדול יותר כך גם יירד המחיר החודשי בהתאם.

 

אחסנת תכולת דירה

חשוב להדגיש כי המחיר נקבע על פי רמת הבטיחות, רמת האבטחה, רמת הניקיון במקום ופרמטרים נוספים ולכן הרווח של חברות האחסנה אינו נקי, כלומר גם לאחסן ציוד דורש הוצאות לא מבוטלות. באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל מידע ולבחון את כל המחירים המשתלמים ביותר טרם ההחלטה שלכם.

 

אחסנת תכולת דירה בהתראה קצרה מהיום להיום - כולל אפשרות אחסון ליום אחד בלבד!

מחסן לאחסון תכולת דירה – מה כדאי לבדוק טרם ההחלטה

אז אחרי שהבנו פחות או יותר כמה עולה אחסון דירה הגיע הזמן לבדוק כיצד להחליט באיזו חברת אחסנות לבחור. באתר המובילים בישראל תיחשפו להרבה מאוד חברות, כאשר כל חברה מציעה לכם את אותו השירות אבל ההבדל הגדול נמצא דווקא בפרטים הקטנים והעבודה שלכם היא לבדוק בדיוק אלו תנאים אתם מקבלים בתמורה לכספכם. 


ראשית, יש לבדוק את הביטוח של החברה, אם במידה ותהיה פגיעה ברכושכם עליכם להיות מפוצים בהתאם ולכן מומלץ מאוד לבדוק את הביטחונות שיש ברשות חברת האחסנה שאצלה תפקידו את רכושכם היקר. שנית, יש לבדוק את רמת הניקיון ואת סוג ההדברה במקום, מחסן לאחסון תכולה שלא נשמר כראוי עלול למשוך אליו מזיקים, חרקים, עכברים וחיות אחרות שיכולים פשוט להרוס לכם את הרהיטים.

שלישית, חובה עליכם לחקור מהם אמצעי הבטיחות במקום מבחינת גניבות ופריצות, שריפות, סדר וארגון וכמובן שמירה נאותה על החפצים שלכם כדי שיחזרו אליכם בדיוק כמו שהיו בהתחלה. כל שירות האחסנה לא שווה כלום במידה והרהיטים שלכם יחזרו אליכם עם שברים ונזקים. 

דבר נוסף הוא הנגישות והמיקום של המחסן המאחסן את החפצים שלכם. לפעמים תרצו להגיע למקום ולבדוק שהכול נשמר בצורה שאתם מצפים, אם תבחרו במקום קרוב ונגיש תוכלו לעשות זאת מתי שתרצו. באתר המובילים בישראל תקבלו אלפי הצעות לאחסון הדירה או המשרד שלכם- טרם ההחלטה בדקו היטב באיזו חברה אתם מפקידים את הציוד היקר שלכם, הן מבחינה ערכית והן מבחינה סנטימנטאלית.

מחסן לאחסון דירה

טבל מחירים ליחידות אחסון תכולת דירות

הנחיצות והחיוניות של שירות אחסנת דירה ידועים לכל – גם לעסקים וגם לאנשים פרטיים. יחד עם זאת, לא מעטים אלו שתוהים לגבי עלות של שירות כזה ועד כמה העלות הופכת את השירות לכדאי. אתר "המובילים בישראל" לא רק שמשדך לכם את הספקים המובילים ביותר וכך אתם יכולים לזכות בשקט כי התכולה שלכם שמורה, אלא אתם גם זוכים במחירים שלא ניתן להתחרות איתם. החוויה שלכם מהשירות דרך אתר "המובילים בישראל" מתחילה במציאת הספק הראוי לכם ביותר, דרך מקצועיות שאין דומה לה וכלה במחירים כמו שתמיד רציתם לשלם. כמה עולה מחסן לתכולת דירה אם כן? חשוב לציין כי המחיר הינו מחיר חודשי – ממש כמו דמי שכירות. ההבדל? העלות הנוחה מאד שאתם עתידים לשלם.

הובלה ואחסון תכולת דירה - מה מאחסנים?

מחיר משוער לאחסנה

מחיר אחסון דירת חדר/דירת סטודיו קטנה
המחיר מתייחס לאחסון פריטים בודדים

החל מ-190 ש"ח

עלות אחסנת תכולת דירת 2 חדרים
אחסון ציוד לטווח ארוך או טווח קצר

350-600 ש"ח

מחיר אחסנה של תכולת דירה 3 חדרים
אחסון ציוד מהיום להיום

750 - 500 ש"ח

מחירים של אחסון תכולת דירת 4 חדרים

החל מ-25 ש"ח לקוב

מחיר אחסון דירה של 5 חדרים

הנחה משמעותית כולל קרטונים

עלות אחסנה של דירת 6 חדרים (פנטהאוז)

הנחה משמעותית כולל אספקת קרטונים

עלות אחסון תכולה של בית פרטי 2 קומות

הנחה משמעותית כולל אספקת קרטונים

אחסנת תכולת חנות

משתנה בהתאם לגודל החנות, כמות הסחורה וסוג הסחורה

* אפשרות לבצע אחסון חפצים לטווח ארוך מעל שנתיים בתיאום מראש מולנו כולל ביטוח מלא על הציוד שלכם 

אם כן, כפי שאתם רואים, עלות אחסנת תכולת דירה הינה עלות נוחה משחשבתם. כעת, כל שנותר לכם הוא להחליט מתי תרצו לאחסן את הפריטים היקרים לכם. השירות מאפשר לכם להנות מראש שקט, תוך הידיעה כי ניתן לאחסן כל סוג של חפצים: החל ממכשירי חשמל, דרך רהיטים מעץ, ארגזים עם פריטי לבוש ועד לתכולה של חנות שלמה הכוללת כל סוג של ציוד. למרות שהמחירים הינם מחירים חודשיים, דרך אתר "המובילים בישראל" יש לכם אפשרות גם להנות משירות של אחסון דירות לשבוע, חודש שנה ואפילו יותר – כך שיש לכם פתרון גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך

המקרים בהם תצרכו לאחסן את תכולת הדירה

שירותי אחסנת תכולת דירה בשל קניית דירה חדשה - כשהדירה שרכשתם אינה מוכנה עדיין לכניסתכם, ולדירה הנוכחית בה אתם מתגוררים נקבע כבר מועד פינוי. ביכולתכם להשתמש בשירות של אחסון דירה, לפרק הזמן הדרוש, עד למועד כניסתכם לדירה החדשה.

שירותי אחסנת דירות בשל נסיעה לחו"ל - אם אתם עומדים בפני נסיעה ממושכת לחו"ל, ביכולתכם להשכיר את הדירה ולהשתמש בשירות של אחסון דירות עבור תכולתה.

המלצה על שירותי אחסון דירה בשל שיפוץ הדירה - השירות של אחסון דירות רלוונטי גם במקרה של שיפוץ כללי של הדירה. העברת תכולת הדירה אל יחידות האחסון, תורמים לביצוע השיפוץ בצורה יעילה וגם שומרת על החפצים מפגיעות של אבק וטלטולים מיותרים.

שירותי אחסנת דירות בשל צפיפות בדירה - אחסון דירה או אפילו רק חלק מתכולתה, במקרה של עומס וצפיפות יתר בדירה, מאפשר לחיות בדירה מרווחות יותר ועל-ידי כך, לשפר את איכות החיים.

שירותי אחסון דירה בשל גירושים - לעיתים, הפרידה הזוגית מצריכה גם פרידה מחלק מהרכוש או מהדירה. השירות של אחסון דירות מהווה, בנסיבות הללו, "גלגל הצלה" עד להתארגנות או עד לפתיחת פרק חדש בחיים ומעבר לדירה החדשה.

שירותי אחסנת תכולת בית בשל קבלת ירושה - לעיתים, ציוד המגיע לאחסון בשל הנסיבות הללו דורש פתרון של שמירה, מקום, השגחה, ביטוח וכד'. כל אלו מסופקים במסגרת פתרונות האחסון שאנו מציעים באתר.

שירותי אחסון דירה קטנה עבור זוגות צעירים - שימוש בפתרון אחסון תכולה מאפשר לזוגות צעירים המתקשים לעמוד בעלויות אחזקת דירה, לעבור לפרק זמן מסוים ולגור אצל אחד ההורים על מנת שיוכלו לחסוך כסף בפרק זמן זה.

שירותי אחסנת ציוד עבור תרמילאים - מתוך מתן תשומת לב לצרכים הייחודיים של אוכלוסיה זו, ייצרנו תאים קטנים במיוחד המותאמים לציוד אישי המאפיין קהל יעד זה - מחירים מעולים!

אז למה אתם מחכים? יחידות אחסון להשכרה מזמינים רק מהמקצוענים! 
שומרים לכם על תכולת הדירה במחירים ללא תחרות!
 

שאלות ותשובות לפני שמאחסנים

המחיר שמשלמים על חלל האחסון נקבע על פי קוב, כשהעלות הזולה ביותר היא 25 שקלים לקוב – לחודש. במחסנים שבהם ישנה אבטחה של 24 שעות ביממה, העלות יכולה להיות גבוהה יותר, כשמטרתה היא לכסות את ההוצאות על עבודת המאבטחים.
המחיר מתחיל ב-190 שקלים לחודש ליחידות אחסון קטנות, אולם בדרך כלל מגיע עד ל-360 שקלים. לאחסון פריט בודד המחיר יכול להיות זול במיוחד – רק 90 שקלים לאחסון פריט אחד.
המחיר הזול ביותר לאחסון דירת סטודיו מתחיל ב-190 שקלים, וככל שהדירה גדולה יותר כך נדרש עבודה שטח אחסון גדול יותר ועקב כך יקר יותר. לדירת 2 חדרים למשל תשלמו החל מ-350 שקלים, ואילו לאחסון דירת 3 חדרים תשלמו החל מ-450 שקלים לחודש.
היתרון המשמעותי של אחסון במכולה זה שניתן לגשת אליה בדרך כלל ללא הגבלה, בכל יום ובכל שעה. החיסרון הוא שבעונת החורף יתכן כי גשמים יטפטפו לתוך המכולה, ובעונת הקיץ השמש מחממת אותה ועלולה אף לגרום להרס של החפצים שבמאוחסנים בתוכה.
הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות לחברים או מכרים ולשאול אותם האם הם מכירים שירותי אחסון שהם ממליצים עליהם. אם אינכם מוצאים אנשים שיכולים להמליץ לכם על מחסנים, פנו אלינו ואנחנו נדאג למצוא לכם מחסן מומלץ בסביבתכם שמתאים בדיוק לצרכים שלכם.
המלצות
  • טל זיו
    טל זיו
    18/03/2019

    חיפשתי להוביל דברים לבד כי לא רציתי להסתבך עם הובלה וכסף זה היה נשמע לי בלאגן... בסוף התייאשתי ורציתי לבדוק מחירים. כולם הציעו לי מחירים גבוהים ומופקעים עד שהגעתי למובילים בישראל שנתנו לי מחיר כ"כ נוח שישר סגרתי איתם הובלה מהיום למחר. הם הגיעו בדיוק בזמן והיו מקסימים. אפילו לקחו איתם את המכונת כביסה הישנה ופינו לי אותה.
    תודה!