להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אמיר דרעי
אמיר דרעי
12/08/2018

זרירים ומהירים ושירותי הפירוק וההרכבה ממש מומלצים
אין סיכוי שהייתי מצליח להרכיב את המיטה לבד
אחלה אתם תודה
אמיר

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אחסון תכולת דירה בחדרה

אחסון תכולת דירה בחדרה במחסנים מאובטחים

בשנים האחרונות העיר חדרה נהנית מתנופת בנייה רצינית - יותר ויותר זוגות צעירים ומשפחות עוברים אל פרויקטי הבנייה הרבים הנבנים בה, העיר הולכת ומתפתחת והרבה תושבים חדשים מצטרפים אל התושבים הוותיקים שלה. בגלל הצמיחה שקורת בעיר, שירותי הובלה ואחסנה בחדרה נעשים יותר ויותר מבוקשים ואנחנו - המקצוענים של פורטל המובילים בישראל – יודעים לספק לכם את שניהם. מתי אתם צריכים שירות הובלה אתם בטח כבר יודעים, אבל מתי ובאילו מצבים תוכל להשתמש בשירותי האחסון שלנו בחדרה – זה לא תמיד ברור. כדי לעשות לכם סדר ולהראות לכם באילו מקרים האחסון שלנו הוא הפתרון המתאים עבורכם.


שירותי אחסנה בחדרה במחירים מעולים
החל מ-190 ש"ח לחודש
מתקשרים היום - מאחסנים היום
שירות הובלה ואחסנה + אריזה - הכל עלינו
ביטוח מלא על כל התכולה 
מבצע למאחסנים דירה ליותר מ-3 חודשים

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

אחסנה בחדרה

 

באילו מצבים תוכלו להשתמש בשירותי אחסון תכולת דירה בחדרה

אם אתם שואלים את עצמכם באילו מצבים אפשר וצריך לקחת את שירותי אחסון הדירה שלנו, אז דעו שאלו המקרים הנפוצים:

א. כשהדירה שאליה אתם עומדים להיכנס עוד לא מוכנה – בחדרה יש כיום פרויקטי בניה רבים, אבל לא תמיד הכל עובד בהם חלק – שמענו כבר על מקרים שבהם עיכובי עבודה בבניינים שקמו גרמו למשפחות שחתמו על חוזה בבניין חדש והיו צריכות להיכנס לדירה, למצוא את עצמם ללא מפתח בתאריך המיועד בגלל שהקבלן לא סיים את הבניה בזמן. השאלה המרכזית שעולה כשנתקלים במצב שכזה - מעבר לאיפה מתגוררים עד שהבניין מוכן - היא איפה לאחסן את כל תכולת הדירה שלכם עד שתוכלו להכניס אותה אל הדירה החדשה. הפתרון הטוב ביותר במקרה הזה הוא שירות אחסנת דירה בחדרה שלנו, שיוריד לכם מהראש דאגה אחת לפחות ויבטיח שכל הרהיטים והחפצים שלכם לא ייפגעו עד הכניסה לבית החדש.

ב. כשהדירה שלכם נמצאת בשיפוצים – מעבר לפרויקטי הבנייה הרבים בחדרה, יש בעיר גם התחדשות כללית, ותושבים רבים דואגים לשפץ את בתיהם. אם גם אתם עושים שיפוץ נרחב וכולל בבית, ופוחדים שאולי זה יגרום נזק לחפצים החשובים לכם, אז בדיוק בשביל זה אנחנו מפעילים שירות של אחסון רהיטים בחדרה, שבעזרתו תוכלו להגן על הריהוט היקר שלכם מפני נזק בזמן השיפוץ. בנוסף אם אתם משפצים את המטבח שלכם למשל, תוכלו להשתמש בשירות אחסון מוצרי חשמל בחדרה שלנו, כדי לשמור בטוחים את מוצרי החשמל שלכם – כמו המקרר, מדיח הכלים והתנור אם אתם משפצים את המטבח, או את מכונת ומדיח הכביסה שלכם במקרה שהשיפוץ בחדר השירות.

ג. כשאתם נמצאים בהליכי גירושים – יותר מ-100 זוגות מתגרשים בכל שנה בחדרה, ולפעמים כאשר נמצאים בתהליך היפרדות מבן הזוג ועזיבת הבית המשותף – יש צורך לאחסן את החפצים האישיים עד סיום התהליך ופתיחת הפרק החדש בחיים. במצבים כאלו שירות אחסון פריטים בודדים בחדרה יכול לעזור לכם מאוד, ולשמור בבטחה על הרכוש שלכם עד שתוכלו להתמקם במקום חדש.

ד. שאתם עושים רילוקשיין לזמן מסויםישראלים רבים מקבלים ממקום העבודה שלהם הצעות לעשות רילוקיישן לחו"ל לזמן מסויים כדי לעבוד משם. אם גם אתם קיבלתם הצעה כזאת, אז תדעו שבמקום להשאיר את הדירה שלכם בחדרה לעמוד ריקה עד שתחזרו לעיר, תוכלו להשכיר אותה לאחרים ולהרוויח עוד קצת כסף. מצד שני, אין צורך שתשאירו גם את החפצים האישיים והרהיטים שלכם לשוכרים הזמניים של דירתכם – במקום זאת תוכלו לשמור אותם אצלנו, ולקבל אותם שלמים ובטוחים בסיום תקופת הרילוקיישן.


מחיר אחסון דירה בחדרה

עלויות האחסנה בחדרה משתנות בהתאם לצרכים שלכם ולכמות התכולה שאתם רוצים לאחסן. אם יש לכם תכולה רבה שזקוקה להרבה מקום אחסון, אין לכם מה לדאוג - אנחנו מציעים גם שירותי אחסנה במכולה בחדרה וכן מחסנים להשכרה לאחסון תכולה בחדרה, כך שהכל יוכל להיכנס. בטבלה הבאה תמצאו את העלויות המשוערות לחודש לשירותי האחסון השונים שאנחנו מספקים בחדרה:

שירות אחסון דירות בחדרה

שטח אחסון נדרש

עלות משוערת לחודש

אחסון תכולת דירת 2 חדרים בחדרה

15-20 קוב

300-600 ₪

אחסון תכולת דירת 3 חדרים בחדרה

25-30 קוב

500-800 ₪

השכרת מכולה לאחסון דירה בחדרה – לדירות בנות 3.5 חדרים ומעלה

35 קוב

700-1,00 ₪

השכרת מחסן עבור דירת 4 חדרים בחדרה

40-50 קוב

800-1,300 ₪

אחסון תכולת דירה בת 5 חדרים בחדרה

60-70 קוב

1,000-1,500 ₪

אחסון תכולת בית פרטי בעל 2 קומות בחדרה

מעל 70 קוב

החל מ-1,400 ₪


להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים