להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
דינה טל
דינה טל
13/04/2017

פעם ראשונה שאני מזמינה הובלה דרך האינטרנט, היה ממש קל ונוח
המחיר היה הכי זול שמצאתי והשירות באמת שאין מילים
תודה לכם

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אחסון תכולת דירה בבת ים

שירות אחסנת ציוד בעיר בת ים

גם אתם הייתם בטוחים כי מחיר אחסון דירה בבת ים הוא הרבה מעבר לתקציב שלכם? ברוכים הבאים אל אתר "המובילים בישראל" המציע לכם השכרת מחסנים לאחסון תכולה בבת ים בזול! בכדי לשמור על הציוד שלכם בידיים טובות אתם לא צריכים לשבור תכנית חיסכון, אלא רק לדבר איתנו! צריכים מחסן לאחסנת ציוד מהדירה ברחוב בלפור? עברתם אל משרד בכיכר המגינים ואתם צריכים פתרון זמני לציוד? מחסנים להשכרה בבת ים הם כל מה שאתם צריכים!

שירות אחסנת דירות ופרטים בודדים בבת ים!
החל מ-190 ש"ח לאחסון פריטים בודדים
מחסנים מאובטחים 24/7 עם מצלמות אבטחה
ביטוח מלא על כל התכולה
אפשרות הובלה ואחסנה בבת ים מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

 אחסנה בבת ים

גרים בפתרון דיור זמני? אחסנו את הציוד שלכם!

עד שתגיעו לדירת החלומות שלכם עוד יש קצת זמן. בינתיים? אתם נמצאים בין דירות. רכשתם דירה מקבלן ואתם מחכים שהיא תהיה מוכנה ובינתיים אתם גרים אצל ההורים? עברתם אל דירת חדר כסטודנטים עד לסיום תקופת הלימודים? אלו המקרים הקלאסיים בהם אתם גרים בפתרון דיור זמני מבלי שיש לכם מקום לכל הציוד שלכם. רגע לפני שאתם ממהרים לתרום את החפצים שלכם, למכור אותם או להיפרד מהם, דעו כי עם שירות של אחסנת דירה בבת ים אתם שומרים על כל הציוד שלכם! עם השקעה של מאות בודדות של שקלים בחודש, אתם שומרים על הציוד שלכם בידיים שלכם.

עברתם ממשרד גדול למשרד קטן? חכו רגע לפני שאתם מוכרים את הציוד

היה ברשותכם משרד גדול מאד ששירת המון לקוחות? לעתים, בעלי משרדים בוחרים שלא לגדול, אלא להקטין את היקף העבודה וכך בהתאמה גם עוברים אל משרד קטן יותר. מאחר ועברתם אל משרד חדש וקטן יותר, את מוצאים את עצמכם עם עודף של ציוד. המון פעמים הנטייה הטבעית היא למכור את הציוד, אך אינכם יודעים מה יוליד יום. רכישה מחודשת של ציוד חדש בעתיד תעלה לכם המון כסף, ובעיקר חבל לעשות זאת בעת שיש ברשותכם את אותו הציוד. אז מצד אחד אינם צריכים להעתיק אותו אתכם אל המשרד, אך כן תוכלו לאחסן אותו עם שירות אחסנת תכולת משרד בבת ים. התכולה שלכם עוברת אל ידיים אחרות באופן זמני, אך עדיין נשארת שלכם.

טווח קצר וטווח ארוך: מתי תוכלו לשחרר את התכולה שלכם?

מחסנים לאחסון תכולה בבת ים זמינים לכם על פי הצרכים המשתנים שלכם. ישנם אלו שעבורם השכרת מחסן הוא פתרון נפלא ועבורם הציוד שלהם יכול להישאר בו גם שנים. לעומת זאת, ישנם אלו שמראש מגדירים את פרק הזמן שבו הם יצטרכו את המחסן לטובת אחסנת הציוד. איתנו, אתם לא מחוייבים לפרק זמן מראש ואין כל התחייבות להיקף התכולה. המשמעות היא שאתם יכולים לאחסן את הציוד שלכם היום ולהחליט שאתם משחררים אותו מהמחסן מחר. הציוד שלכם, הוא נשאר שלכם והוא ישאר שלכם – גם בעת שהוא מאוחסן במחסנים שלנו.

כמה עולה השכרת מחסנים לאחסון תכולה בבת ים?

כמה עולה אחסון תכולת דירה בבת ים? ככל שיש ברשותכם יותר תכולה, כך נדרש מחסן גדול יותר שגם עולה יותר כסף. והנה דוגמאות למחירים שלנו: אחסנה של דירת שלושה חדרים, תעלה לכם בממוצע בין 500-900 שקלים עד 30 קוב. אם ברשותכם דירה גדולה יותר בגודל של 4 חדרים, המחיר כבר גבוה יותר ונע בין 800-1600 שקלים עד 50 קוב. ומה קורה אם אתם צריכים אחסון פריטים בודדים בבת ים? באפשרותכם ליהנות מקונטיינר, השכרת מכולה או השכרת מחסן המתומחר על פי קוב. איך שלא יהיה, אנו מציעים לכם מחירים זולים שלא ישאירו מקום להתלבטות האם לאחסן או לא. 

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים