להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אמיל דנילוב
אמיל דנילוב
10/08/2017

קודם כל חייב להגיד שפשוט הצלתם אותי!
הייתי חייב הובלה ואחסנה של דירת סטודיו בגלל מעבר לחו"ל למספר חודשים.
הזמנתי שירות גם של הובלה וגם של אחסנה מאזור השרון
המחיר היה ממש נוח, הגעתם בזמן, הכל עבר חלק
אין ספק שכשאחזור אזמין שוב הובלה
* נקודה לשיפור: לקח בערך 3 שעות עד שחזרו אליי

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אחסון תכולת דירה באשדוד

נוסעים למדינה חדשה כדי לעבוד? שירות של אחסנת דירה באשדוד

השירותים של אתר "המובילים בישראל" לא מתחילים ונגמרים במשאיות הובלה שיוצאות להוביל, אלא אנחנו שואפים להעניק לכם קשת של שירותים שתיתן לכם מענה מלא לכל צורך שיש לכם בתחום ההובלות. אחד השירותים המובילים שנו הואשירות של אחסון תכולת דירה. מה זה אומר? שאתם לא צריכים לפרסם מודעות על מכירת חצר, לתרום את החפצים היקרים לכם או חלילה לזרוק אותם אל הפח השכונתי. מה אתם כן צריכים לעשות? לדבר איתנו ונדאג לכם לשירות מקצועי של אחסנת דירות באשדוד. אז מתי מומלץ שירות שכזה וגם כמה עולה אחסון דירה באשדוד? כל התשובות לפניכם.

אחסון תכולת דירה או בית פרטי באשדוד - מחיר מבצע!
מבצע מטורף - מתחייבים למחיר הכי זול!
- שירותי אחסנה באשדוד של חפצים, רהיטים ומוצרי חשמל
- ביטוח על כל התכולה
- מצלמות במחסנים 24/7

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7931-381

אחסון דירות באשדוד

אחסון דירה באשדוד – כל תכולה עם תנאי האחסון המתאימים

אז מה זה אומר לקבל שירות של אחסון מקצועי? מעבר לכך שנדאג לכם למחירים נהדרים, נדאג שהתכולה שלכם תישמר על הצד הטוב ביותר על פי תנאי האחסון המתאימים לכל סוג של תכולה. כך לדוגמא, רהיטים מעץ מאוחסנים באופן אחד, בעוד מוצרי חשמל וארגזים סגורים מאוחסנים באופן אחר. הכל על מנת להבטיח את שמירת איכות התכולה שלכם בכל רגע נתון. דרכנו תוכלו לקבל שירות של אחסון תכולת בית פרטי באשדוד, או לחילופין אחסון תכולת דירת חדר באשדוד.

סימסטר בחו"ל? הציוד נשאר באשדוד

קיבלתם הצעה מפתעה לנסוע לכמה חודשים לחו"ל כדי ללמוד? רגע לפני שאתם מפנים את הדירה שלכם מכל הציוד ונותרים עם סימן שאלה גדול מעל ראשכם, למה שלא תדברו איתנו? אנחנו נדאג לכם לשירות מקצועי של אחסון רהיטים באשדוד ושל כל הציוד מהדירה שלכם. הציוד יאוחסן עבורכם, ובעת שתחזרו תוכלו לקבל אותו אל ידכם. מתעניינים על שירות של אחסנת דירות באשדוד, ותוהים לעצמכם מה מחיר אחסון תכולת דירה באשדוד? המחיר הינו מחיר חודשי ומתחיל ב-350 שקלים בהתאם לגודל הדירה שלכם.

מה עושים עם מוצרי החשמל הישנים? מאחסנים!

אחסון מוצרי חשמל באשדוד הוא שירות נוסף שתוכלו לקבל דרכנו. רכשתם לכבוד החג מוצרי חשמל חדשים שכעת מחליפים בדירה שלכם את אלו הקודמים? במקום לזרוק את מוצרי החשמל או להחליט מה יעלה בגורלם בלחץ, תוכלו פשוט לאחסן אותם! אנחנו מאחסנים את כל מוצרי החשמל, ודואגים לכם גם לשירות של אחסון מכונות באשדוד במידת הצורך.

שומרים על תכולתו וכבודו של אדם שנפטר

אדם יקר לכם נפטר? לעתים קשה להיפטר מכל הציוד שהיה פס קול חייו, אך יחד עם זאת – אתם רוצים לפנות את הדירה מכל התכולה על מנת להוציא אותה למכירה. עד לרגע שתחליטו מה לעשות עם התכולה שנותרה, תוכלו לדבר איתנו לטובת שירות של אחסון תכולת ירושה באשדוד. אנו מתחייבים לשמור גם על כל הציוד של האדם המנוח וגם על כבודו עם שמירה איכותית של כל החפצים.

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים