להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ברוך ואתי
ברוך ואתי
27/09/2018

איזה שירות חבל על הזמן!!!
תודה לכם נשמות טובות על העברת ציוד של עסק למחסן בהתראה קצרה כל כך ובמחיר מאוד הוגן

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אחסון תכולת דירה באריאל

אחסון תכולת דירה באריאל בשירות מהיר, יעיל ובטוח!

הרבה אנשים מכנים את אריאל "בירת השומרון" ובצדק, כי מדובר בעיר הגדולה והמרכזית באזור הזה של הארץ והיא הולכת ומתפתחת מאוד בשנים האחרונות. מצד אחד אוניברסיטת אריאל שומרון שיושבת בעיר מושכת אליה אוכלוסייה של סטודנטים וצעירים, ומצד שני פרויקטים רבים של בנייה שהולכים וקמים באריאל מביאים אליה גם משפחות רבות שמחפשות איכות חיים ושקט. האוכלוסייה בעיר הולכת וגדלה, ויש ביקוש עולה לשירותי הובלה ואחסנה באריאל; הרבה חברות שעוסקות בתחום פועלות כאן ומציעות את שירותם, אבל אם אתם – תושבי אריאל ואלו שמתכוונים לעבור אליה - באמת רוצים ראש שקט בכל מה שקשור לנושאים האלה, כדאי לכם לפנות אלינו, המקצוענים של פורטל המובילים בישראל. אנחנו מתמחים לא רק בהובלה אלא גם באחסון תכולת דירה – שירות שנדרש בכל מיני מצבים ומקרים בחיים, וכדי שתבינו מתי תוכלו להשתמש וליהנות ממנו, הכנו לכם את המדריך הבא.


שירותי אחסנה באריאל במחירים נוחים
החל מ-190 ש"ח לחודש
מתקשרים היום - מאחסנים היום
שירות הובלה ואחסנה + אריזה - הכל עלינו
אחסנה לטווח ארוך וקצר
מאחסנים דירה ליותר מ-3 חודשים?
מגיעה לכם הנחה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 
053-7931-381

אחסנה באריאל

מתי צריך שירותי אחסנה באריאל

בזמן ששירותי הובלה די ברור לכם מתי אתם צריכים, אתם אולי שואלים את עצמכם מתי נכון לשכור את שירותי האחסנה שלנו, והתשובה היא שהמקרים הבאים הם דוגמה לכך:

1. כשאתם סטודנטים שחוזרים לבית של ההורים בחופשת הקיץ – אם אתם סטודנטים שמתגוררים ליד האוניברסיטה במהלך שנת הלימודים, אבל בסיומה מעדיפים לחזור לבית של ההורים עד התחלת השנה ליד הבאה, הפתרון של אחסון תכולת דירה באריאל הוא מצוין עבורכם. במקום להמשיך לשלם לבעל הדירה אלפי שקלים לחודש בזמן שאתם לא מתגוררים בה, תוכלו לאחסן את כל החפצים שלכם אצלנו בעלות של כמה מאות שקלים בחודש, ולהחזיר אותם לדירה שלכם שלמים ובטוחים כשאתם חוזרים לעיר בתחילת הסימסטר.

2. כשהדירה שלכם צפופה מדיהרבה פעמים בדירות של צעירים ושל סטודנטים הגרים ביחד, השטח יחסית קטן והדירה יכולה להיות צפופה ולא מאוד נוחה. במקום לחיות בבלאגן ובצפיפות שלא נעימים לאף אחד, תוכלו לקחת את שירותי אחסון פריטים בודדים באריאל שאנחנו מציעים, להעביר אלינו לפחות חלק מהחפצים שלכם שאתם לא צריכים באופן יומיומי, וככה לרווח את המקום בדירה ולזכות בקצת איכות חיים.

3. כשתאריך הכניסה שלכם לדירה חדשה מתעכב – גם באריאל, כמו במקומות אחרים בארץ, יש פרויקטי בנייה של דירות למגורים שמתעכבים ולא מסתיימים בתאריך שעליו התחייב הקבלן. אם נוצר מצב שבו אתם צריכים לבצע מעבר דירה, אבל מועד מסירת המפתח לדירה שלכם נדחה וכבר התחייבתם לצאת מהבית הקודם שלכם – תוכלו לפתור לפחות בעיה אחת שנוצרה לכם, בזכות שירות אחסנת דירה באריאל שלנו. עד שתקבלו את המפתח, כל החפצים והרהיטים שלכם יאוחסנו אצלנו ואתם תוכלו להיות עם דאגה אחת פחות.

4. כשאתם משפצים את הדירהשיפוץ דירה יכול להיות עסק מלכלך ומבולגן מאוד, אבל אם אתם לא רוצים שכל הרהיטים היקרים והאהובים שלכם יתלכלכו וייפגעו בזמן שאתם משפצים את הבית שלכם, תוכלו להשתמש בשירותי אחסון רהיטים באריאל שאנחנו מציעים. אם אתם משפצים את המטבח שלכם, היעזרו בשירותים שלנו לאחסון מוצרי חשמל באריאל כדי לשמור על המקרר, מדיח הכלים, התנור, המיקרוגל והטוסטר אובן שלכם מפני כל נזק אפשרי.


מחיר שירותי אחסנה באריאל

כמו שאתם יכולים להבין, אנחנו יודעים לספק שירותי אחסנה באריאל, שיכולים לעזור לכם ולשמש אתכם בכל מיני מקרים ומצבים שונים בחיים. מחיר השירותים הללו תלוי בכמות התכולה שברצונכם לאחסן, כשעבור תכולה גדולה מהרגיל יותר אנחנו מציעים לכם להשתמש בשירותי אחסנה במכולה באריאל. טווחי המחירים והעלויות המשוערות נקבעים על פי מידת הקוב שהתכולה שלכם תופסת, כמו שתוכלו לראות בטבלה הבאה:

מה מאחסנים

שטח אחסון נדרש

עלות משוערת לחודש

אחסון תכולת דירת 2 חדרים באריאל

15-20 קוב

300-600 ₪

אחסון תכולת דירת 3 חדרים באריאל

25-30 קוב

500-800 ₪

השכרת מכולה לאחסון דירה באריאל – בדירות החל מ-3.5 חדרים

35 קוב ומעלה

החל מ-700 ₪

 


להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים