להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אילנה פרץ
אילנה פרץ
12/01/2017

כיף לעבוד איתכם! תמיד חוזרים בזמן עם הצעות מחיר זולות ונוחות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

אחסון תכולת דירה באבן יהודה

אחסנה יסודית לציוד של דירות באבן יהודה

לאורך חייכם צברתם המון ציוד המשרת אתכם בכל יום מחדש: החל מרהיטים, דרך מוצרים חשמליים ועד יצירות אומנות יקרות שרכשתם. כל עוד אתם בסביבה, אתם צריכים את הציוד שלכם לידכם. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם אתם רוצים לשמור על הציוד שלכם מרחוק ובתנאי האחסון הטובים ביותר. אתר "המובילים בישראל" שמח להציע לכל תושבי המועצה המקומית שקמה בשנת 1950, שירות אחסון דירה באבן יהודה. לבחירתכם, אפשרות לאחסן את הציוד לתקופה קצרה, כמו גם לתקופה ארוכה ללא הגבלה.  משכונת פאר גנים ועד גבעת רימון – מאחסנים!

שירותי אחסנה באבן יהודה במחיר הזול בישראל!
מחסנים מאובטחים 24 שעות ביממה
שירות הובלה + אחסנה באבן יהודה
אפשרות לשלב אריזה
מבצעים אחסנה במכולות באבן יהודה
מבצע לפונים דרך האתר - אחסנה
החל מ-190 ש"ח

לקבלת הצעת מחיר משתלמת וייעוץ חייגו: 053-7931-381

שירות אחסנה באבן יהודה

המחסנים הזמינים לכם עם שירות אחסנה באבן יהודה

ברשותנו מגוון רחב של יחידות אחסון באבן יהודה. מלבד מכולות להשכרה באבן יהודה, אנחנו מאחסנים ציוד גם במחסנים לוגיסטיים ויחידות אחסון קטנות יותר בהתאם לסוג התכולה שלכם. מה שהופך את השירות שלנו לייחודי אינו רק שטחי האחסון לכשעצמם, אלא גם תנאי האחסון: על מנת שהתכולה שלכם תישמר, נדרשים תנאי אחסון שונים ועליהם אנחנו לא מתפשרים. לכן, נאפיין יחד אתכם את סוג התכולה ורק לאחר מכן את סוג פתרון האחסון. אנחנו מקפידים על אחסנה בתנאים אטומים לחלוטין על מנת למנוע פריצות מצד אחד, וחדירות של מים מצד שני. שירות השכרת מחסנים באבן יהודה לאחסון דירות ומשרדים שאנו מעניקים לכם יכול לתת לכם את השקט הנפשי שאתם צריכים!

השירות שיקל עליכם את האחסון: אריזה והובלה

בכדי להגיע למצב שאתם נהנים משירות של אחסון תכולת דירה באבן יהודה, הרי שצריך לארוז את כל הציוד שלכם ולהוביל אותו אל המחסנים בהם תאחסנו. אנו מציעים לכם שירות משולש שיחסוך לכם גם עבודה רבה, ובעיקר את ההתנהלות אל מול ספקים שונים: לא במקרה אנחנו נקראים "המובילים בישראל" – אנו מתחייבים להיות כאלו. על כן, נוכל להגיע לארוז את כל הציוד שלכם בצורה המקצועית, המסודרת והחסכונית ביותר, להוביל את הציוד שלכם באמצעות טנדר או משאית הובלה, ולבסוף להכניס את כל הציוד שלכם אל מחסנים להשכרה באבן יהודה.

השכרת מכולה לאחסון תכולה באבן יהודה לטווח הקצר

השכרת מכולה לאחסון באבן יהודה יכולה לשרת אתכם גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. אנו לא מחייבים אתכם בפרק זמן ידוע מראש או שישנו מינימום של זמן: הציוד נשאר שלכם גם במעמד האחסנה, כך שאתם רשאים גם להוציא אותו מהמחסן בכל עת שרק תרצו. אז מה הם המקרים בהם מאחסנים את הציוד לטווח הקצר ומה הם המקרים בהם מאחסנים לטווח הארוך?

אחסנת דירה באבן יהודה לדוגמא, יכולה להיות גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך: אתם משפצים את הדירה ורוצים להעביר את כל הציוד שלה למחסן חיצוני לחודשיים? זו אחסנה לטווח הקצר. מנגד, אם אתם נוסעים לשליחות בחו"ל ממקום העבודה לשלוש שנים - מחסנים באבן יהודה ישרתו אתכם לטווח הארוך יותר. מקרים נוספים יכולים להיות מעבר דירה אל דירה זמנית עד שתקבלו את המפתח לדירה החדשה שלכם, אחסון תכולת חנות באבן יהודה בעקבות שיפוץ החנות או סגירתה הזמנית או אחסון פריטים בודדים באבן יהודה שאין לכם צורך בהם כעת.

הוצאת תכולה מהמחסן? אתם לא משלמים על מקום פנוי!

אתם מאחסנים במחסנים שלנו סחורה של החנות שאותה אתם מוכרים בהדרגה? מטבע הדברים, התכולה במחסן תלך ותהפוך קטנה יותר מאחר ואתם מוכרים אותה בהדרגה. במקרים שכאלו אינכם צריכים לשלם על מחסן שבו יש חלל פנוי, אלא אנו נעתיק את התכולה אל מחסן אחר על מנת שתוכלו לשלם על מחסן קטן יותר. הרווח שלכם הוא הרווח שלנו שכן מטרתנו היא להוציא אתכם מרוצים.

טסים לטיול של חייכם? אחסון במכולות באבן יהודה הוא המענה!

אתם גרים בדירה שכורה בשכונת אחוזת מישורים עם חברים וכעת אתם טסים לטיול של אחרי הצבא? תוכלו לרוקן את החדר שלכם ולהשכיר אותו לשוכר זמני וכך להרוויח כסף. את הציוד שלכם תוכלו לאחסן עם שירות האחסנה הייחודי שלנו. כאמור, ניתן לאחסן את הציוד שלכם לפרק זמן קצר כמו חודש או חודשיים, וגם לטווח ארוך יותר בהתאם לצרכים שלכם. התשלום הינו תשלום חודשי כך שמדובר על עלות גמישה ואפשרות לשלוט במשך האחסנה.

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים