להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
טל זיו
טל זיו
18/03/2019

חיפשתי להוביל דברים לבד כי לא רציתי להסתבך עם הובלה וכסף זה היה נשמע לי בלאגן... בסוף התייאשתי ורציתי לבדוק מחירים. כולם הציעו לי מחירים גבוהים ומופקעים עד שהגעתי למובילים בישראל שנתנו לי מחיר כ"כ נוח שישר סגרתי איתם הובלה מהיום למחר. הם הגיעו בדיוק בזמן והיו מקסימים. אפילו לקחו איתם את המכונת כביסה הישנה ופינו לי אותה.
תודה!

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

אחסון סחורה

שירות אחסון למגוון סחורות

אתר "המובילים בישראל" גאה להציג: שירות אחסנה של סחורה! יש ברשותכם סחורה שכעת אינכם מעוניינים להוציא אותה למכירה, או שאופן העבודה שלכם מתבסס על אחסנה ואספקה רק במקרה של הזמנה? לנו יש את הפתרון האידיאלי עבורכם! השכרת מחסן לאחסון סחורה הוא כל מה שאתם צריכים בכדי לנהל את העסקים שלכם בצורה מסודרת ומאורגנת. לבחירתכם, אפשרות לאחסן את הסחורה לטווח הקצר או לטווח הארוך.

אחסון סחורה במחסנים מאובטחים 24/7!
שירות אחסנת סחורות של חנויות בפריסה ארצית
אחסון סחורה של חנות לטווח ארוך או קצר
מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר
שירות אישי וביטוח מלא על כל התכולה
כרגע לא ניתן לספק זמנית את השירות 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7931-381

 אחסון סחורה

ההתחייבות שלנו: מחסנים נקיים ומותאמים לסחורה שלכם

ישנם המון סוגים של סחורות: מוצרי מזון, מוצרי חשמל, טקסטיל, חומרי בניין ועוד. כל סחורה צריכה להיות מאוחסנת בתנאים אחרים על מנת שהאיכות שלה תישמר לאורך זמן. לכן, לפני שניתן לכם את המפתח למחסן שלכם, נאפיין את הסחורה שלכם ואת כמותה, את סוגה ולאחר מכן נבחר את המחסן המתאים ביותר. חשוב מאד ליצור שידוך בין סוג הסחורה וסוג המחסן, זאת מאחר וישנן סחורות רגישות הזקוקות לצל כמו מזון לדוגמא. אנחנו מתחייבים כי בכל מקרה של אחסון סחורה דרכנו, תקבלו לידכם מחסנים נקיים מלכלוך, פסולת ואבק, כך שהסחורה שלכם תאוחסן בצורה ראויה.

אחסון סחורה לטווח ארוך עם תכנון נכון וקפדני

אם אתם זקוקים לשירות של אחסון סחורה מיובאת, אתם לבטח צריכים שירות של אחסנה לטווח הארוך. הסיבה? בעת שמיבאים סחורה, דואגים ליבא כמות גדולה מאד שיש לאחסן אותה ולספק אותה לאט לאט. הבעיה הגדולה שצפה היא העלויות המשמעותיות: ככל שמאחסנים יותר זמן, כך העלות נוסקת. אנחנו כאן כדי לפתור לכם את הדילמה: המחיר לא צריך להיות קריטי עבורכם, זאת מאחר ויחד אתכם נתכנן היטב את מהלך האחסנה שלכם כך שלא יהיה מצב שאתם מפסידים במקום להרוויח. ברשותנו מחסנים ומכולות בגדלים ומחירים שונים, כך שככל שתמכרו יותר סחורה ותישאר לכם פחות סחורה, יהיה ניתן לעבור למחסנים קטנים יותר וכך לחסו לכם כסף.

בנוסף, אחסון סחורה לטווח קצר מתאים לאלו מכם שזקוקים לפתרון קצר לאחסון סחורה מסיבות שונות: מעבר של חנות, ספירת מלאי או כל סיבה אחרת שלא תהיה.

מחסנים לאחסון סחורות לאורך תקופת השיפוץ שלכם

אחסון סחורה של חנות הוא השירות הנדרש על ידכם לקראת השיפוץ שאתם עורכים בעסק? מובן כי לא תרצו לשפץ את החנות בעת שיש לכם סחורה בתוכה, ועל כן אתם זקוקים לשירות אסחנה. אנחנו מאחסנים את כל סוגי הסחורות, כך שתוכלו לשפץ את החנות ולשמור על ראש שקט כי הסחורה שלכם ששווה המון כסף, נמצאת בידיים טובות.

כמו כן, יש ברשותנו אפשרות גם לאחסן חומרים ארכיוניים, תוך שנוכל לספק לכם חומרי אריזה מתאימים כמו קרטונים. במקום לתפוס מקום רב בחנות או במשרד עם ניירת שאינה רלווטית והיא נשמרת רק לטובת ארכיון, תוכלו לאחסן אותה במחסן חיצוני השייך שלכם.