להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
עוז תנעמי
עוז תנעמי
15/05/2019

איזה כיף להמליץ עליכם
היה ממש כיף לעבוד איתכם
עברנו דירה מהמרכז למושב בשרון והכל עבר בצורה חלקה.
כל מי שקורא את ההמלצה - מציע לכם להתקשר להתרשם ולהחליט לבד.

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

אחסון מלאי

בעלי עסקים? צריכים לאחסן מלאי אבל אין לכם מקום? אצלנו הפתרון!

כיום יותר ויותר עצמאיים בתחום השיווק והמכירות בישראל מחפשים מקום לאחסן ולשמור בו את מלאי המוצרים שברשותם – בין אם מדובר באלו המשווקים דרך האינטרנט ואין להם מקום משלהם כדי להחזיק בו את המלאי שבידם, ובין אם מדובר באלו שברשותם מקום קטן שאין בן מרחב מספק לאחסן את כל הסחורה שלהם. אם גם אתם בעלי עסקים כאלו, ואתם מחפשים בנרות פתרון למצב – דעו לכם שאנחנו, בפורטל "המובילים בישראל" הכתובת שלכם! שירותי אחסון מלאי לעצמאיים שאנו מציעים הם פתרון מצוין, נוח ויעיל עבורכם,  שיעזור לכם לאחסן את כל הסחורה שבידיכם במקום אחד, במחיר משתלם ואטרקטיבי.


שירות אחסון מלאי לעצמאיים (יבואנים וחנויות)
אחסנת מלאי במחסנים ומכולות החל מ-190 ש"ח
שירות וזמינות מהיום להיום
אפשרות להוביל את המלאי מהנמל/חנות למחסנים/מכולות

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 
053-7931-381

אחסון מלאי


אחסון מלאי – באילו עוד מצבים זה נדרש

השירות שלנו מתאים לא רק לעצמאיים ולעוסקים קטנים, אלא לכל כל מי מכם שהוא בעל עסק ויש ברשותו מלאי מוצרים שברצונו לאחסן. מקרים נוספים ונפוצים שבהם השירות שלנו יכול להיות לכם לעזר הם אלו:

· מעבר חנות – אם אתם נמצאים במהלך של מעבר לחנות חדשה, ובמסגרתו כבר העברתם את המפתחות מהמקום הקודם שלכם אך טרם קיבלתם גישה אל המקום החדש – תוכלו לאחסן את כל הציוד והמלאי שלכם אצלנו בינתיים.

· שיפוץ החנות – נמצאים במהלך שיפוץ מקיף לעסק שלכם, אבל לא רוצים שמלאי המוצרים שלכם יתלכלך או ינזק? העבירו אותו בשלמותו אל המחסנים שלנו לפרק הזמן הדרוש, ובסופו תוכלו להחזיר אותו כמו חדש אל המקום המשופץ והמחודש שלכם.

· הגדלת מלאי באופן זמני – פצחתם במבצע מכירות רחב היקף, ובשבילו הבאתם עוד מלאי עודף שבינתיים אין לכם מקום לאחסן אותו? בעזרת שירות אחסנת המלאי שלנו תוכלו לשמור אותו במחסנים שלנו באופן זמני, עד שהמבצע יסתיים או עוד שהכל ימכר ויתחסל.

· אחסנת מלאי ציוד – לא רק סחורה מהווה מלאי, אלא גם כל ציוד השייך לעסק שלכם. אם אם עצמאיים בתחומי השיפוצים או התיקונים הביתיים למיניהם ואין לכם מקום משלכם לאחסן את כל הציוד שלכם, אצלנו תמצאו שפע מרחב להשכרה, נגיש, נוח ויעיל עבורכם.


מה גודל המלאי שאנחנו יכולים לאחסן?

אנחנו ערוכים לספק לכם שירותי אחסון לכל גודל של מלאי ומציעים פתרונות שונים בהתאם לצרכים שלכם;  זה כולל, מן הצד האחד, אחסון מלאי במכולה בעלת מקום רב, שיכולה לאחסן בתוכה מלאי של חנות שלמה ואף יותר מכך, ומהצד השני גם שירות אחסנת מלאי במחסנים על פי מטר, כך שגם אם אין ברשותכם תכולת מלאי גדולה במיוחד עדיין תוכלו להרשות לעצמכם לאחסן אותה אצלנו.


כמה עולה אחסנת מלאי?

המחיר של אחסנת מלאי תלוי כמובן בצרכים שלכם ובגודל המלאי שאתם מעוניינים לאחסן אצלנו. העלות להשכרת מחסן לפי מטר נעה בין 20-35 ₪ למטר, אך אם ברצונכם לאחסן מלאי רחב של חנות או תכולת עסק, המחיר יתחיל מ-400 ₪.