להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מיכה אלקובי
מיכה אלקובי
02/05/2019

הזמנתי מעבר דירה מחיפה לפרדס חנה, ממש תוך כמה דקות סגרתי עם מוביל מהאתר כולל אריזה ופריקה, הכל הגיע כמו שצריך ללא שום נזק, הצוות תיתק עבודה ותוך שעה וחצי הכל כבר היה בחדרים בדירה החדשה
תודה לכם יישר כח

מה חדש
הובלות בצפת:

עודכן לאחרונה: 04/04/2022, 19:43
הובלות בין עירוניות:

עודכן לאחרונה: 19/11/2019, 12:26
הובלות מנוף בשרון:

הובלות מנוף בשרון לתכולת דירות ומשרדים והרמת פריטים כבדים לקומה גבוהה.

עודכן לאחרונה: 09/07/2018, 15:04
הובלת ארון תקשורת :

עודכן לאחרונה: 24/03/2018, 15:28

אחסון לטווח ארוך

כל המידע על שירותי אחסון דירה לטווח ארוך

מה עושים עם פריטים אהובים שכבר אין מקום עבורם בדירה? אם התשובה שלכם היא למכור אותם, במקרים רבים אתם תגלו שתתקשו לעשות זאת במחיר שיתאים לציפיות שלכם, ושלמעשה ישנו פתרון אחר עבורכם שלא תרגישו רע איתו אפילו לרגע אחד - אחסון לטווח ארוך של רהיטים, מוצרי חשמל וסחורה. מדובר בשירות חדש שמוצע לתושבי ישראל ועד לאחרונה שימש בעיקר בתי עסק, אולם יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות שיש לו עבורם לשימוש אישי. המחסנים שלנו, המובילים בישראל, פזורים בכל רחבי הארץ ויכולים לאחסן ציוד וריהוט של דירות קטנות וגדולות כאחד בתנאים מיוחדים, וכמובן שהשירות כולל גם שינוע של הפריטים אל אותם המחסנים וסידורם שם – כל מה שאתם צריכים עבור אחסון דירתכם לטווח ארוך תחת קורת גג אחת!

אחסון לטווח ארוך במחיר הזול בישראל (עד 5 שנים)
למה אנחנו?
אחסנת ציוד לטווח ארוך במחסנים מאובטחים
אחסנה לטווח ארוך של סחורה
אבטחה 24/7 במחסנים בטמפרטורה מבוקרת
ביטוח מלא על כל התכולה
שירות בפריסה ארצית

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

אחסנה לטווח ארוך

באילו מקרים יכולה לעזור לכם אחסנת ציוד לטווח ארוך?

רוב האנשים לא מודעים לפתרון שמספקים מחסנים לאחסון תכולת דירה, ולכן נאלצים לזרוק או למכור רהיטים שהיו מעדיפים לשמור לשימוש מאוחר יותר. תוכלו להימנע מכך בכל אחד מהמקרים הנפוצים הבאים, ולשכור לעצמכם מחסן בעלות חודשית עבור אחסנה לטווח ארוך.

 אחסנת רהיטים בעת קבלת דירה מרוהטת בירושה – רוצים להשכיר את הדירה שקיבלתם בירושה? אם השוכרים מתעקשים שתפנו אותה מהריהוט הישן במצוי בה, אשר ללא ספק הינו בעל ערך רגשי עבורכם, תוכלו לאחסן את כולו בתוך מחסנים ייעודיים למטרה זו, עד אשר תמצאו שימוש הולם לפריטים שאחסנתם.

√ אחסנת פריטים למשך שהות ארוכה בחו"ל – אם אתם עוברים לחו"ל לתקופה של כמה חודשים או יותר לצורכי עבודה או כל מקרה אחר, אם תשכרו מחסן עבור אחסון חפצים לטווח ארוך תוכלו לוודא שעדיין יהיו לכם רהיטים ומוצרי חשמל שיחכו לחזרתכם לארץ. הפיתרון הזה יעיל במיוחד אם אתם משכירים את דירתכם במהלך השהות בחו"ל, כך שהשוכרים לא יוכלו להזיק לרכושכם, או אם הם מעוניינים בכך שתפנו מקום עבור ריהוט משלהם בדירתכם.

√ אחסון סחורה לטווח ארוך – הזמנתם סחורה רבה לחנות שלכם אך אין לכם איפה לאחסן אותה? שכרו מחסן בקרבתכם שבו תוכלו לשמור על כל הסחורות שלכם לתקופת זמן ארוכה, ולשנע אותם לבית העסק שלכם במחיר זול ובנוחות. המחסנים שלנו לאחסון חפצים פזורים בכל חלקי הארץ, מצפון ועד דרום.

איך נשמרים הפריטים בעת אחסון לטווח ארוך?

ישנם כמה כללים שאיננו פוסחים עליהם בעת אחסון פריטים בודדים לטווח ארוך, למשל לעולם איננו מציבים פריטים כבדים על גבי מכשירי חשמל, ולעולם לא נציב פריטים מעור או בד בצורה שתוכל לקרוע את הריפוד שלהם. פרט לכך, אנחנו מספקים לפריטים שלכם את התנאים הטובים ביותר לאחסון – המחסנים שלנו מאווררים היטב ומתקיימת בהם בקרת טמפרטורה בחודשי הקיץ והחורף, הם אטומים לרוח וחדירת מי גשמים, מתבצע בהם ניקיון באופן קבוע על ידי חברת ניקיון והם מאובטחים 24 שעות ביממה על ידי צוות מאבטחים ומצלמות אבטחה במעגל סגור.

כמה עולה אחסון תכולת דירה לטווח ארוך?

עלות האחסון תלויה אך ורק בגודל שטח האחסון הדרוש לכם, והוא נקבע על פי כמות הפריטים שברצונכם לאחסן. כך למשל עבור אחסון דירת 2 חדרים תשלמו כ-300 שקלים בחודש, אולם המחיר עשוי להיות גבוה יותר במקרה של אחסון דירת 4 חדרים ומעלה. שימו לב שבכל מקרה של אחסון לטווח ארוך מחיר כולל בתוכו את כל השירותים שצוינו קודם לכן, לרבות שירותי האבטחה והניקיון.

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים